210 Shares 3886 views

Wakacje w Bali: Podróżni

Bali jest jednym z najbardziej malowniczych wysp Indonezji. Piękny krajobraz w harmonii z unikalną kulturę miejscowej ludności. Klimat w strefie pozwala na relaks tutaj przez cały rok. Pora deszczowa trwa od listopada do lutego, ale nawet o tej porze dnia świeci słońce, a granulki są głównie rano lub wieczorem.


Wakacje w Bali opinii opisać jako jasny czasie, pełnym pozytywnych emocji. Mieszkańcy zajmują się głównie połowem i rzemiosła (rzeźbienia w drewnie, grawerowanie, tkania, itp). Tajemnice rzemieślników przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ich produkty wyobraźni europejskiej łaski turystów i urody.

Opinie Bali mowa wspaniałej wyspie. luksusowe hotele z rozwiniętą infrastrukturą, aby zapewnić turystom wszystkich możliwych nowoczesnej wygody. Dla tych, którzy wolą samotność, oferuje przytulne bungalowy położone praktycznie na plaży. Opinie Tours Bali polecić zrobić o każdej porze roku.

Mimo długiego czasu lotu (ponad 10 godzin), coraz więcej podróżnych wybiera miejsce do wypoczynku. Niesamowita architektura świątyń hinduistycznych, tropikalnych ogrodów, pól ryżowych, a znacznie bardziej przyciąga turystów. Ciekawostką jest fakt, że personel w hotelu na turysta musi znacznie więcej niż w innych ośrodkach. Ze względu na to, obsługa w hotelu organizowana jest na najwyższym poziomie.

Pomimo faktu, że wyspa ma małą powierzchnię, z czego większość jest zajęta przez góry, opinii Bali zwanych dość odosobnione miejsce, najlepiej na wypoczynek z rodziną. Jednak dla aktywnych turystów, istnieje ogromna ilość rozrywki. W szczególności warto zauważyć, i nurkowanie, jako wyspa interesujący podwodnego świata, który jest z pewnością warto zobaczyć.

Flora i fauna opinii Bali zwanych wyjątkowy, ponieważ istnieje wiele roślin, zaskakujących europejscy turyści ze swoich właściwości (na przykład niektóre grzyby świecą w ciemności). W okolicznych lasach można znaleźć mięsożerne Raflezję – największy kwiat na świecie.

Restauracji, które znajdują się tutaj, oferuje dania różnych kuchni. Wśród potraw narodowych Warto zauważyć, ogórki morskie, ostrygi, kalmary i inne owoce morza. Lokalne przysmaki dla kucharzy przygotowanie specjalnych receptur, spróbuj je, byli zadowoleni z nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

O Bali turystów zostawić pozytywne opinie. Ci, którzy byli tu wcześniej, często ponownie wybrać wyspę jako miejsce do odpoczynku. Należy zauważyć, że koszt pozwoleń nie jest zbyt wysoka, nawet przy wyborze hotelu cztero- lub kategorię pięciu gwiazdek. Wspaniały park wodny z ekscytujących przejażdżek, nocnych klubów i dyskotek nie będą się nudzić młodzieży hałaśliwych firm. W sklepach na wyspie, można zrobić prawie każdy zakup. I przyjaciół należy przynieść produkty mieszkańców, unikalne w swojej produkcji.