864 Shares 1878 views

Jak pozbyć się plam starczych na twarzy?

Och, mój Boże! Tylko tego było mało, na jego górna warga pojawiła plam pigmentowych. W taki sposób, aby wyjść? Odnosi się wrażenie, że mam Budenovsky wąsy pod nosem.


W podobnej sytuacji może uzyskać każda kobieta, niezależnie od wieku. Pigmentowe plamy na skórze pojawiają się nie tylko na twarzy, mogą pojawić się w dowolnym miejscu na ciele, ale napotykają dostarczanie najwyższej estetyczny dyskomfort. I, oczywiście, aby znaleźć odpowiedź na pytanie: „Jak pozbyć się plam starczych ? Na pierwszy rzut oka”, jest pilna potrzeba.

Początkowo, w tej sytuacji konieczne jest wyjaśnienie charakteru zwiększonej pigmentacji skóry. Po pierwsze, prawie 90% z przyczyn powstawania plam starczych na twarzy – pobyt w słońcu z niezabezpieczonym twarzy przez długi czas. A także może być złej jakości kosmetyki i pielęgnacji skóry, brak witaminy C w organizmie, ciąża, niestabilności hormonalnej, stosowania antybiotyków oraz zmian związanych z wiekiem.

„Powiedz, dlaczego mam wiedzieć? Z jakiegoś powodu, nie są wykształceni, chcę szybko znaleźć sposób, aby pozbyć się plam starczych na twarzy.”

Przede wszystkim znajomość przyczyn je wyeliminować, a więc trzeba szybko radzić sobie z tym problemem. I trzeba mieć cierpliwość i wytrwałość, bo w dwa lub trzy dni, nie mogąc poradzić sobie z tym problemem. Rozjaśniające plamy starcze – to długi proces.

Najlepszym rozwiązaniem w radzeniu sobie ze zwiększonej produkcji melaniny (barwnika, który jest produkowany w komórkach skóry i powoduje plamy pigmentowe) – wizytę w salonie piękności. kosmetologów doświadczenia i nowoczesna technologia na pewno znajdzie sposób, aby pozbyć się plam starczych na twarzy.

Często szukasz środków ludowej, jak usunąć plamy starcze na twarzy w domu. Ale są one nieskuteczne. Najczęściej są one stosowane jako środek zapobiegawczy lub utrzymać efekt wybielania można osiągnąć za pomocą specjalnych kosmetyków.

 1. Dobry efekt rozjaśniający można osiągnąć wtedy, gdy smar zabarwienie soku z cytryny, a następnie zastosować krem ochronny ze współczynnikiem SPF.
 2. Proste i skuteczne środki pigmentacji – maskę ogórka. Również ta maska nawilża skórę.
 3. Wash woda nie jest proste, a napar z mniszka.
 4. To świetny sposób, aby pozbyć się plam starczych na twarzy w domu, to jest cool wywar z liści i korzeni oman, którzy potrzebują do wycierania ciemne plamy.
 5. Wywar z pietruszki dobrze wybiela plamy pigmentowe.

A jeśli masz osiągnąć pewne rezultaty, a następnie spróbować, jak to możliwe, aby utrzymać efekt. Aby nie trzeba ponownie znaleźć sposób, aby pozbyć się plam starczych na twarzy. Oto kilka wskazówek, jak zapobiegać wysokiej pigment:

 1. Użyj krem do twarzy z czynnikiem ochronnym SPF, i zanotuj numer, który stoi obok ikony. Im wyższa liczba, tym większa działanie ochronne.
 2. Nie zaniedbuj okulary przez cały rok w słonecznej pogodzie. Nawet jeśli masz plamy starcze nie w strefie końcowej, gdzie jest gwarancja, że po przyniósł plamy na twarzy, nie pojawiają się one w innych częściach twarzy, na przykład, na górnych powiek oczu?
 3. W lecie, spróbuj jak najwięcej, aby chronić osoby przed bezpośrednim nasłonecznieniem. Na przykład, odzież szeroki rondem kapelusze, Panama lub nasadkę z osłony.
 4. Zrównoważyć swoją dietę i jeść więcej pokarmów bogatych w witaminę C.
 5. Skonsultować się z kosmetyczki, co trzeba zwrócić szczególną uwagę na dobór produktów do pielęgnacji twarzy, pasujące do Twojego typu skóry i temat problemów przebarwień.
 6. Wybierz tylko wysokiej jakości produktów kosmetycznych na twarz, je kupić w specjalistycznych sklepach, a w każdym razie nie na straganach.