610 Shares 5565 views

Karły i krasnoludki – istnieje różnica!

Natura stworzył ludzi, czasami odgrywa złe żartów z nimi. Różnych chorób i niepełnosprawności zapobiec biednych ludzi, aby w pełni żyć. Na przykład, karłów i karłów. Różnica między nimi a zwykłymi ludźmi jest niezbędna. Niski wzrost, niezbyt atrakcyjny wygląd zapobiec prowadzić normalne życie! Tacy ludzie są bardzo trudno znaleźć pracę.


Dostrzec różnicę

Czym różni się od karła mikrus? Wiele osób chce uzyskać odpowiedź na to pytanie. Po tym wszystkim, dane zewnętrzne nie znając szczegółów dotyczących osób jest to niemożliwe, aby odróżnić je od siebie. Są one małe, zwarte, z powiększonymi głowach i krótkich nogach. Zazwyczaj, zdolności umysłowe tych ludzi nie są gorsze niż normalnie. Są chwile, że ci mali ludzie mają bardzo wysoki poziom inteligencji i zajmują wysokie stanowiska. Wśród tych „okruchów” jest utalentowanych aktorów i doświadczonych lekarzy. Szczególnie dobre są one podane pediatra zawodu. Dzieci łatwo przejść do kontaktu z lekarzem, nie różnią się od nich.

karły

Ludzie, którzy mieli dziecko poważne choroby, zaburzenia równowagi hormonalnej i zatrzymuje wzrost. Zaburzenia czynnościowe przewodach gruczołów przysadki do zahamowania wzrostu, osoby te są nazywane dystroficzne karły. Osoby te są rozwinięte umysłowo, budować harmonijne, ale, niestety, mają niedorozwój płciowy.

Jeśli jest obecny w organizmie karłowatej niedostatecznego wydzielania hormonów tarczycy, ich wygląd jest słaba. W tym przypadku różnice z karłowatej mikrus oczywiste. Ta kategoria cierpi na niewydolność nerek, krzywicy i innych poważnych chorób. praca tarczycy prowadzi do zaprzestania rozwoju psychicznego i fizycznego. Tacy ludzie żyją w świecie najtrudniejsza, jako językiem ojczystym. Są praktycznie niezdolny do pracy i badania nie mogą być brane pod uwagę.

Achondroplasia jest często spotykany w naturze. Pacjenci z tą chorobą ludzie są bardzo różni się od normalnych ludzi. W tym przypadku, gołym okiem widać różnicę karłowatej mikrus. Szef ogromnych rozmiarów, jak i genitalia. Tułów ich masywny, ale kończyny – jak trzylatek dziecka! Spektakl jest litość i współczucie. Dlatego też tacy pacjenci rzadko wychodzi z domu, nietowarzyski i samotny.

Liliputów

Czy każdy różni się od innych karłów i krasnoludki? Różnica między nimi jest znacząca. Jeśli karły nabył ich choroby w dzieciństwie, a potem te Liliputów urodzili. To patologia niewydolności przysadki zostało odziedziczone po naszych przodkach. Z tego nikt nie jest wolny! Jeśli w rodzinie kiedykolwiek kiedykolwiek Liliputów, może rodzić do tego małego człowieka.

Oczywiście Liliputów – rzadkość na naszej planecie. Według statystyk, na całym świecie tylko osiem them ludzie. Prowadzą życie zwykłych ludzi. Nic jednak jego mały wzrost, nie gorsze od ich pełnosprawni rówieśnicy. Oraz aktywności mózgu w ogóle z nimi w porządku. Ich choroba nazywana jest karłowatość przysadki – wrodzony niedobór hormonu wzrostu. Fate może odegrać okrutny żart z nikim.

Doskonałe karły cyrkowych i krasnoludy. Różnica wysokości pomiędzy nimi nie jest znacząca. Liliputów osiągnąć 90 cm wysokości i ważą około 15 kilogramów.

To, co różni się od Lilliput karły. Różnica polega głównie na konstytucji.

Prawidłowa edukacja

Dużą rolę w późniejszym życiu małego człowieka odgrywa wychowanie. Jako rodzice, przedstawi swoją misję, a on będzie niósł krzyż Jego. Musimy spróbować wyjaśnić do chorego dziecka, że nie jest gorszy od innych, i zabić go w kompleksach korzeniowych. Zadanie jest bardzo trudne, ponieważ patrząc na rówieśników, zdaje sobie sprawę, że nie lubił wszystko.

Nie winę za ich karłów losu i karłów. Różnica mają z normalnych ludzi jest ogromna. Jednak wśród tych ludzi milionami talentów. Mówiąc w cyrku i targach, pokazują wspaniałe warunki zakwaterowania. Wiele z nich rozwinęły się dużo lepiej fizycznie zdrowych ludzi. wykonują akrobatyczne ewolucje i może dać szanse na każdego sportowca.

Niestety, w wielu przypadkach chore dzieci są wychowywane w sierocińcu. Rodzice nie chcą podjąć się takiej odpowiedzialności. Większość z nich dorastają godnych ludzi przed losem!

Nie tak łatwo iść przez życie z krótkimi nogami karłów i krasnoludów w ich różnic budowy ciała jest od razu widoczne. Liliputów bardziej harmonijnie skomponowane, ich kształty przypominają dzieci.

Wytłumaczyć swoim dzieciom od dzieciństwa, że śmiać się na tych ludzi nie może. Wszakże ich winy nie jest wybrykiem natury!