601 Shares 7608 views

Morze Azowskie. Urzuf – kurort dla rodzin

Relaks w Morzu Azowskim – godną alternatywę dla krymskiej. A ceny są niższe, a warunki są łatwiejsze, ale nie może, infrastruktury, która jest tak dumny ze słynnego półwyspu. Ale jest najważniejszą rzeczą, którą trzeba za jakość reszty – raczej płytkie, ciepłe od maja do września, pięknego Morza Azowskiego. Urzuf – jednej z wiosek w pobliżu miasta Mariupol, bardzo popularnym ośrodku dla Ukraińców, a także dla turystów z krajów sąsiednich, miejsce, gdzie środowisko jest czyste, gdzie to jest jak dojść do wypoczynku rodzinnego.


Historia tego obszaru

wieś Urzuf założona przez Greków, którzy przybyli do Azowskie z krymskich osiedli: Gurzuf, MAJAR, Kizil-Gashi. Chociaż Morze Azowskie było puste i martwe. Scytowie nazywa ten obszar „Achariyay” (co oznacza mniej więcej „dziką płodności”). Ale przed przybyciem Greków w Urzuf istniał Kozak zimownik. Wioska ma bogatą historię. Ostatnich stu lat i Urzuf zwany Green i Gurzuf i morzem. Grecy wsi nadal obserwować starożytną tradycję, można zobaczyć ogromną liczbę budynków wykonanych w charakterystycznym stylu.

Morze Azowskie: Urzuf

Ze względu na jego odległość od Urzuf producentów Mariupol i ochrona naturalnego ogrodzenia – Belosarayskoy kosą, wszystkie plaże i morze w rejonie wsi są czyste. Reszta w Urzuf (Morze Azowskie) jest duże zapotrzebowanie. Osada nie jest przypadkiem, że jest uważana za jedną z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych ośrodków Azowskiego. Lata są zazwyczaj dość słonecznie i gorąco. Gojenie nasycenia powietrza na morzu takich elementów niezbędnych do odzyskania, jak ozon, jod, brom sprzyja relaks i poprawę ośrodka. Wody przybrzeżne rozgrzać szybko i przez długi czas, w środku, a nawet od początku maja – do 20-22 stopni. Z przyjemnością można pływać!

W sierpniu, w tym momencie Morze Azowskie (Urzuf) – tak jak świeże mleko do 29 stopni, co jest bardzo ważne dla działalności dzieci. Ta kombinacja fenomenalnym klimatem, ciepłą wodą nasyconą maksymalnej liczby morskiego jodu, stwarza warunki do komfortowego wypoczynku, regeneracji, dzięki czemu można uzyskać niezbędne dostawy energii na resztę roku. Zdjęcie Urzuf (Morze Azowskie), patrz poniżej.

ośrodki wypoczynkowe, uzdrowiska, prywatne mieszkania

Pensjonaty Urzuf (Morze Azowskie), ośrodki wypoczynkowe, kompleksy na wyleczenie są bardzo blisko (20-150 m) wody w strefie przybrzeżnej. Na sportowych i obozów medycznych wioski dziecięcej spoczywającej Każdego roku ponad tysiąc dzieci z Ukrainy, Rosji i Białorusi. Wszystkie z nich wita Morza Azowskiego (Urzuf). Sektor prywatny, jak w starych, dobrych czasach, aby oferować prywatne pokoje i łóżka. Wieś dziś można wziąć nowoczesny apartament w mini-hoteli i hoteli, gdzie podróżni są przewidziane w zakresie korzystania z każdej możliwej komfort. Dla tych, którzy są bardzo przyzwyczajeni do komfortu, istnieją luksusowe pokoje.

infrastruktura plaże, tereny rekreacyjne

Urzuf plaży są dość strome zbocza, wyposażone w krokach. krajobrazowy miejsce pływanie: są szatnie, toalety, wiaty, śmietniki. Urzuf słynie z czystych, szeroki (około 40-metrów), piaszczystej plaży z małych muszelek. Tutaj, spokojne morze i skały – doskonały widok na całą plażę kilometrami w obu kierunkach. Na brzegu plaży – tradycyjnych przejażdżek, „Slide”, „banana”, „skuter”. Są rowery wodne. Fani ekstremalnych form rekreacji puszki nurkować lub uczestniczyć w zajęciach szkoleniowych w nurkowaniu.

Rodzinne wakacje z dziećmi w Urzuf również bardzo popularne. Płytka i czysta woda, jak zostało powiedziane, nagrzewa się szybko. Zadowoleni dzieci spędzają godziny siedzi na morzu i są zajęte w ciepłym piasku, ciało zdrowe i hartowane. Tydzień na plaży w pobliżu układu odpornościowego Morzu dziecka jest wzmocniona przez długi czas.

Inne dostępne

W centrum wsi jest „Luna Park”, gdzie wiele nowoczesnych i ciekawych atrakcji, różne miłe zarówno dzieci jak i dorosłych odwiedzających. Ferris koło, można podziwiać wspaniałe widoki i uchwycić je (foto i wideo). Kochać wyścig sportowy mogą odwiedzić gokarta. Ponadto, znajduje się dyskoteka i kino, kawiarenka internetowa, bilard, bar shisha. Na rynku codziennie rekrutowani chcąc udać się na wycieczkę w Berdyansk delfinarium i parku wodnego.

Żywność i produkty

Po przybyciu wrażenie w Urzuf które czeka właśnie na Ciebie. Wieś jest dobrze rozwinięte rynki żywności, które oferują zawsze świeże owoce morza, ryby, różne owoce, warzywa, arbuzy, melony, domowe przetwory mleczne. Alternatywa zasilania w obiekcie (dla tych, którzy są przyzwyczajeni do „stołówki” food) – wielu kawiarni grecki, ukraiński, uzbeckich i kuchnia koreańska.

Połowy jako rodzaj rozrywki

Nie można pominąć i rybołówstwo! Dla wielu przedstawicieli silnej połowy ludzkości to prawdziwa przyjemność i sportu w tym samym czasie. Złapać kilkanaście egzemplarzy – to szczęście! Sto – wszystko rozkosz dla każdego rybaka. Ryba tu Urzuf w obfitości: to może nie tylko kupować, ale również złapać. Rybołówstwo jest bardzo popularny jako forma rekreacji. Za stosunkowo niewielkie pieniądze od mieszkańców jest łatwo wynająć łódź i, jeśli nie podjęte z nim – rozwiązania. W Morzu Azowskim zostanie złapany pelengasa, flądra, sculpin, płoć.

Więc przyjdź do Morza Azowskiego. Urzuf czeka na Ciebie! Niezapomniane przyjemne doświadczenie na wakacjach są gwarantowane. Ponadto, nie może być dobry i tani, aby poprawić swoje zdrowie, a nawet ryby.