269 Shares 5005 views

Recenzja „Beeline tabeli 2”: opinie i ceny. Tabletka "Beeline Tab 2"

Obecnie rynek jest wypełniony tak wielu różnych gadżetów, które ktoś (nawet najbardziej wybredna nabywca) może wybrać „zabawka” do smaku. Niektórzy wolą iPada, innych tabletów na tyle skromny na przeglądanie, czytanie literatury i zwiedzanie filmów społecznościowych. Najważniejsze jest to, aby nie kupować zaszkodzić budżet rodzinny. Zwłaszcza jeśli płyta wymaga dzieci, które nie są bardzo cenią nie tanie rzeczy. Większość gadżetów budżetowe działające na systemie Android.


Firma „Beeline” konkurenci zatłoczenia

Choć tanie i dobre urządzenie niemal niemożliwe do znalezienia. Wart swojej ceny sami ze sobą sprzeczne. W ogóle, to był długi czas, aż na rynku nie pojawi się towarzystwo „Beeline”, który zaprezentował swój przebój tabletkę „Beeline Tab”.

Nawiasem mówiąc, opinie o Beeline tablet Tab byli tak zachwyceni, że producent nie zrobić fani długo czekać. A świat ujrzał nowy model – z „Beeline Tabela 2”.

Pomimo swojej stosunkowo przystępnej cenie, tabletka ma masę newfangled żetonów. W międzyczasie, będziemy kontynuować zrobić krótki przegląd „Beeline tabeli 2”.

Niewielki tablet lub telefon ogromny

„Beeline Tabela” – model budżetu, tak aby porównać go z modeli wiodących marek głupie. Ale żeby opisać główne cechy nowych produktów warto. Aby rozpocząć, należy zauważyć, że było bardzo popularne. Pewnie! Tabletka nie był wart 2000 rubli., Ale kupujący otrzyma nie tylko pełnoprawnym komputera, ale także telefonu.

Jeśli chodzi o nowości Beeline Tab 2, dyskusja powinna rozpocząć się z faktem, że struktura ciała i zakres dostawy jest identyczny z oryginałem, ale projekt i konstrukcja jest nieco inna.

Zalety modelu 2

Pierworodnym „Beeline” był całkowicie z tworzywa sztucznego, a inna konstrukcja pominięcie było to, że nie zamyka gniazda kart SIM i kart pamięci. Oczywiście, to nie jest bardzo ładny, i stworzył dodatkowe trudności w opiece nad urządzeniem. Otwory zatkane pył, okruchy i inne zanieczyszczenia.

Nowe urządzenie jest wyposażone w tylną aluminium otoczony górnymi i dolnymi wkładkami z tworzywa sztucznego. Już przy pierwszym pojawieniu się tabletki, opinie klientów „Beeline Tab 2” zachęcać producentów i sprzedawców. Szczególnie cieszy koneserów przyzwoitych urządzeń dźwiękowych. On na pewno nie supergromky, ale czyste, nie sapanie i pochodzący z zewnątrz szum. W górnej części zamieszczonych portu audio dla słuchawek i gniazdo USB. Nawiasem mówiąc, słuchanie muzyki przez słuchawki jest bardzo miłe!

Ale główną zaletą Tablet – wymienny panel górny, który ukrywa się slot na karty SD- i karty SIM. Jest to istotna zaleta w porównaniu z pierwszym modelem. Moduł modelu komórkowym są włączone 850/900/1800/1900 MHz i częstotliwości UMTS 900/2100 MHz, ma największą prędkość transmisji danych / odbioru – 21,6 / 5,76 Mb / s. Dzięki temu urządzeniu można również stosować jako wielki telefon. Naturalnie, że jest wyposażony w mikrofon i głośnik do rozmów.

Oczywiście, nie każdy będzie chciał „świecić” na ulicy z Gizmo w uchu, najlepiej jest użyć standardowego połączenia telefonicznego. Mimo to, nie jest źle, gdy tablet jest taka przydatna funkcja.

Szczerze mówiąc, w czasie testu, urządzenie nie został przetestowany dla połączeń odebranych. Badania przeprowadzono tylko dla połączenia internetowego. Ale zanim mówimy o pracy, będziemy nadal przeglądu „Beeline Tab 2”, ponieważ pozostały nierozwiązane wiele innych aspektów.

urządzenie wewnętrzne

Tabletka jest bardzo zwarta. Wyświetlacz dotykowy 7-calowy o rozdzielczości 600 przez 1024 pikseli sprawia, że nawet lepiej. Kolory są słabe, jako matryca – TN + Film także kąty widzenia nie są bardzo szerokie. Jeśli silne odchylenie kolory są odwrócone, choć nikt nie patrzy na tabletki pod pewnym kątem podczas pracy z nim. Więc to nie jest problem.

Szczerze mówiąc, ekran bardzo dobrze widoczne i słoneczne światło i ciemność. Dobry rozpoznaje wszystkie dotyku i panel dotykowy, który jest bardzo miły w tak niskiej modelu kosztowego. Wiele stron oferuje wersje dla Androida, więc nadal, a czcionka na ekranie jest bardzo łatwe do odczytania.

Dwurdzeniowe centralną jednostkę przetwarzania, PO jest przeznaczony do 4 GB. To może być rozszerzona za pomocą karty pamięci. Jak w przypadku każdego modelu ma Bluetooth, Wi-Fi i odbiornik. Pojemność baterii – 3000 mAh. Kolejną zaletą – wsad wystarcza do dnia aktywnego wykorzystania tabletki. A także tylne światła, które świeci w momencie otrzymania powiadomienia lub wiadomości.

eksploatacja

Przegląd „Beeline Tab 2”, można kontynuować analizę prac gadżetów. Są możliwości urządzenia wystarcza do wygodnej pracy? Pojęcie komfortu w ogóle różne, ale dzięki szybkiej, czystej biegania i interfejsu oprogramowania dobry optymalizacji praktycznie zamarza.

Cały system działa dobrze znośnie, chociaż wydaje się, że na rozbudowanych serwisów ciągnie do granic możliwości. A strony w zakładkach stale restart. Ale do stałego korzystania z sieci, filmów i filmów, więcej jest potrzebne.

wygoda

Po pojawieniu się na rynku „Beeline Tab 2” ocen zysków z dużą prędkością. Ludzie są zadowoleni z wygodnym rozmiarze. Urządzenie wygodnie mieści się w dłoni przeciętnego dorosłego. Waga jest również dość lekki (tylko 250-280 g).

Tabletka jest dość szeroki i gruby, ale z tego powodu robi się bardzo kompaktowy – kiedy trzymasz go w powietrzu, nie można się obawiać, że urządzenie może się ślizgać.

Nawiasem mówiąc, kolejna zaleta – to mogą być podejmowane na drodze, ponieważ urządzenie zawiera środki sterowania przepływem ruchu od systemu operacyjnego. Kiedy zgłasza ograniczyć korzystanie automatycznie przerywa transmisję danych.

Plusy i minusy opinii klientów

Oczywiście, wszyscy mamy różne opinie, dlatego tabletka „Beeline Tab 2” opinii zyskuje zupełnie różne – od zachwytu do ujemnego.

Zasadniczo wszyscy użytkownicy oznaczone jako głównych zalet urządzenia – w przystępnej cenie dla wszystkich, utrzymując prawie wszystkie funkcje komputera, łatwość obsługi oraz możliwość korzystania z tabletu jako środka komunikacji.

Wady są również dostępne, a najczęściej jest to ekran o niskiej rozdzielczości. Nie każdy jest zadowolony z kamery i dźwięku.

Odnoszą się inaczej do użytkowników i zdejmowaną pokrywę górną, która zakrywa szczeliny. Niektórzy lubią karty są chronione, inni uważają, że usunięcie pokrywy – strata czasu.

Można stwierdzić, przeglądając różne komentarze na temat tabletu „Beeline Tab 2” – opinie zgadzają się na fakt, że urządzenie jest bardzo dobry, jest to długi czas i jest najbardziej popularny wśród dzieci i młodzieży. Wyjątkiem jest przeglądem, który poinformował, że tabletka ekran wewnętrzny wybuch trzeciego dnia po zakupie. Co to było, że (to wada produkcyjna lub z winy kupującego) – trudno się kłócić.

Ciekawostką

To nie jest nigdzie napisane, ale „Tabela 2” obsługuje OTG. Odpowiedni kabel jednak nie jest podana, ale można spróbować połączyć się z nim za pomocą standardowego kabla myszy i Memory Stick – to powinno działać. Jeśli mysz jest dość proste (zwykle powinien pojawić się kursor), tablet określa jako zewnętrznego dysku USB.

wniosek

Oczywiście, „Beeline Tab 2” – nie jest najdroższym tabletka, nie może pochwalić się super moce: superproductive procesora, czystego dźwięku lub jasnym ekranie. Niemniej jednak, warto jej wartość na 200%. Przyzwoita jakość obrazu, szybkie pobieranie plików, czytać e-książki, surfing, słuchanie muzyki, nawigacji, prostych zabawek i innych przyjemnych drobiazgi.

Ponadto „Beeline Tab 2” może być tłumaczem w podróży, fotografii i kamery wideo przy okazji, dobrze, a telefon w prawej sytuacji. Nie wolno nam zapominać, że urządzenie może być również dobrą alternatywą dla dzieci Tablet gry. Więc ktoś, kto, jak on po prostu kocham dzieci i nie będzie porównać ją z innymi supermodelek lub szukać wad w gadżecie. Stanie się on niezbędnym narzędziem w dalekiej podróży. A jeśli nagle tablet uszkodzony lub utracony, to nie będzie zbyt wielka strata dla niej dawno opłakiwać.

Całkowity koszt kompleksu jest około 3000 rubli, mobilny internet (wysoka prędkość) zostaną dostarczone z klientem przez trzy miesiące. Tablet współpracuje z kartą SIM „Beeline” rosyjskiej spółki telefonii komórkowej.

Mamy nadzieję, że cieszył się tabletka „Beeline Tab 2”, oceny, wady i zalety, które rozważaliśmy w tym artykule.