549 Shares 4565 views

Gulasz z kurczaka w domu: receptura i zalety

Stew – produkt, który urósł większość ludności rosyjskiej, podobnie jak w ostatnich czasach radzieckich była najlepsza mięso. Dziś na półkach wciąż jest duża gama produktów w puszkach, ale to jakość, niestety, bardzo daleko od tego, co staraliśmy się 20-30 lat temu. Kto może zrobić gulasz nie jest zgodnie z GOST i TU, które mają bardziej lojalni wobec warunkach niż producenci są aktywnie używane.

Aby uzyskać naturalny produkt, który Cię zadowoli pod każdym względem, konieczne jest, aby przygotować się. Gulasz z kurczaka w domu – jest to jeden z najbardziej opcji produkcyjnych koszt smaczne mięso, które mogą być przechowywane w warunkach zachowania lub zamrażania. Taki produkt można zabrać ze sobą na wycieczki campingowych w podróży i po prostu do kraju, problem wiecznego poszukiwania i zakup żywności z kiełbasą szkodliwych dodatków rozpuszcza się.

Jak wygląda przy wyborze nabywcy gulaszu? W pierwszej kolejności na składniki, a następnie w dniu wygaśnięcia i oczywiście kosztów. W tym przypadku, dość często zdarza się, że dobrej jakości i bardziej naturalną częścią producenta pyta odmienne cenę. gulasz z kurczaka, domowej roboty, (ale można użyć dowolnego innego rodzaju mięsa) jest najlepszą alternatywą Sklepy Banks. Tutaj masz wszystko: jakość i skład masy naturalnego i prawidłowego bez wody, i za rozsądną cenę.

Gulasz z kurczaka w domu przygotowuje się znacznie szybciej niż mięso. Cały proces zajmie Ci około 3 godzin. Więc wziąć 1,5 kg udka i jedno duże piersi. W garnku, wlać 3 litry wody, dodać sól, przyprawy i ziele angielskie smaku i kilka liści liście. Zanurzać w pojemniku przemywa drobiarskim, wrzenia i gotować przez około trzy godziny w niskiej temperaturze. W połowie gotowania, usunąć alternatywne nogi kurczaka i usunąć nasiona, a następnie kontynuować proces w tym samym trybie. Pod koniec przygotowania banków do 700 gramów, należy sterylizować je w znany sposób. Po zakończeniu reakcji rozkłada się zamknięcie kawałki mięsa w pojemnikach szklanych, wypełnić je wrzenia bulion i rolki pokrywy.

Jak gotować gulasz z kurczaka w szybkowarze?

Dziś wielu gospodyń domowych w kuchni jest nowoczesnych elementów gospodarstwa domowego, które pomagają im ich obawy. Na przykład, szybkowaru, który jest szczególnym naczynie z zamkniętym wieczkiem, ponieważ uzyskuje się w temperaturze powyżej 100 stopni konwencjonalne, i nie ma potrzeby, aby zapewnić, że mięso nie spalone. Więc, weź kilka puszek półlitrowych leżał na nich kawałki kurczaka, przyprawy, pieprz, czosnku lub cebuli – Cokolwiek chcesz zobaczyć i poczuć w gulaszu. Napełnić każdy pojemnik z wodą. Umieść wszystkie słoiki w szybkowarze, pokryta pokrywą. Ponadto, zalać wodą i gotować przez trzy godziny.

Przepis na domowy gulasz z kurczaka w multivarka

W tym urządzeniu nawet łatwiejsze do przygotowania, a raczej miał wszystkie pociągi. Więc wyciąć kawałki mięsa, aby przemieścić je multivarku i wlać trochę wody. Włącz tryb „hartowanie” i gotować przez 5-6 godzin. Na 2 godziny przed końcem gotowania dodać pożądany przyprawy i sól. Następnie rozszerzony w sterylnych banków i ukuporte.

Jak widać, gulasz z kurczaka w domu przygotowuje się trzask, ale dostajesz produkt naturalny i smaczny, które pomogą Ci w każdej sytuacji.