196 Shares 900 views

Co to jest „kontakt” joint venture i jak go zainstalować

Joint venture w sieci społecznej „VC” – to stan cywilny. Te dwa słowa są często cięte. Być może początkujących i kto wie, co „się JV”, tak dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o tym w szczegółach, jak również, jak prawidłowo zainstalować taki status w projekcie i ukryć go od innych użytkowników, jeśli to konieczne. Na pewno wiesz, co to określenie „stan cywilny”, więc nie będziemy wchodzić w szczegóły. Natychmiast zabrać się do pracy.

Opcje

Więc przyjrzyjmy się, jak umieścić JV „In Touch”. Także zobaczyć jakie opcje stan cywilny jest obecnie w sieci społecznej. W razie potrzeby można ustawić opcji "Single (Single)", "Randka" (co oznacza, że masz chłopaka lub dziewczynę) i "Zaręczony (a)", "Married" (żonaty), „In Love (a) „” To skomplikowane «i» W aktywnym poszukiwaniu ".

Gdy dowiedzieliśmy się co do „kontaktu” joint venture, trzeba także wiedzieć, a linia, odzwierciedlając sieci społecznej jest Twój stan cywilny, można w dowolnym czasie zmienić. Wtedy będzie wszystko zależy od sytuacji.

regulacja

Przyjrzyjmy się, jak zainstalować ten sam status małżeński w sieci społecznej „VK”. To naprawdę bardzo proste.

1. Musisz zalogować się do swojego konta.

2. Następnie można zobaczyć awatary nieco poniżej zakładki „Edycja strony”, to ty i nacisnąć przycisk.

Co jest w „kontakcie” joint venture, zauważono powyżej, ale również wiedzieć, jak prawidłowo ustawić stan cywilny, ponieważ kwestia ta jest obecnie bardzo często zadawane przez członków projektu.

3. Po włączeniu do zakładki Edycja strony, trzeba najpierw określić swoją płeć, jeśli wcześniej nie zostało to zrobione.

Tożsamość płciowa powinna być sprawowana w przyszłości, można narazić stan cywilny.

4. Teraz trzeba ustalić stan cywilny, wybierając z 7 opcji wymienionych powyżej.

5. Kiedy joint venture będzie mowa, zauważysz nową linię, gdzie istnieje możliwość wyboru ludzi. Na tej liście, trzeba znaleźć osoby, z którą nie było pragnienie, aby ustalić stan cywilny.

6. W ostatnim etapie, należy po prostu zapisać zmiany i odśwież stronę, a następnie pojawią się wszystkie informacje w swoim profilu.

7. Jeśli chcesz, aby ukryć swój stan, można, przy użyciu ustawienia prywatności.

wniosek

Teraz już wiesz, co to jest „kontakt” joint venture, a także w jaki sposób może on być zainstalowany. Oczywiście, nie powinno to spowodować żadnych problemów lub trudności.