587 Shares 6765 views

„Białoruś” środki. Instrukcje użytkowania

Tabletki „Białoruś”, których cena nieco ponad 500 str., Patrz czynników mających wpływ estrogenów progestagenna, anty-androgenów aktywność. Długotrwałe stosowanie (dłużej niż 21 dni), zmniejsza wydzielanie LH i FSH tłumienia jajeczkowania i wydzielniczej transformacji proliferacji błony śluzowej macicy. Jednocześnie to znacząca zmiana w składzie śluzu szyjki macicy. Zapobiega to wnikaniu plemników. Pierwszy aktywny leku substancja – octan chlormadinonu – ma działanie anty-androgenowe. Jego aktywność jest spowodowana możliwością zastąpienia androgenów na specyficzne receptory. Drugi składnik – etynyloestradiol – hamuje aktywność gruczołów potowych skóry. Składnik znacząco poprawia produkcję globulin, które wiąże hormonów płciowych. W rezultacie zmniejsza się zawartość wolnego testosteronu. Etynyloestradiol stymuluje proliferację endometrium.

powołanie

Oprócz niezawodnej ochrony antykoncepcyjnej, kontrolą „Białoruś” (Odpowiedzi ekspertów to potwierdzić) pomaga normalizować cykle miesiączkowe, zmniejszyć zagrożenie PMS, bolesne miesiączkowanie, zmniejszają ryzyko wystąpienia niedokrwistości (niedobór żelaza), funkcjonalne torbiele i nowotwory złośliwe w jajnikach, ciąży pozamacicznej. W praktyce zauważono również zapobieganie patologii gruczołów sutkowych o charakterze łagodnym i zapalenia narządów miednicy.

Przeciwwskazania

Oznacza „Belara” (instrukcja zawiera taką informację) nie jest przypisany na początku terapii zakrzepicy lub historii obecność zakrzepicy lub zatorowości nadwrażliwość przejawach. Nie zaleca się leki podczas planowanych operacji i przez cały okres unieruchomienia (po kontuzji, nakładki gipsu, na przykład). Przeciwwskazania obejmują cukrzycę, zaburzenia naczyniowe skomplikowanych i niekontrolowane, niekontrolowane nadciśnienie lub znaczny wzrost ciśnienia. Nie przepisać leki „Białoruś” (instrukcja obsługi jest potwierdzenia) w schorzeniach wątroby, żółtaczka, zapalenie wątroby, zastojem żółci, uogólnione swędzenie wyrażone ból w nadbrzuszu, porfirię (pierwotny i stałe). Nie zaleca się przyjmowania leku w formacji hormonozależnym typu złośliwego, historii lub podejrzenia o nich, w tym – częstych bólów głowy, napadów migreny, zaburzenia słuchu lub wzroku, ciężką depresję. Przeciwwskazania do miejsca przeznaczenia oznacza „Belara” (instrukcje użytkowania to potwierdza) obejmują rozrost błony śluzowej macicy, ciężką padaczkę, krwawienie z pochwy nieklarowność brak miesiączki o nieznanej naturze. Nie zaleca się leki w czasie ciąży i podczas karmienia piersią.

schemat dawkowania

Pierwsza tabletka zostanie podjęta w pierwszym dniu miesiączki. W tym przypadku, pod warunkiem, że działanie antykoncepcyjne od pierwszego dnia, i jest przechowywany na przerwę siedmiodniowym. Jeśli lek „Białoruś” (instrukcje użytkowania zawierają takich danych) został wykonany na 3-5-go dnia cyklu, zaleca się w ciągu pierwszego tygodnia, aby użyć dodatkowych środków antykoncepcyjnych.