891 Shares 1439 views

Najsilniejsze modlitwy i spisek o nowym księżycu dla bogactwa, miłości i szczęścia

Faza księżycowa magów nieustannie wzięła pod uwagę trudną pracę. Wynika to z wykorzystania potencjału satelity na naszej planecie i jest bardzo duża. Spiski na nowym księżycu generują jedno zdarzenie, w fazie upadku – inne. Szczególnym momentem jest wypełnienie piękna nocy. Jest to słusznie uważane za najsilniejsze. Ale weźmiemy pod uwagę najsilniejsze spiski na nowym księżycu. Te wzory są zaprojektowane w taki sposób, że człowiek wykorzystuje swoją tendencję do zwiększania energii na planecie – wdychanie ziemi.


Jak nowy księżyc pracuje w magii?

Bez teorii nie możemy tego zrobić. Nie rozumiejąc, co i jak to się dzieje, czarownik z pewnością popełni poważne błędy. Potrzebujemy efektu! Spiskami na nowym księżycu są broń długo działająca. Oznacza to, że wynik może przyjść za kilka godzin. Ale magia sama w sobie nie pójdzie. Zintensyfikuje się wraz z energią ziemi. Jest taka piękna teoria, że planeta żyje. Ona, podobnie jak człowiek, oddycha w powietrzu, jest cyklicznie wypełniona żywymi siłami z Wszechświata. To oddziaływanie generuje najsilniejsze przepływy energii. Są używane przez magów od czasów starożytnych. Rozumieli, kiedy księżyc rośnie, ziemia uzupełnia się siłami Wszechświata, a odwrotnie – kiedy planeta się zmniejsza – planeta zepsuła się. Jeśli uda ci się złapać, siodło tę olbrzymią falę według ludzkich standardów, wtedy stanie się ona "władcą świata", nikt nie może przeciwdziałać realizacji twoich intencji. Rytuały i spisek na nowym księżycu mają na celu pozytywne oddziaływanie, przynosząc do życia miłość i bogactwo, ujawnianie zdolności. Są zbudowane na przepływach czystej energii we wszechświecie. Dlatego pożądane jest zrozumienie, czego nie można zrobić w tym okresie kreatora.

Środki ograniczające

Wiesz, kreator, aby osiągnąć nierealistyczne wyniki, trzeba być w zgodzie z energią środowiska. To jest podstawowa zasada magii. Na czystych falach pochodzących ze środka wszechświata niepożądane jest czynienie zła. Doświadczone czarownice, oczywiście, angażują się w takie sprawy. Tylko rozliczenie, jeśli chcesz powtórzyć swoją drogę, nie sprawi, że będziesz szczęśliwy. Lepiej jest korzystać z możliwości zapewnianych przez naturę, biorąc pod uwagę "zasady bezpieczeństwa". I są proste. Spisek księżycowych musi zawierać pozytywny zamiar. Oznacza to zakaz:

  • Zło skierowane do innej osoby;
  • Zemsta;
  • Pragnienie zniewolenia lub zmuszania kogoś do tego, czego nie chce.

Konieczne jest zainwestowanie w intencję światła szczęścia, które stara się każdemu normalnemu człowiekowi. Na przykład spiski w nowym księżycu miłości to obrzędy, które przyciągają wzajemność, zadowalając zarówno partnerów, jak i nie jeden z nich. Privorot w tym czasie działa, ale kosztem energii czarownicy, która opłaca się za zdrowie, bogactwo, przeznaczenie. W tym celu teoria, praktyka jest bardziej interesujące!

Spisek o pieniądze na nowym księżycu

Kto wymyślił tę wspaniałą tradycję, jest nieznany. Ludzie od wynalezienia monet – odpowiednik materialnego bogactwa, połączeni kruglyashki z księżycową twarzą. W miarę jak wzrasta piękno nocy, wierzyli, że będą prosperować, jeśli znasz specjalne słowa. Zaleca się to zrobić. Zostań sam, zamknij drzwi. Zwróć uwagę na otwarte okno, wypełnij aurę energią księżycową. (Wyobraź sobie, że fala od środka wszechświata przechodzi przez ciebie). Powiedz te słowa: "poświęcę Panu niewolnikowi (imię) za pieniądze duże, zyski nie są puste, na dobre i bogactwo, na zawsze w złocie pływać. Amen! "Wzór jest czytany głośno, wyraźnie i pewnie. Ten ostatni jest szczególnie ważny. Nie pozwól, aby cień podejrzeń o brak magii na Księżycu. Następny wzbogacający spisek jest czytany w monecie. Konieczne jest, aby nowo narodzony miesiąc wykazywał swoje "ziemskie odbicie" i powiedz następujące słowa: Są to: "Księżyc zapełnia się na niebie, mój zysk jest mnie pobity. Moneta w moim portfelu leży – moje dochody strzegą. Gdy księżyc rośnie, sam złoto przyjdzie do domu. Amen! "Moneta musi być przechowywana w torebce aż do następnego nowego księżyca.

Modlitwa o bogactwo

Kreator zaleca użycie tego magicznego narzędzia, które powoduje zaufanie. Oznacza to, że spiski są odpowiednie dla jednej, modlitwy dla innych, a także dla trzecich obrzędów ludowych, urodzonych z tradycji przodków. Lepiej jest, aby wierzący nie wyczarował. Ta osoba podświadomie uznaje taki czyn za grzech. Skąd więc w tym konflikcie wewnętrznym dochodzi do zamożności? Ci ludzie lepiej się modlić, poproś Pana o wsparcie. Apel do świętych oczyszcza duszę, pomaga wyeliminować negatywną energię, która ingeruje w życie normalnie, odbierając tyle, ile powinna. I tak powinno być. Kup świece i ikonę swojego anioła w świątyni. Na początek nowego księżyca, rób trochę rytuału. Podejdź do światła. Zapali świecę przed ikoną. Więc powiedz: "Mój anioł! Z lekkimi skrzydłami oczyszcza drogę grzesznego niewolnika Pana (imię). Pomóż pokonać wszystkie przeszkody, pozbądź się diabolicznych pasji, żyj w sposób sprawiedliwy i godny Boga. Módl się za mnie (imię) przed tronem Pana, który został dany według zasług w ziemskim świecie. Amen! "Pamiętaj, że działki i modlitwy dla nowego księżyca muszą być napełnione życiowymi, pozytywnymi uczuciami. Wtedy wszystko okaże się koniecznie!

Działki w nowym księżycu dla miłości mężczyzn

Rytuały w tym okresie przyczyniają się do oczyszczania młodego człowieka. Z jego oczu niczego nie było, całun, który uniemożliwia widzom piękno kobiety. Spisek na nowym księżycu – to nie jest zaklęcie miłosne, ale rytuał wyzwalający. Odsuwa na bok negatywne, co nie pozwala człowiekowi na ujawnienie się w związku. Prowadzi to do tego, że "twój" facet zakochuje się, a "nieznajomy" pozostaje nietknięty przez magię. Przeczytaj wątek może być na fotografii lub żywności, wody, sam człowiek. Dajemy pewne wzory. Zaproś kogoś na kolację dla nowego księżyca. Przykryj stół obok okna. Świeca. Pożądane jest, aby światło miesiąca znajdowało się w pożywieniu. Zanim potraktujesz drogą osobę szepnij te słowa do dowolnego naczynia: "Żywność – we krwi, w sercu – miłość!" Spisek nie jest nominalny. Należy zachować ostrożność. Nie traktuj przerażonego dania innego faceta, tylko kochanka.

Rytuał ze zdjęciem na nowym księżycu

Obrazy są również używane w magii, przez długi czas. Z pewnością ta tradycja przeszła od jaskiniowca, który wierzył, że obraz łupu na ścianie mieszkania pomaga w polowaniu. Jeśli nie ma sposobu, aby zaprosić faceta na obiad, wykonaj rytuał ze swoim zdjęciem. Wskazane jest użycie świeżego obrazu. W noc nowego księżyca zapalił świecę, postawiłeś zdjęcie, nici o czerwonym kolorze i oliwę z płatków róży przed tobą. Uroczystość jest następująca:

  • Patrząc na wizerunek człowieka, sen wzajemności, odrzucając wątpliwości i uczucia.
  • Zanurz w pachnącym oleju palec wskazujący (lewą ręką).
  • Narysuj krzyżyk na zdjęciu: na czole, w pobliżu serca i narządów płciowych.
  • Jednocześnie odczytywaj formułę trzykrotnie.
  • Przecinaj poprzecznie poprzecznie czerwoną nitką, łącząc końce siedmiu węzłów.
  • Uszczelnij je woskiem.

Tekst konspiracyjny

"W nocy jasna, czasami piękna róża jest pachnąca, ciało nazywa się pasją, daję szczęście mojemu ukochanemu w słoneczny dzień iw złej pogodzie" Niech moje serce będzie rozżalone, moje marzenie podbija mnie w ramiona. Pobudzony, zmartwiony krwią, rozciąga się ku mnie, zawsze pozostaje ze mną "Amen".

Przynieśli nam nowy księżyc

Nie tylko możesz przyciągnąć uwagę na coś konkretnego, materialnego. Aby wszystkie rozwinąć się bez problemów, praktykuj spisek na szczęście w nowym księżycu. Rytu ten rozszerza możliwości człowieka, pozwala wybrać intuicyjny kierunek poruszania się. Stosuj się do zboża. Na przykład ryż lub pszenica jest odpowiednia. Potrzebna jest pełna garść nasion. Z nimi zbliżają się okno do nowego księżyca. Dłoń z ziarnami pokazuje miesiąc. Powiedz to jeden raz: "W dole usłyszę księżycowe uszy. Pełnia ich ptaków. Skrzyżowane przed siebie lecą, szczęście i szczęście na prowadzeniu rąk. Amen! "Zostaw nasiona na parapecie do świtu. I wcześnie rano jeść ptaki. I nie zapomnij podziękować miesiącu za pomoc. Powodzenia!