535 Shares 8684 views

Koszyk St Petersburg Centre: adresy, opinie

W Petersburgu nie ma miejsca, które można zwiedzać na zawsze. IT teatry, muzea, wystawy i wiele innych. Ogromne popularne centrum handlowe w Petersburgu. Ten pełen asortyment przyjemności z zakupów, a kończąc na kolację w dobrej restauracji.


Duże centra handlowe w Petersburgu

Idąc na spacer, nie zawsze wiedzą, co wynik wieczorem. Być może będzie to podróż do kina lub relaksujący masaż w SPA-centrum, a może chcesz usiąść przy filiżance herbaty w przytulnej kawiarni. Można dostać wszystko na raz, jeśli pójdziesz na kompleksu handlowo-rozrywkowego.

W dużych centrach handlowych zabawy, nie znajdziesz w żadnej innej instytucji. Jest tak szeroki zakres usług, które w każdym przypadku można uzyskać maksimum przyjemności.

Centrum handlowe „Grand Canyon”

„Grand Canyon” – centrum handlowe (Petersburg) znajduje się w bliskiej odległości od stacji metra „Prospect Oświecenia” stacja w Prospect Engelsa domu 154. Ten kompleks różni się znacznie od innych wielkich centrach handlowych. Ma taką zabawę, nie znajdziesz w żadnym innym centrum.

„Grand Canyon” obejmuje ogromny kino, food court i znane wszystkim kawiarni i restauracji. Kompleks znajduje się lodowisko. Z centrum handlowego najemcami współpracy, takich jak „OK”, „Wideo” i M. centrów meblowych.

W „Grand Canyon” jest dużo zabawy dla dzieci, takie jak:

 • „Marvelous City” – ogromny obszar o przygodach dzieci i rozwój interaktywnej.

 • „Kidburg” – projekt na celu zapewnienie, że dzieci były w stanie zrozumieć, zajęcia dla dorosłych. Jest też lotnisko zabaw, poczta, a nawet straż pożarną.

Rodzice mówią, że ich dzieci nie wiedzą, co chwycić w doskonałej lokalizacji „Kidburg” w „Grand Canyon”, że było o wiele bardziej ciekawe i zabawne, dziecko nie dostał!

Duża liczba sklepów odzieżowych dla dzieci, Sprzęt sportowy dla dzieci, jak również różnych grach i literaturze oferuje „Grand Canyon” (centrum handlowe).

Petersburg słynie z kompleksu rozrywkowego dla osób w różnych kategoriach.

Centrum handlowe „Galeria”

Duże centra handlowe Petersburga – prawdziwe wakacje dla całej rodziny. Będzie zabawa dla dorosłych i dzieci, kobiet i mężczyzn. W centrach handlowych, można odpocząć przyjazną firmę, lub z okazji urodzin.

W centrum miasta, naprzeciwko stacji metra „Ploshchad Rebellion” pod adresem: Ligovsky Prospect, dom 30A, „Galeria” (centrum handlowego). Petersburg ma około ośmiu kolejnych obiektów tej skali. Pięć opowieści „Galeria” został zbudowany w 2010 roku. Ma około 350 sklepów, wiele różnego rodzaju kawiarni, zjeść tam i dużą kino.

Podziemny parking jest przeznaczony dla 1200 miejsc parkingowych, tak, że problemy z gdzie zaparkować samochód w centrum Petersburga, odwiedzający nie powstają. Lokalizacja kompleksu jest bardzo wygodne. W bezpośrednim sąsiedztwie są jeszcze dwie stacje metra różnych linii.

Kompleks znajduje się kręgielnia dla 500 osób, 27 pasów kręgle, stół do cymbergaja 4, rosyjskie i amerykańskie bilard nie pozwoli Ci się nudzić.

O nas „Galeria” można mówić bez końca. Następnie sprzedawane i biżuterię oraz modne marki i buty, bielizna, i produkty dla dzieci. Wiele Petersburgers dzielić ze sobą wrażeń w „Galerii”. I mówią, że ośrodek na Rebellion „Galerii” – to miasto, które zebrał w sobie wszystko, co można myśleć. Chciał wrócić ponownie i ponownie i cieszyć się na zakupy dzień!

W przypadku pominięcia domu i myśleć o tym, gdzie się zabawić, najlepszym rozwiązaniem jest „Galeria” (centrum handlowe). Petersburg – miasto wspaniałej zakupy.

Centrum handlowe „Lato”

Na Pułkowo Highway 25 (przypadek 1) to kompleks „lato” (centrum handlowe). Petersburg, spotkanie gości w Pułkowo, zawsze w drodze do hotelu zwrócić uwagę na ten centrum handlowym. sklep spożywczy „Auchan” i sklep elektroniczny „MediaMarket” są największymi najemcami TC „Lato”.

Mall duży wybór sklepów modne ubrania, buty i produktów dla dzieci. Każdy sklep na wysłuchaniu mieszkańców Petersburga. Obiad lub kolacja w małym sądzie żywności na drugim piętrze będzie miłym dodatkiem do zakupów.

Rozrywka TC „Lato” to małe lodowisko, przejażdżki dla dzieci i automaty „Szalony park”.

Recenzje TC „lato” najbardziej korzystne. Wielu powie, że zebrane najbardziej dobre i tanie zakupy, nie ma nic zbędne. To dwie historie przyjemności, która jest bardzo często prowadzone promocje i rabaty, można jeździć i mieć przekąskę w miłej kawiarni.

Centrum handlowe „Metro”

Niemiecki międzynarodowym holdingiem METRO Group ma oddział w Petersburgu – Mall „Metro”. W Rosji, wśród których znajduje się ponad 50 centrum handlowe „Metro” (St. Petersburg) jest zaangażowany w małej skali hurtowej sprzedaży różnych towarów dla indywidualnych przedsiębiorców i osób prawnych, którzy są zainteresowani zakupem tych przedmiotów dla Twojej firmy. Wszystko w Petersburgu trzy obrotu kopleks „Metro”. Znajdują się one pod następującymi adresami:

 • Pułkowo szosa, 25, oświetlone .. A.
 • Prompekt Kosygin, 4, lit. A.
 • prospekt komendanta, 3, list. A.

Przy sprzedaży towarów sklep zapewnia kompletny zestaw dokumentów: faktur, paragonów, licencji. Aby zostać klientem, „Metro”, konieczne jest wydanie karty klienckie. Karty są wydawane jedynie osobom prawnym, osoby karta kupujący nie może mieć. Aby otrzymać kartę, którą trzeba dostarczyć dokumenty do działu klienckiego. Mają potwierdzić, że jesteś – prywatny przedsiębiorca lub podmiot prawny.

W TC „Metro” oferowane produkty żywnościowe i nieżywnościowe markowych i private label. Niektóre towary zostały wprowadzone do magazynu na codzień. Zakres:

 • meble biurowe;
 • maszyny i urządzenia;
 • odzież;
 • akcesoria;
 • sprzętu sportowego;
 • produkty sezonowe.

W centrum znajduje się płatny i bezpłatny wysyłka. Opinie powiedzieć, że „Metro” – bardzo przydatny sklep dla ludzi biznesu. Jakość produktu zawsze dopasowuje cenę. Negatywne opinie na temat tego sercu nie tylko odnaleźć.

Inne centra handlowe Petersburg

Centrum handlowe w Petersburgu jest bardzo różny w swojej strukturze. Wszystkie one mają swoje zalety. Na przykład, TRK "Kontynent" (na Strikes Prospect, dom 99) TRK "Pearl Plaza" (Peterhof Highway, budynek 51), TC "Tęcza" (Str. Kosmonauci, 14) znajdują się na tyle daleko od stacji metra, ale mają łatwy dostęp i duży, bezpłatny parking. Blisko niektórych centrach handlowych mają budowlanych i mebli hipermarkety, co znacznie upraszcza zadanie, jeśli nie naprawy.

TK „Stockman” (na Newskim perspektywą, 114) jest znany ze swoich programów relaksacyjnych i jogi. Znajduje się on w centrum miasta, tuż obok stacji metra. Wiele centrów handlowych, klub fitness, w którym można kupić bilet i cieszyć się na zakupy po treningu sportowego.

Największe centrum handlowe w Petersburgu – jest „Mega Parnas” i „Mega Dybenko”. Można tu przyjść na dzień: w „Mega” spacer do sklepów, w „Ikea” do zakupu towarów dla domu i ogrodu, a także w „Auchan” idź do bakalii.

Centra handlowe – to maksimum rozrywki w jednym miejscu. Przyjdź Zanurz się w centrach handlowych i naładować baterie na cały tydzień!