269 Shares 7472 views

Jak stworzyć rozmowę w „BK” i nim zarządzać?

osoba komunikuje się często „VKontakte” z kilkoma osobami. Zgadzam się, „EC” byłoby bardziej wygodne, jeśli można napisać do wielu osób w tym samym czasie lub utwórz rozmowy do wszystkich swoich znajomych, gdzie można umówić lub dyskutować czegokolwiek. Wiele osób nie wie, jak stworzyć rozmowę w „VC”. Ten artykuł zostanie wyjaśnione w jaki sposób to zrobić, i opisuje szczegółowo, co to jest.


Jak stworzyć nową rozmowę „VKontakte”?

Ci ludzie, którzy chcą tworzyć rozmowy z kilkoma uczestnikami, można to zrobić bez wysiłku i bez spędzać dużo czasu, jeśli postępuj zgodnie ze wskazówkami w artykule. Tak więc, w celu stworzenia rozmowę „VKontakte” trzeba mieć na swojej stronie soc. sieć. Kliknij na zakładce „Moje Wiadomości”. Zostaniesz przeniesiony do wszystkich wiadomości, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk „Wyślij wiadomość”. Kliknij na niego, zostanie przekazane wybierz odbiorcę i pisać tekst do niego. Wpisz tekst, który chcesz wysłać do kilku osób. Po tym, w „Odbiorcy”, dodać osoby, które chcą zobaczyć w ich rozmowie. Linia „motyw” Po wybraniu więcej niż dwie osoby będą wyświetlane. Jest to nazwa grupy. Jak najszybciej wysłać wiadomość wybraną grupę ludzi, trzeba się rozmowy pojawi się w dialogu, a wszystkie osoby, które zostały wybrane zostaną zaproszeni do niego. Można go dostosować do wygody i w każdej chwili można pozostawić go w razie potrzeby. Oczywiście, jeśli to konieczne, będzie ty lub twoi rozmówcy w dowolnym momencie móc dodać pożądanych ludzi. Kiedy dowiedziałem się, jak nawiązać rozmowę w „VC”, trzeba wiedzieć, jak wrócić do niego w tym wydarzeniu. Aby to zrobić, należy zapoznać się z instrukcjami w artykule poniżej.

Jak powrócić do rozmowy, „BK”?

Jeśli tak się stało, że jesteś z rozmowy i chcesz powrócić do niego, ale nie może dowiedzieć się, jak to zrobić, nie martw się. To może być łatwo usunięte. Jednym z najprostszych sposobów – jest znalezienie go w dialogach. Jeśli nie usuwać dialogu, to nie potrwa długo. Zlokalizuj żądaną rozmowę, i można łatwo się w nim ponownie, pisząc w tekście wiadomości lub przez kliknięcie „powrót do rozmowy» w akcji. Jeśli to się stało, że usunął tę rozmowę i dialog nie może go znaleźć, nie rozpaczaj. Jest na to sposób, przez który można powrócić do rozmowy. Aby pomóc z tym będzie można połączyć specyficzny. Otwierając go, widać pierwsze 50 rozmów, w których uczestniczą. Aby sprawdzić każdy, aby znaleźć dokładnie ten, który chcesz. Wstawić do adresu bar «vk.cc/1PdHzU» – a zostaniesz przekierowany do strony z wszystkich rozmów, w których uczestniczą. Znalezienie go jest ten, który Cię interesuje, napisz je w tekście – i nastąpi powrót do grupy. Jeśli już wiesz, jak stworzyć rozmowę w „BK” i powrócić do niego, trzeba nauczyć się zarządzać. To sprawi, że korzystanie z dużo bardziej komfortowe.

Jak nazwać rozmowę w „BK”?

Zmień nazwę rozmowa może każdy uczestnik. Powinno to być każdy, bo można by nazwać rozmowę jesteś zainteresowany tematem dyskusji lub znaczenia, do którego uczestnicy będą mogli pomóc. Aby to zrobić, w dialogi przejść do interesów rozmawiać. Następnie przesuń kursor myszy na „działania”. Będzie to w prawym górnym rogu. Unoszące się tam, zobaczysz opcje rozmowy i jakie zmiany można wprowadzić. Jednym z parametrów punktów – To jest drugi przycisk oznaczony „zmienić rozmowę.” Kliknij na niego, zostanie podany ciąg znaków, w którym należy wprowadzić nazwę. Kliknij na klawiaturze „Enter” lub kliknąć myszką na przycisk „Zapisz”, rozmowa będzie nazwany tak, jak wskazano w jednej linii. Kiedy zorientowali się, jak stworzyć rozmowę w „BK” i nazywają to zmiana nazwy, można także umieścić zdjęcie na swoim dialogu. Aby to zrobić, wybierz działania do „rozmowy” Aktualizacja zdjęcie i przesłać zdjęcie swojego zainteresowania.

Jak zaprosić do rozmowy?

Aby zostać zaproszonym na rozmowę nową osobę, trzeba wykonać kilka prostych kroków. Jest to konieczne, aby przejść do żądanej rozmowie, w której chcesz dodać osobę do doprowadzenia kursor do „akcji” w prawym górnym rogu i wybierz pierwszą opcję „Dodaj kontakt”. Twoi przyjaciele zostaną otwarte przed wami, którzy nie biorą udziału w rozmowie. Kliknij na niego, a ludzie zostaną zaproszeni do przyłączenia się do rozmowy.

Co można zrobić poprzez rozmowę „BK”?

Jak wspomniano powyżej, w rozmowie, można zrobić wiele różnych działań dla Twojej wygody. Powiedzmy, że jeden z najważniejszych funkcji jest, aby wyłączyć dźwięk wiadomości. Ponieważ rozmowa może uczestniczyć więcej niż kilkanaście osób, a jeśli piszą wiele wiadomości na raz, będzie stale słyszeć odgłosy nowych stanowisk w życiu społecznym. sieć. Wierz mi, prędzej czy później zacznie drażnić. W związku z tym, klikając na przycisk „Actions”, można wybrać wyciszenia wiadomości przychodzące rozmowy. Również w działaniu jest możliwe, aby szukać historii komunikacji. Mamy nadzieję, że artykuł pomógł Ci zrozumieć jak stworzyć rozmowę w „BK” i nauczyć się zarządzać.