791 Shares 1983 views

Feysbilding twarz – osobiste doświadczenia

Moja pierwsza znajomość z feysbildingom wziął ćwierć wieku temu, to zaczęło się od książki „Sto minut zdrowia i urody”. Obecnie sprawuje na twarz to było proste i łatwo dostępne. Głównym wymogiem było tylko regularne ćwiczenia w połączeniu z codziennej pielęgnacji. Dziś, gdy mój wiek zbliża się do pięćdziesiątki, mogę powiedzieć z pewnością, że feysbilding twarz pomógł mi w zachowaniu młodości i urody. I zaostrzone owalu twarzy, bez fałdów nosowo-wargowych bez zmarszczek poprzeczne
na czole. Problem z worków pod oczami, podwójnego podbródka dla mnie nigdy nie istniał. Dlatego tak entuzjastycznie podjął się pisania tego artykułu. Myślę, że moje doświadczenie będzie przydatne dla wszystkich pań, które dbają o swój wygląd.

Należy zauważyć, że feysbilding twarz jest przydatna w każdym wieku, jak ten program ćwiczeń nadaje się nie tylko w profilaktyce, ale również do korekcji zmian związanych z wiekiem. Zobowiązując się do ćwiczeń znajduje się w odległości 5-10 minut kilka razy dziennie, można osiągnąć zauważalne rezultaty w ciągu miesiąca.

Cztery Ćwiczenia dla doskonałych warg i policzków

Wysokie kości policzkowe i pełne usta są uważane za główne cechy dzięki którym ludzie na poziomie podświadomości, określenia najbardziej atrakcyjnego partnera. Wiadomym jest, że wraz z wiekiem nasze usta stają się cieńsze, a kształt twarzy sag. Czy to możliwe, aby opóźnić nieuniknione zmiany? Specjaliści opracowali feysbilding twarz, pewnie powiedzieć „tak”. Wziąć do użytku ten mały zestaw ćwiczeń, a następnie ją codziennie.

Zbierz wargi i rozciągnąć je do przodu jak dziecko idące do piersi matki. Liczyć do dwudziestu i całkowicie rozluźnić mięśnie. ponownie powtórz ćwiczenie. Pociągnąć szczęki i pokrywa dolną krawędź górna przeciągnąć ją do czubka nosa. Utrzymaj tę pozycję przez 20 sekund i relaks. Rozciągać wargi w uśmiechu, usta lekko otwarte. Mocno dokręcić szyi i policzków i pozostaje w tej pozycji przez 20 sekund. Powtórzyć samogłosek A, U, E oraz z maksymalnym artykulacji, otwierając usta tak szeroko, jak to możliwe. Pociągnąć za brodę, napinając mięśnie szyi. Poszerzyć i ponownie zamknąć usta, jakby pokonując opór. Powtórz ćwiczenie 12 razy i rozluźnij mięśnie twarzy.

Feysbilding twarz – jest szkolenie w między czasie, które mogą być wykonane nawet w miejscu pracy. Wyjątkowy czas wolny? Trzymać ołówek w ustach i pisać w powietrzu wszystkie litery alfabetu.

Feysbilding worków pod oczami i opadające powieki

Obniżona kąciki oczu, ciężkich powiek i obrzęku dać zmierzyć się niby niespokojny i zmęczony. Nawiasem mówiąc, te problemy są nie tylko panie w wieku, ale też na tyle młode panienki. Ukryć takie wady to prawie niemożliwe pod makijażem, ale pozbyć się kłopotów jest łatwe przy pomocy specjalnych ćwiczeń. Główną przyczyną obrzęków – naruszenie drenaż limfatyczny i ćwiczeń feysbildingom pomóc rozwiązać ten problem.

To ćwiczenie pomoże dokręcić górną powiekę. Umieścić swoje palce pod windą brwi i wcisnąć mocno. Zazhmurte obcisłe i pulsujące ruchy zamrugał oczami nadal zamknięte. Umieść dwa palce na rogach strony oczu (średnia na krajowym indeks na zewnątrz), otwórz szeroko oczy i spójrz w górę. Powtórzyć co najmniej 30 razy.

Od feysbilding twarz – jest to powszechna praktyka Program trening mięśni powinny być okresowo zmieniane, inaczej mięśnie przyzwyczajają się do monotonnych ćwiczeń i przestaje reagować.

Kiedy zalecana do znajomych feysbilding, ich reakcje były najbardziej korzystne. Byli zadowoleni, nawet tych, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z usług drogich salonów. Szczerze mówiąc, nie dziwię się wcale. Po gimnastyce twarzy nie ma przeciwwskazań, a na pewno nie boli wygląd.