581 Shares 1565 views

Jak usunąć rdzę na wannie?

Bath – artykuły gospodarstwa domowego dość trwałe. Przybliżona data jego przydatności wynosi co najmniej 15 lat, a często znacznie więcej. To jest bardzo przykre, gdy pojawiła się rdzawe plamy kąpieli, które są trudne do usunięcia. Ale jak to mówią, nic nie jest niemożliwe, najważniejsze poprosić, a wynik nie potrwa długo. Tak więc, jak usunąć rdzę?

Aby powrócić do życia pozornie nieatrakcyjne kąpieli, istnieje cały arsenał różnych sposobów, z wykorzystaniem zarówno nowoczesnych środków czyszczących i sprawdzone receptury domu przy użyciu dostępnych narzędzi. Zastanów się najskuteczniejszym z nich. Przede wszystkim, trzeba niezawodnie zapewniają, że kąpiel jest naprawdę rdza, a dowodem na to są czerwono-brązowe plamy. W przeciwieństwie do białych plam, zielony lub niebieski kolor, co wskazuje na obecność wapna.

Wśród wielkiej gamy tradycyjnych i czasami odległych od niezwykłych sposobów usuwania plam, jesteś zobowiązany do znalezienia odpowiedniej dla Ciebie, które pomogą rozwiązać problem „niż do usuwania rdzy z łazienki?”.

  • Na przykład, stosowanie nadtlenku wodoru i octu. Procedura ta jest wykonywana w ochronne rękawice gumowe. Mąkę cztery łyżki i ocet dodano osiem łyżki nadtlenku wodoru, i pozostawiono na kilka godzin, po czym plamy wycierane konwencjonalnym papierem ściernym i przemyto ciepłą wodą.
  • Jeśli plamy długo stoi, można korzystać z samochodu sprzedawanego w każdym sklepie zmywaczy do opon, które bardzo skutecznie usuwa plamy, nawet ze starych kąpieli.
  • Jak usunąć rdzę jeszcze? Do tego celu można użyć zwykłego soda do pieczenia, która jest po prostu wtryśniętej mokrej kąpieli, a następnie oczyszczony za pomocą gąbki i przemyto ciepłą wodą w odpowiedniej ilości.
  • Dobra, ponadto jest wykorzystanie środków i nieszkodliwych soli z cytryny. Na miejscu zardzewiałe posypane solą, wlać sok z cytryny i pozostawić do pracy na kilka godzin, a jeszcze lepiej – na noc. Następnie delikatnie masować i przemyć wodą.

Gdy żaden z powyższych środków nie jest właściwe, a pytanie „co by usunąć rdzę?” nie straciło na znaczeniu, warto wziąć pod uwagę kilka opcji do usuwania plam. Można użyć zwykłego wybielacza. Co kąpiel wyłożone ręcznikami papierowymi i mieć je bezpośrednio wylewa wybielacz. Ta metoda wymaga doskonały system wentylacji w łazience. Po pewnym czasie, wybielacz mycie ciepłą wodą w dużych ilościach i przemyć je z pozostałości z materiału. Przy minimum wysiłku jest łatwe do osiągnięcia bardzo dobrych wyników. Dla jednej rzeczy: to nie jest odpowiedni sposób usuwania plam z wanny porcelany i tworzyw sztucznych.

Usunąć rdzę i pomoc jest doświadczane przez wielu środków, jak kwas szczawiowy lub kwas fosforowy. Ponadto, lek jest dość budżet, w przeciwieństwie do chemii gospodarczej, które są bardzo często pachnie, ale to naszym wielkim żalem i zakończyć to, co robią z sukcesem. Nieskuteczne, a w tym samym czasie, drogie narzędzia często są źle dopasowane do czynienia z poważnym zanieczyszczeniem. W ten sposób, w celu oczyszczenia kąpieli lub umywalka, do roztworu o zawartości 7,5% kwasu ortofosforowego. Charakterystyczną cechą tego roztworu nie ma potrzeby stosowania nadmiernej siły. Wystarczy spryskać lub stosować z wanną gąbka w ścianie i pozostawić na jakiś czas, a potem po prostu zmyć wodą – wynik będzie oczywisty.

gospodyni reputacja zapisane, bo teraz wie jak usunąć rdzę, i należy użyć co najmniej jednego z poniższych porad w tym artykule, a musujące śnieżnobiały kąpiel scharakteryzować go wyłącznie na pozytywne strony.