662 Shares 9872 views

Antena dla komunikacji komórkowej. Antena do usprawnienia komunikacji komórkowej

Współczesne życie jest trudno sobie wyobrazić bez urządzenia mobilnego. Jednak komunikacja komórkowa nie jest zawsze dostępna. Aby rozwiązać ten problem, należy ustawić specjalną antenę. Na wieże i dachy stosowane są urządzenia panelu. Ponadto, istnieją wzmacniacze GSM. W celu zrozumienia bardziej szczegółowo w nich, konieczne jest rozważenie konkretnego modelu.


Antenowy AP-800

Montaż wspomnianej anteny komórkowej na dachu. Pracuje kosztem reflektora. Postawił typ jednokanałowy. Ponadto, urządzenie wykorzystuje dwa wibrator. Pasek łączący bezpośrednio stosowana jest do ekspandera. Minimalna częstotliwość wspomnianej anteny, jest nie większy od 340 MHz. Urządzenia radiacyjne sektor zależy od wysokości instalacji.

Impedancja wejściowa przedstawiony model nie przekraczać 12 omów. Obsługiwane urządzenie jest zdolny w bardzo niskich temperaturach. Aby połączyć się z AC ma specjalne złącze. Expander jest bezpośrednio stosowane w tym przypadku typu pętli. Instalacja anten komórkowych odbywa się na ruszcie.

Urządzenie AP-860

Używanie dwóch wibratory przewidziane łączności komórkowej. Anteny są zamontowane w domu przez słupkami. Urządzenie stosuje się reflektor typu trzech kanałów. Model ten ma dużą pojemność, a jego częstotliwość graniczna osiąga 800 MHz. Zysk w tym przypadku wynosi 12 dB. Sektor w dużej aparatury. Ważne jest również, aby pamiętać, że model stosowany przez złącza sieciowego. Minimalna częstotliwości 230 MHz. Przy temperaturach poniżej zera modelu mogą być użyte.

Modele AP-855

Anteny te są zainstalowane w domach mobilnych. Ta modyfikacja jest dokonywana na podstawie rozpraszacza pętli. Odbłyśnik w tym przypadku jest typu pojedynczego kanału. W sumie są trzy urządzenia wibrator. Stojak wykonany jest z przedłużacza. Maksymalna częstotliwość jest 890 MHz. Zysk wynosi 12 dB. bar Przyłącze model zainstalowany z konwerterem. Aby ustabilizować przetwornicę tam.

2 Opis MIMO

Antena komórkowa zainstalowane na dachu domu. Ta wersja jest wykonana z dwóch wibratory. W tym przypadku stosuje się reflektor typu dwukanałową. W sumie model ma łączący autobus. Konwerter na antenie nie brakuje. Urządzenie falownik umieszczono współosiowo typu. Pętla przedłużacz ma wysoką częstotliwość pracy. Ustaw wzór z przodu. W tym przypadku, minimalna częstotliwość anteny 120 MHz. Impedancja wejściowa jest w stanie wytrzymać 5 Ohm. Przy temperaturach poniżej zera modelu mogą pracować. Sektor w tym przypadku zależy od wysokości panelu urządzenia.

Parametry MIMO 5

Ta antena dla komunikacji komórkowej jest wykonany z podwójnego reflektora. Wskaźnik jest zysk na poziomie około 30 dB. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie posiada panel do mocowania. Istnieją cztery wibratory. Pasek połączenia jest używany razem z konwerterem.

Przetwornik jest ustawiony do typu koncentrycznego. Aby podłączyć urządzenie posiada specjalne złącze głośnika. Wypełniacz w rodzaju pętli anteny usług. Minimalna częstotliwość urządzenia jest na poziomie około 300 MHz. Sektor promieniowania wynosi około 50 stopni. Maksymalna impedancja wejściowa układu może wytrzymać 20 Ohm.

Urządzenie wzmocnienie AL-900-14

Ta antena do wzmocnienia sygnału komórkowego jest wykonany na podstawie Tetrode. W tym przypadku, komparator jest stosowany typ kondensatora. Współczynnik modelu dyspersji wynosiła 80%. jednostka napędowa reprezentowane nie przekracza 22 watów. Extender, model nie jest w użyciu.

Problemy z cross-polaryzacji rozwiązane przez zainstalowanie stabilizatora. Minimalna częstotliwość anteny 120 MHz. Tyrystor w tym przypadku nie jest przewidziane. wielkość emisji jest równa 35 stopni. Ważne jest również, aby pamiętać, że w celu podłączenia złącza Urządzenie AR jest używany.

Antena AL-900-77

Ta antena dla komunikacji komórkowej działa poprzez Tetrode, który jest ustawiony do wzmacniacza. Komparator w modelu ma typ skraplacza. Parametry minimalnej częstotliwości jest około 50MHz. Sektor w tym przypadku nie przekracza 45 stopni. Wibratory nie mają anteny. Tyrystory zastosowano typ Unijunction. Impedancja wejściowa modelu jest dość wysoki. Ważne jest również, aby pamiętać, że ustawienie wzmocnienia wynosi 10 dB. Maksymalna dopuszczalna temperatura anteny 45 stopni.

Urządzenia AL-900-90

Antena – antenę do komunikacji komórkowej w chłodnicę porównawczym. Tetrode w tym przypadku jest bez wzmacniacza. Tyrystory bezpośrednio stosowanym typem Unijunction. W sumie, model posiada dwa reflektora. Impedancja wejściowa anteny jest dość duży. Minimalna częstotliwości 120 MHz.

Kierunkowy współczynnik nie przekracza 50 dB. Rozszerzenie dostarczone przez producenta typu Horn. Maksymalna, dopuszczalna temperatura wynosi 40 °.

ANT modelu LY 1815

Antena do pracy komórkowej na chłodnicy porównawczym. Tetrode model jest wyposażony w tyrystora jednozłączowym. Współczynnik fali stojącej , nie przekracza 80%. Problemy z cross-polaryzacji są osiągane przez wibratory. bar Przyłącze stosowany w urządzeniu z konwerterem. Współczynnik dyspersji zależy wyłącznie od wysokości instalacji urządzenia.

Ważne jest również, aby pamiętać, że szybkość jest minimalna stawka na około 340 MHz. Maksymalna dopuszczalna temperatura wzór 45 stopni. Przesłuchy w tym przypadku wynika z reflektora.

Opis ANT 3540 LY

Model ten wykonany jest z pojedynczego reflektora. Bezpośrednio stosowany typ kondensatora komparator. Cały model ma tetrody. Minimalna zmiana częstotliwości 200 MHz. Problemy z cross-polaryzacji anteny i nie boi. Maksymalna częstotliwość urządzenia jest równy 340 MHz. Wibrator, model jest używany z łączącym autobusie. Jednak konwerter w antenie nie jest przewidziane. Rozcieńczalnik stosowany w pętli. Sektor promieniowanie urządzenie jest równa 45 stopni. podwyższonej skuteczności nie przekracza 33 dB.

parametry Wilson

Antena ta jest wykonana z wibratorem. Reflektor ona ustawić typ dwukanałowy. bar sygnał dostarczany jest bez konwertera. Jeśli mówimy o parametrach, zysk jest na poziomie 45 dB. Z kolei minimalnej częstotliwości 230 MHz. Aby podłączyć antenę posiada gniazdo głośnika. Maksymalna częstotliwości 450 MHz. Tyrystory, model ustawić typ Unijunction. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie posiada zwartą porównawczy. Rozszerzenie prezentowanej anteny brakuje. Minimalna dopuszczalna temperatura – 40 ° C.

Antena AO-900

Antena ta jest wykonana na podstawie jednozłączowym tyrystora. Komparator w tym przypadku typ skraplacza. Obszar dyspersji modelu jest dość duży. Ważne jest również, aby pamiętać, że maksymalna częstotliwość osiąga 230 MHz. Jednakże przyrost wynosi zaledwie 12 dB. Odbłyśnik jest zaopatrzony w antenę jest typu pojedynczego kanału.

zainstalowany w oponie urządzenie sprzęgające bez konwertera. Rozszerzenie to nie jest przewidziane. Jednakże, istnieje extender jakość pętli. Aby połączenie za pomocą AR-złącza. Promieniowanie sektor Prezentowany model jest równy 45 stopni. Przesłuchy na koszt Tetrode. Współczynnika fali stojącej jest na 90%.

Urządzenia AO-566

Antena ta jest wykonana na podstawie prostego komparatora. Tetrode stosowany jest ze wzmacniaczem. Maksymalna częstotliwość 30 MHz urządzenie. Obszar dyspersji w tym przypadku zależy od wysokości instalacji urządzenia. Minimalna częstotliwość model 122 MHz. Extender dostarczone przez producenta typu pętli. Istnieją dwa reflektor właśnie urządzenie. Wibrator w tym przypadku, tylko jeden jest używany. Odporność modyfikacja wejście jest na 35 omów. Wysokość impedancja zależy od warunków pogodowych. Maksymalna, dopuszczalna temperatura modyfikacji wynosi 45 stopni.

Model AO-780

Antena jest wyposażona w reflektor pojedynczego kanału. Komparator jest używany tylko jeden. Wzmacniacz jest w tym przypadku z wibratorem. Ważne jest również, aby pamiętać, że przedłużacz pętla anteny jest używany. Pasek połączenia we wspomnianej modyfikacji jest nieobecny. Bezpośredni pomiar minimalnej częstotliwości równej 230 MHz.

Obszar rozproszenia zależy od wysokości instalacji anteny. Problemy z cross-polaryzacji są rozwiązywane za pomocą wzmacniacza. Maksymalna częstotliwość urządzenia znajduje się przy 450 MHz. Minimalna dopuszczalna temperatura wynosi od -30 °. Sektor promieniowania wynosi około 65 stopni. Maksymalna, dopuszczalna temperatura wynosi 45 °. Impedancja wejściowa modelu jest dość duży. zwiększoną skuteczność jest mniejsza niż 5,5 dB.

Opis Link ANT-457

Antena ta jest poprawa komunikacji komórkowej jest wykonana z pojedynczego reflektora. Urządzenie komparator jest ustawiony na Tetrode. Tyrystor w tym przypadku małej mocy. Bezpośrednio modelu minimalna częstotliwość nie przekracza 300 MHz. Ważne jest również, aby pamiętać, że zysk wynosi 4 dB.

Minimalna dopuszczalna temperatura modyfikacji w około -30 ° C. Współczynnik dyspersji zależy od wysokości jednostki reflektora. Przesłuchy na antenie można regulować w razie potrzeby. Współczynnik fali stojącej nie przekracza 70%. Wzmacniacz w urządzeniu według wynalazku nie jest przewidziane.

Parametry łącza ANT-200

Antena ta jest poprawa komunikacji komórkowej jest wykonana z pojedynczego reflektora. bar Przyłącze w modyfikacji jest używany razem z konwerterem. Bezpośrednio do przetwornicy jest zainstalowany koncentryczny typu. Podłącz antenę do sieci za pomocą złącza sieciowego. Moc tego urządzenia wynosi 33 watów.

impedancja wejściowa jest najbardziej odporny na 13 omów. Maksymalna, dopuszczalna temperatura wynosi 40 °. Komparator w tym przypadku nie występuje. Ważne jest również, aby pamiętać, że model posiada dwa wibratory zainstalowane. Tetrode nie jest przewidziane przez producenta. Współczynnika fali stojącej w tym przypadku nie może przekraczać 6 dB.

Reasumując

Biorąc pod uwagę powyższe, należy zauważyć, że domy często stosowane modyfikacje AP-800 typu panelu. Ich charakterystyczną cechą jest możliwość wysokiej częstotliwości. Na wieżach stosować szereg anten MIMO 2. Związek ANT-457 może rozróżniać między urządzeniami amplifikacji. Antena ta ma najwyższą wydajność i jest bardzo zwarta.