209 Shares 1278 views

Czarna podłoga wc: zdjęcia, wady i zalety, możliwości projektowania łazienek

Niedawno, czarny WC było oznaką ekstrawagancji i mimośród został uznany za symbol bogatych ludzi. Dziś ta wersja kanalizacji jest uważany przez wielu użytkowników, którzy chcą radykalnie zmienić wnętrze łazienki w swoim domu. Ale toaleta niezwykłych kolorach, w przeciwieństwie do jego białej „brat”, bardzo wrażliwe na środowisko i opieki. Takie wyposażenie ma zarówno zalety, jak i wady. W odniesieniu do jego zastosowania w projektowaniu domu, wszelkie spory trwają. Ale jeśli wszystkie te same osoby postanowiłem zainstalować instancję czarny w swojej garderobie, musi zamknąć się z nim „spotkać”.

Rodzaje czarnym WC

Czarny sedes, dla tej sprawy, a biały, może być podłogę i załączników. Najczęstszym rozwiązaniem jest uważany za zewnątrz. W takiej konfiguracji, a sam zbiornik WC faktycznie są dwa oddzielne elementy konstrukcyjne. W takim niezwykłym kolorze dostępne i cieszą się obecnie popularne są batony. Instalacji miski i zbiornika, takiego tworzą integralną całość. Nowoczesne producenci tworzyć elektroniczne toalety atramentowych, bidet, wyposażony w szereg cech i funkcji. Z ich pomocą, mała powierzchnia pokoju może być skutecznie stosowane, jak to możliwe.

W uzupełnieniu do podłogi, jest zawieszany toaletowy czarny odcień. Urządzenie z systemem instalacji ma liczne zalety. Należą do nich: łatwość czyszczenia, kompaktowe wymiary oraz możliwość ustawienia osobiste wysokość mocowania. Oznacza to, że każdy członek rodziny ma możliwość dokonania zmiany zgodnie z ich danych antropometrycznych.

Po wybraniu dowolnej opcji, należy pamiętać, że tradycyjna toaleta (czarny, piętro) jest lżejsze i łatwiejsze w montażu. Ale jeśli ściana jest niszy technologicznej, to najlepiej wybrać wersję zamontowany z wbudowanego zbiornika, które mogą być wbudowane w istniejącym otworze.

Korzyści toaletowy czarny

Używane we właściwym środowisku czarnym WC jest w stanie stworzyć pożądany kolor i styl podkreślenia. Ware czarny kolor jest typowe dla pomieszczeń, urządzonych w stylu Art Deco i nowoczesnego minimalizmu. Łazienka lub WC w stylu hi-tech to miska ustawi futurystyczny motyw. Atmosfera luksusowych akcesoriów zapewni wnętrza art deco i efektowny styl. W każdym razie, czarny kolor jest postrzegany jako dramatyczne i bardziej subtelne. Generalnie, używając miskę czarnych barwach mogą być organizowane w niemal każdym stylu łazienki, jak to malować doskonały kontrast z większości rozmówców.

Zaletą wykorzystania takiej instalacji jest i jego „nerastirazhirovannost”. Ma zdolność do zaskakiwania, ponieważ nie jest w żaden dzielnicy mieszkalnej można znaleźć takie rozwiązanie.

Wady „ponurym” sanitarny

Czarny toaletowy nie jest w każdy gust, ponieważ jego ponurych barwach. Większość ludzi nie ma pełnego zaufania, że będą one stworzyć korzystne ustawienie takiego niezwykłego akcesoriów, ponieważ projekt pokój z takich lamp – dość trudnym zadaniem.

Inną wadą czarnej ceramiki sanitarnej jest to, że jest dość wybredna w opiece. Woda zawiera minerały, które pozostawiają depozytów jaśniejszy odcień. Na klasycznym białym toalecie nie można ich zobaczyć, ale na czarno natychmiast przyciągają wzrok. Umyć i wytrzeć do sucha zlewu codziennie gotowy do każdego użytkownika.

Opieki armaturę

Toalety czarny potrzeby w następnym starannością. Wytrzeć muszą tak często, jak to możliwe, należy to zrobić bardzo ostrożnie. Usunąć plamy z wody – nie ma sensu. Wystarczy codziennie należy umyć w umywalce lub sam go wytrzeć szmatką. We wszystkich innych aspektach taką samą starannością, jak gdyby był to standardowy biały WC. Konieczne jest, aby regularnie czyścić urządzenie z kamienia i eliminuje nieprzyjemne zapachy.

czarny WC z marką „Keramin”

Jeśli ludzie wybierają wszystko dla łazienki sanitarnym takim niezwykłym kolorze, to jest zwykle preferują marki „Keramin”. Toaleta „Keramin” (czarny) jest popularne wśród konsumentów, ponieważ baza ceramiczna z takich produktów jest bardzo trwałe, a ponadto do produkcji akcesoriów jest bezpieczny tylko dla zdrowia ludzkiego i naturalnych surowców.

Crock produkty objęte grubą warstwą gładkiej i wysokiej jakości glazury, co daje trwałość i estetykę. Miska ustępowa „omega” (czarne) z „Keraminum” zaworu odpływowego klawiatury producent zakończone i pewne osadzenie o dużej masie cząsteczkowej. Takie akcesoria dadzą unikalny każdej łazience. Ze względu na fakt, że taki element instalacji wodociągowej jest niewielkich rozmiarów, to sprawia, że można zmodernizować najmniejszą łazienkę. Wszystko czarne miski białoruski marka ma wąską ścieżkę, która zapobiega rozpryskiwaniu cieczy podczas opróżniania.

Dokonywanie WC z czarnego tonu urilnikom

W kolorze białym, szarym lub czarnym kompaktowej toalety WC będzie wyglądać bardziej harmonijnego (czarny) lub jakąkolwiek inną wersję tego cieniu miski. Ale umieszczenie akcesoriów na tle czarnych kolorach ścian jest mało prawdopodobne, aby być kombinacją korzystna i uniwersalne. Taka konstrukcja sprawi, że łazienka, delikatnie mówiąc, nieprzyjemne. Na tle czarnym WC rozmieszcza podobnych odcieni utracone i stracą znaczną część jej efektywnie.

Optymalnym rozwiązaniem dla wnętrza staje się czarny urilnik nad tle ściany w jasnych kolorach. Jeśli nadal chcesz, aby ściany w toaletach były pokryte czarnymi płytkami, a następnie zająć się, że dla WC tworzyć akcentuacyjny światła fragmentu.

Wygranej będzie wyglądać czarny fajansu i otoczony jasnoszary lub całkowicie białe ściany. W tym przypadku, podłoga musi być „szachy” – czarno-biały lub czarny.

Do wnętrza pomieszczenia toaletowego wyglądał luksusowy, projektanci polecam stworzyć tandem czarnej muszli klozetowej i pod płytki z granitu, marmuru lub innego kamienia w achromatycznymi kolorach.

Łazienka z WC czarny

Łazienka ciemne kolory po prostu wymaga instalacyjnych właściwego odcienia. Jest to dla tej lub czarno-biały pokój jest idealny do czarnej muszli klozetowej, które można zobaczyć na papierze fotograficznym. To urządzenie jest nie tylko podkreślenie powagi linii, ale również uzupełnia ogólny wygląd pomieszczenia.

Instalacja w systemie kolorze czarnym zgłaszane wc w łazience, należy być przygotowanym na to, że trzeba go otaczają z płytek tego samego koloru lub czerwony. Na tle i jednej lub drugiej płytki sanitarnej będą wyglądać tak samo harmonię. Aby przesłać do ciemnej łazience WC w najlepszym kolorem, warto położyć płaską białą granitową ścianę. A jeśli zdecydujesz się umieścić urilnik schemat kolor czarny w łazience, i konieczne jest umywalka i kabiną prysznicową (lub wanną) wybranego w podobnym tonie. Ta sama kombinacja w białym pokoju będzie wyglądać świetnie.

efektowne kontrasty

Klasyczny jeden jest kombinacją kolorów białe ściany kontrastują z czarnym sprzętu. Jasne kolory odbijają światło pięknie, a tym samym stworzyć idealną równowagę dla ciemnych kolorów.

Jeżeli pomieszczenie nie będzie dominował na czarny kolor, może być doskonale połączony z jasnym palety. Urilnik czarny na zielonym tle będzie wyglądać ekscentryczny i stylowe. Oryginalny jest połączenie srebra, złota, pomarańczowy i żółty. A jeśli jesteś agresywny wyznawca, a powołanie wnętrza, a następnie dać pierwszeństwo fioletowym lub głębokiej czerwieni. W celu utworzenia odpowiedniej atmosferze matowe ciemnoszare lub niebieskie odcienie.

Doskonałe połączenie do ciemnego powierzchni wyposażenia jest wykonany z drewna. I bez względu na to co to będzie – meble, ściany, lub jakiekolwiek inne meble.

Ale jeśli mocno chce wykonać pełną łazienkę w czerni i umieścić tam toalety, należy wiedzieć: pokój będą odrzucane skuteczne. W tym przypadku, zawory, miksery i inne akcesoria dekoracyjne chromowane uratuje sytuację. Ale złoto i srebro będą najbardziej luksusowe towarzyszami.