302 Shares 6172 views

Wycieczka do Egiptu w maju

Jeśli chcesz uzyskać doskonałe wakacje nad morzem, trzeba będzie udać się do Egiptu w maju. W tym czasie, tutaj jest po prostu bajeczny Pogoda: noc jest ciepły w ciągu dnia nie ma upału i gorący pustynny wiatr, temperatura wody w Morzu Czerwonym wszędzie osiąga 25-26 stopni. Ten komfortowy pogoda jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających podróżnych. Wycieczka do Egiptu w maju okazją kochać się z romantyczny spacer w świetle księżyca. Wyobraź sobie – ciepły wieczór lekki, przyjemnie odświeża skórę, świeże nocne powietrze i jasne gwiazdy, wszystko to tworzy wielką romantyczną atmosferę.


I oczywiście pogoda Maj Czerwiec w Egipcie stanowi doskonałą okazję do tego czasu z dziećmi, dzięki czemu wygodny pogoda przyniesie wiele radości. Okoliczności te są główne powody, dla których podróż w tym czasie w Egipcie są bardzo popularne, zwłaszcza wśród turystów z Rosji i krajach WNP. Obiekty te są dodawane i okoliczności, takie jak w odniesieniu do bliskości kraju z Rosji (czasu moskiewskiego z wycieczki do Kairu wynosi tylko 4-5 godzin), doskonałe wygodne plaż na wybrzeżu Morza Czerwonego i bardzo przystępne ceny na wakacje w Egipcie w tym sezonie.

Chociaż sezon pływacki trwa przez cały rok temperaturę wody w Egipcie w maju, jest najbardziej wygodne. Dlatego w tym czasie, można po prostu odpocząć. Jednak tak miękkie i wygodne w Egipcie mogą czuć się zupełnie sam w pierwszej połowie miesiąca. Pod koniec miesiąca zaczyna szybkiego podejścia gorącym latem egipskiej. Prawdziwe lato tutaj oznacza, że temperatura powietrza w ciągu dnia będzie znacznie poza skalę do 30 stopni i rozpocząć dmuchanie silne burze piaskowe pustyni. Krótka noc też nie dadzą ulgę, bo w nocy temperatura spada o kilka stopni.

Cała ludność terytorium Egiptu można nazwać oazą, położony nad brzegiem morza, w otoczeniu dwóch pustyń Sahary – i libijskiej pustyni. Cały ten obszar można podzielić na trzy regiony: Górny, środkową i dolną. Że Dolny Egipt stwarza najkorzystniejsze warunki do morza wakacje w maju. Tutaj można cieszyć się miękkie i łagodne wody Morza Czerwonego i spędzić wspaniałe wakacje. Na wycieczkę do Egiptu w maju, popularne miejsce wypoczynku jest także Kair, jak nie można po prostu odpocząć i zobaczyć na własne oczy starożytnej cywilizacji egipskiej. Że odwiedza Cairo, można zanurzyć się w niesamowitej atmosferze starożytnego, aby zobaczyć słynne zabytki, a nawet podziwiać jeden z siedmiu cudów świata – Piramidy w Egipcie.

Również turyści czekają na Wielki Sfinks, meczet Muhammeda Ali i ćwierć Khan el-Khalili. Idąc przez tych miejscach, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że tu urodził ludzką cywilizację. Jest to cywilizacja starożytnego Egiptu do dziś pozostaje jednym z najbardziej tajemniczych zjawisk na świecie. Dobry spędzić wakacje w Kairze, aby pomóc jego hotele. Co zaskakujące, większość hoteli w Egipcie mają podobne nazwy, ale mają zupełnie inny poziom usług. Dlatego należy pamiętać, że wybór hoteli należy podchodzić bardzo ostrożnie. Na przykład, w Kairze, klasa „luksusowy” hotel posiada łącznie 24, otrzymał klasyfikację pięć gwiazdek. Ale wiele niedrogich hoteli klasy średniej.

Wycieczka do Egiptu w maju, nie można sobie wyobrazić bez konieczności rzeczywiście zobaczyć innego słynnego miasta – Luksor. To miasto jest po prostu nazywa prawdziwy skansen. Znaczna część jego terytorium jest zajęte przez starożytnych ruin, więc nazwa odpowiada mu najbardziej. Wśród najbardziej pomysłowych atrakcji podświetlone Świątynia Ramzesa II, Świątynia Hatszepsut, Kolosy Mnemon i Doliny Królów.