422 Shares 9757 views

Jak wyłączyć internet w systemie Windows?

Użytkownicy, którzy dopiero niedawno dołączył do grona szczęśliwych posiadaczy własnego komputera podłączonego do Internetu, trudno jest uwierzyć, że zaledwie kilka lat temu, dostęp do sieci jest najeżona trudnościami. To teraz, w czasach tanich taryf i planów taryfowych szybkich, gdy linie komunikacyjne światłowodowe są wkładane do każdego domu, głównym problemem jest wybór dostawcy, który zapewnia nieograniczony dostęp. Użytkownicy z związku z tym nie można się martwić o tym, jak wyłączyć Internet, dzięki jej bez limitu. Chociaż czasami muszą powstaje.


Równolegle z powyższym dostępu Obecnie istnieje ograniczona analogowego. Jest to echo dawnych czasów, jest bardzo popularny wśród dostawców bezprzewodowych. W tym przypadku, aby wiedzieć, jak wyłączyć Internet jest konieczne, w przeciwnym razie nie można liczyć pewną kwotę na rachunku w ciągu jednego dnia.

Ty – użytkownik systemu operacyjnego Windows? Dobrym i niezawodne i bardzo popularne. Oto tylko początkujący użytkownicy z ograniczonym Internecie często nie mogę w to uwierzyć, uznając, że cenionych megabajt znikną „do nikąd”. Powodem tego domyślnego mechanizmu aktualizacji uruchamiany. Tutaj też naprawdę dobre intencje … Drodzy deweloperzy Okna wychodziła z założenia, że wszystko już dawno mieć nieograniczoną szybkiego połączenia do sieci globalnej, a pytanie, jak wyłączyć Internet, pobyt w przeszłości. Aktualizacja jest pobieranie z serwerów zaktualizowanych plików i programów firmy. Czasami ich objętość przekracza 100 MB, który jest przeznaczony dla użytkowników z MBS zapłaty nie zawsze jest dopuszczalne. Oprócz aktualizacji systemu, wiele innych programów używa podobnych mechanizmów, co sprawia, że są one trudne do wykrycia, a aktywność sieciowa nie jest stała, jak to ma miejsce w pewnych odstępach czasowych (żywy przykład – kompleksowy system ochrony antywirusowej). Co trzeba zrobić – jest wyłączenie internetu na komputerze, jeśli nie zamierzasz go używać wkrótce. Zatem każda próba zaprogramowania się, aby uzyskać dostęp do sieci nie będzie możliwe w zasadzie. znikają również niepotrzebne pokusy krytycy przebrnąć otwartych portów sieciowych na komputerze. Użytkownicy nieograniczony dostęp do sieci jest również przydatna wiedzieć, jak wyłączyć nieograniczony dostęp do Internetu. O wirusach, tworząc „botnet”, wszystko, co usłyszałem? Przerywamy dostęp i uruchomić program antywirusowy. W rzeczywistości, powody, dla których muszą być w stanie przerwać połączenie – ogromne ilości.

Tak więc, jak wyłączyć internet? Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu: w większości przypadków najbardziej prosty – za pomocą systemu operacyjnego wbudowany; Następnie należy wspomnieć różne programy – ten sam Handy Cache, ale jest bardziej specyficzna sytuacja, więc nie uważają je.

Kiedy po raz pierwszy utworzyć nowe połączenia Connection Wizard oferuje miejsce na ikony skrótu na pulpicie, aby szybko włączyć / wyłączyć internet. Jeśli ikona masz, to nie ma nic łatwiejszego, aby przerwać komunikację: uruchom go i kliknij przycisk „Wyłącz”.

Druga metoda (bez ikony). Otwórz Centrum sterowania Centrum sieci i udostępniania w Panelu sterowania. Wybierz „Zmień ustawienia karty”. W oknie, które będą wszystkie możliwe połączenia. Aktywny jest bardzo prosta: nie ma czerwony krzyż. Kliknij prawym klawiszem myszy – „wyłącz”.

Trzecia opcja (szybciej). Wskazując kursorem na ikonę monitora obok zegara na pasku zadań, kliknij lewym przyciskiem myszy, związek czynny będzie dalej „Connected”. Zaznacz go i wydać polecenie „Wyłącz”. To takie proste. Jeśli wykonane prawidłowo, monitor obok ikony zegara zostaną przekreślone.