175 Shares 8772 views

Woda termalna "Uriage" (Uriage): aplikacja, opinie

Gdy jest gorące lato, wielu ma pragnienie, aby być na brzegu stawu i poczuć efekt przyjemnych chłodnych wodach. Nie wszyscy jednak udaje się uciec z miejskiej dżungli kamienia i udać się nad morze. Dlatego jedynym ratunkiem dla ludzi w tym ciepła może być termiczny Uriage woda w twarz. Jest obecny w miniaturowe źródło minerałów, ma bogaty skład i doskonałe właściwości, a także dlatego, że może to zająć termalke orzeźwiający prysznic i tonowania w dowolnym momencie.


opis

Ten preparat kosmetyczny jest znana francuska firma jest naturalnie występującym, jedyna w swoim składzie, środek izotoniczny, który jest powszechnie stosowany w dziedzinie dermatologii. Woda termalna „Uriage” produkowany jest w Alpach, które są jednymi z najbardziej dziewiczych gór planety. To naturalne źródło, po dokonaniu jego długą drogę przez wielu skał, jak również niezawodne schronienie przed działaniem światła i różnych zanieczyszczeń, nasyconych z dużą ilością pożytecznych mikroorganizmów i minerałów.

W związku z tym termalka dzięki temu pochodzenia, w stanie równowagi osmotycznej z naturalnego środowiska komórek naskórka. Ten preparat przechodzi wiele badań i testów, które całkowicie potwierdzone izotoniczność tej wody, i tym, że ma działanie nawilżające i doskonale tolerowane przez każdy rodzaj skóry.

Skład i właściwości

Dodatkowe badania kliniczne dowiodły, że jest bakteriologicznie czysta producent termalka Produkt „Uriage”. Kosmetyki marki, wszystkie bez wyjątku, przechodzą wiele testów przed wprowadzeniem na rynek, a więc duże zapotrzebowanie wśród kupujących.

Ten preparat kosmetyczny z francuską firmę ma pH obojętne, to znaczy w kompozycji stężenia minerały i pierwiastki śladowe takie same jak w tkankach skórnych. Wody termalne „Uriage” zawiera wapń, chlorki, siarczany, miedź, cynk, żelazo, magnez i krzem, oraz wiele innych przydatnych naturalnych składników. Jest to produkt naturalny i nie ma żadnych substancji zapachowych i konserwantów.

Dzięki bogatej zawartości soli mineralnych i pierwiastków śladowych termalka ten może znacząco poprawić ogólną kondycję skóry. Aktywnie chroni naskórek przed wpływem zewnętrznych czynników negatywnych, jak również w stanie zapewnić efekty aseptycznych i kojące. Ponadto lek może zwalczać stany zapalne w skórze i leczyć drobne rany.

Więc teraz, aby poczuć efekt leczniczy francuskiego kurortu, niekoniecznie tam, ale można użyć tylko termalkoy „Uriage”. producent kosmetyków od prawie wszystkie zawierają wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu może poprawić wygląd i pomaga pozbyć się wielu niedoskonałości skóry.

Szeroki zakres zastosowania

Przede wszystkim, to produkt kosmetyczny musi być zawsze pod ręką dla tych, którzy mają wrażliwe, podatne na alergie lub skóry suchej. Woda termalna „Uriage” zawsze może łagodzić i nawilżać naskórek takie. Oznacza to również francuska firma powinna być stosowana dla ludzi, którzy cierpią z powodu zapalenia skóry, egzemy i łuszczycy, jak radzi sobie z tym termalka świąd i wysypka rozjaśnia.

Ponadto, lek ten może być używany dla tych, którzy poparzenie słoneczne lub popękanej skóry. Woda termalna „Uriage” będzie szybko odbudować naskórek, a także łagodzi zaczerwienienia.

Ponadto, narzędzie to nadaje się do codziennego użytku i pielęgnacji skóry niemowląt.

aplikacje

Ponadto, wiele dziewcząt są natryskiwane na obliczu tej termalku po umyciu i przed zastosowaniem kremów nawilżających i toniki. W takim przypadku, jeśli istnieją owrzodzenia na naskórku, ten produkt kosmetyczny przyczyni się do ich szybkiego gojenia. Z tego leku częściej wykorzystywane w celu poprawy kondycji skóry oczyszczanie wody „Uriage”.

Więcej tego unikalnego produktu kosmetycznego mogą być wykorzystane do ustalenia makijażu. Aby to zrobić, spray termalku skórę po tym została rozpatrzona wykończenie makijażu. Przez to znaczy kosmetyki na twarzy utrzymuje się znacznie dłużej niż zwykle. Ponadto, po zrobieniu gorącą kąpiel jest nieodzownym rzeczą woda termalna „Uriage”. Korzystanie z niej w tym przypadku, będzie twarzą popłynął szybko wraca i bardziej wilgotne warunki na.

Znaczna liczba dziewcząt i kobiet to wykorzystać termalku nawet po depilacji. Ona radzi sobie z podrażnieniem skóry w strefie bikini, które mogą wystąpić po zabiegu.

Ponadto, lek ten może być rozcieńczony z maską i używać go podczas masażu skóry i stosowanie w dusznym pokoju, aby się odświeżyć i pozbyć się zmęczenia.

Jak aplikować?

Termalka tej francuskiej firmy jest bardzo łatwy w użyciu. Lek ten jest zalecany do rozpylania na twarzy lub ciele na dystans przez pięć sekund. Aby osiągnąć najlepszy efekt z oznacza to, gdy może być stosowana w powietrzu napisać osiem.

Tę procedurę można powtarzać dowolną ilość razy, zwłaszcza pracowników biurowych.

Oszałamiający wynik

Po rozpyleniu na termalki, w opinii wielu klientów rzeczywiście zaczynają czuć się jak po zażyciu orzeźwiający prysznic. Jak choćby jedną godzinę po zastosowaniu efektu życiodajnego tylko trochę wody wzrasta, a więcej po pewnym czasie osiąga swoje maksimum.

Oznacza to, że można spryskać skórę przed wyjściem z domu i czuć przyjemny chłód nawet w ciągu najbliższych kilku godzin. Takie doskonałe efekty preparatu kosmetycznego jest szczególnie ważne w gorącym okresie letnim, kiedy ulica panuje zaduch. W tych gorących dni termalka można wymienić toner i balsam.

Ponadto, w wyniku wielu testów dermatologicznych lek ten jest hipoalergiczny, więc dzięki temu narzędziu można osiągnąć zadziwiające rezultaty w walce z trądzikiem, wysypki i wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry.

godność

Oprócz tych wszystkich korzystnych właściwości tego termalka nadal ma szereg zalet. Na przykład, wiele odbiorników nie zauważyć, że jest bardzo ekonomiczny w użyciu wody termiczny „Uriage” (300 ml). Tak duża butelka z ciągłej eksploatacji powinien być wystarczający dla co najmniej trzech miesięcy.

Posiada również dobrą sprayu kosmetycznych, dzięki którym jest bardzo wygodny w sprayu. Ponadto, ten sam Vodicka mogą być wchłaniane przez skórę, więc nie trzeba używać serwetkę po jego zastosowaniu. Inną ważną zaletą termalki ta firma jest to, że doskonale matuje cerę.

wrażenie klient

Dzięki szerokiej gamie zastosowań, że niektóre spółki wodne „Uriage” oraz ogromny wpływ, jaki ma na skórze jej opinii ogólnie entuzjastycznych. Większość konsumentów twierdzi, że w stanie poradzić sobie z wieloma problemami naskórka. Ponadto, może to być jak najbardziej powszechny stan zapalny, a usuwanie jakichkolwiek objawów łuszczycy płynących w postaci światła.

Również wiele pozytywnych opinii i doskonałych właściwościach kosmetycznych narzędzia. Wiele dziewcząt i kobiet polecić ten termalku zabrać ze sobą na długie wycieczki do siłowni, w fitness, aerobik lub w biurze. Ponadto, według wielu odbiorców, to jest życiodajna woda docierane niezbędną rzeczą na plaży, na płaszczyźnie iw różnych dusznych pomieszczeniach, w których nie można wziąć orzeźwiającą kąpiel pod prysznicem.

A co najważniejsze, firma farmaceutyczna „Uriage” rzeczywiście poprawia stan skóry, nadaje czołowej zdrowego i młodego wyglądu i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Ogólnie rzecz biorąc, to termalka, według większości klientów, jest doskonałym narzędziem, tak negatywne komentarze na jego adres, praktycznie nie istnieje.

koszt

Pomimo swojej wszechstronności, stosunkowo niedrogie wody termiczny „Uriage”. Cena tego fiolki z lekiem 50 wynosi około 320 ml na ścieranie. Opakowanie narzędzia o objętości 300 ml, kosztuje około 615 rubli.

Dlatego ten termalka jest dostępna dla wszystkich produktów i może stać się niezbędnym narzędziem w walce o piękno i zdrowie skóry.