472 Shares 945 views

Bardzo cienkie kobieta na świecie. Ostrożnie Valery Levitin

Wysokość 39-letni Valery Lewitin: 171 cm i waga – tylko 25 kg. Dziennikarze twierdzą, że Valeria cienka kobiety w świecie, jak mumia, i są one dalekie od prawdy. Trudno jest znaleźć bardziej dokładne porównanie szkieletu skóry. Lekarze natychmiast zdiagnozowane – jadłowstręt psychiczny, odnosząc się do poważnej choroby, lekarstwo jest trudne, a czasami niemożliwe.


Tak samo szczupła kobieta w świecie doszła do takiego katastrofalnego końca? W wysiłku przez swój przykład, aby ostrzec dziewcząt, którzy chcą pozbyć się nadmiaru, ich zdaniem, kilogramach, Valery Levitin chętnie ujawnia historię swojego życia.

Jako dziecko Valeria nic specjalnego wyróżnia się spośród rówieśników Moskwa była pyshechki i doświadczonych niektóre z tej frustracji. W 1989 roku, jej matka i ojczym postanowił wyemigrować do Ameryki, gdzie Valeria z dziewcząt okazała się dość szczupła i atrakcyjna młoda dama. Brała udział w konkursach piękności, dla pomyślnej realizacji, w których konieczne było, aby schudnąć. Chciała, aby stać się znanym modelem, ale jej pragnienie, aby schudnąć przyniósł sławę, ale nie jest w jakości. Namiętne pragnienie, aby schudnąć się jej sławny w „najbardziej smukłą kobietą świata” kategorii, przynosząc Valerie ogromne kłopoty w postaci dość poważnych problemów zdrowotnych, niezdolność do poczęcia dziecka, aby prowadzić życie pełne zdrowej osoby.

Przez rozwój choroby, zgodnie z Valerie, wniesioną krytyki znajomych o jej wygląd, artykułów kolorowych magazynów, nazywając modelu odpowiadają normie, a matka chce zobaczyć córkę w wykonaniu swoich idei doskonałości. Zaczynała schudnąć z diet nieszkodliwe, przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, odchodząc od liczby produktów. Zaczęła tracić na wadze jest tak szczęśliwy, że linia, gdy utrata wagi stała się chorobą niezauważone. To jest nie tylko zniekształcony wygląd, cienka kobieta w świecie poważnie chory. Valeria „dohudelas” do krytycznego etapu, w wyniku zmian zwyrodnieniowych narządów wewnętrznych zaczął nieodwracalne hamowanie ich funkcji, które mogłyby prowadzić do bardzo smutnego końca.

Teraz cienkie kobieta na świecie mieszka na jednej korzyści społecznych w Monako, aby utrzymać stosunkowo znośny stan zdrowia nadaje jej księstwo klimat. Valery Levitin sam. Ona jest zmuszony do jedzenia w ściśle określonym schemacie jako odbiór żywności daje bolesne doznania z powodu naruszenia układu pokarmowego.

Valery Levitin, świadomi ich problem, otwarte dla komunikacji. Chodzi o talk show na jego przykładzie do wykazania dziewczęta, którzy marzą, aby schudnąć, ryzyko zachłyśnięcia spełniają normy nałożone w modzie-przemysłu. Bardzo cienkie dziewczyny, zdjęcia, które sprawia, że chcesz od razu żal i karmić lekki stworzenie, są bożkami niektóre kategorie dorastających dziewcząt i młodych kobiet. Istnieje nawet wspólnotą ludzi, którzy chcieli być chory na anoreksję. Jest z nimi, początkujący mogą nie stały się zależne od choroby podzielonej przez gorzkie doświadczenia Valeriya Levitina, chcąc ostrzec przed nieprzemyślanych eksperymentów niebezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale także życia.