569 Shares 6033 views

Subaru Forester – przeglądy właścicieli

Opinie Subaru Forester opisać jako dobry poszukuje małego SUV, który ma wystarczającą pojemność i doskonale zachowywał się w każdych warunkach pogodowych. Obecnie nowoczesny design i jakość tego samochodu sprawiają, że wyróżnia się spośród wielu innych podobnych małych crossoverów na rynku.

Subaru zasługuje na pochwałę dla jego twórców właściwego podejścia do zwiększonego komfortu jazdy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę poprzedniego modelu, ale mimo jakości, nie zapewniają odpowiedniego poziomu niego. Biorąc pod uwagę obecny konkurencja, sukces takiego rozwoju jest bardzo imponujące. Na przykład przeglądy Subaru Forester wskazują doskonałą kierownicy; dokładnością, praktycznie bez przechyłu bocznego, nici; Stabilność śliskiej i śnieg. Przyczynia się to do napędem na wszystkie koła z automatyczną skrzynią biegów. I imponujący 8,7-calowy prześwit naprawdę pomaga poruszać się bez problemów w warunkach terenowych.

Jeśli chodzi o standardowe funkcje obejmują one elektryczne szyby i zamki, zdalne centralny zamek, klimatyzacja, tempomat oraz CD-stereo z MP3. Istnieje również panoramiczny szyberdach, system nawigacji, podgrzewane fotele, koło zapasowe pełnowymiarowe i wiele więcej.

Jednak w niektórych przypadkach, opinie Subaru Forester opisane jako mało atrakcyjne samochodu, wskazując na stosunkowo niewielkich rozmiarów, co jest szczególnie zauważalne, gdy zaparkowany obok średniej wielkości SUV. Pomimo tego, kierowca w samochodzie czuje się najbardziej komfortowo: to stylowy, wydajny i wygodny panel instrumentów, siedzenia i kierownicy Regulowana kierowcy, panoramiczny widok z powodu dużej szyby przedniej i szyb bocznych. Szerokie i duże lusterka zewnętrzne zapewniają dobrą widoczność z tyłu. Materiały wykończeniowe są dobre, choć górna część deski rozdzielczej wygląda plastiku. Trzy duże gałki HVAC ułatwiają regulację temperatury wewnątrz samochodu Subaru Forester.

Recenzje właścicieli również podkreślić, że ten samochód jest wyposażony we wszystkie niezbędne środki, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowców i pasażerów w razie nagłego wypadku. Poduszka i pasów oraz sztywne podwozie posiadające właściwości udaru. Potwierdzają to ratingu Instytut IIHS.

Jeśli chodzi o moc i wydajność z Subaru Forester opinii właścicieli opisać go jako bardzo dobrego SUV. Standardowy silnik zapewnia dobre przyspieszenie. Konstrukcja pojazdu zapewnia niskie położenie środka ciężkości, co ma pozytywny wpływ na możliwości kontroli. Jednakże, podczas gdy Subaru i potężnym silnikiem, brakuje płynności i stabilności w pracy.

Pięcio-biegowa manualna skrzynia biegów działa dobrze. Wyjątkową cechą jest Hill sterowania, co uniemożliwia przesuwanie się do tyłu pojazdu, gdy zatrzymuje się na światłach na skrzyżowaniu lub skały. Ponadto Forester ma doskonałą sterowność. Rack-i-tryb zwrotnica zapewnia szybką reakcję i minimalny promień skrętu 5,4 m. Nie zapomnieć o tak ważnej części zabezpieczającej, jak hamulce, które w Subaru są w porządku roboczych.

Ponadto, wielu właścicieli podkreślić, że w kabinie samochodu jest bardzo niski poziom hałasu, wibracji ledwie odczuwalne nawet przy dużych prędkościach. Nie jest to zaskakujące leśny – aerodynamiczny samochodowego, który posiada współczynnik oporu równy 0,36. Pomaga to zredukować szum wiatru, poprawia zużycie paliwa w działaniu Subaru Forester.

Recenzje niektórych właścicieli wskazują na niekorzyść samochodu w niebieskim oświetlenia wnętrza, który sam w lulls nocnych i innych drażniących, a także złym kierunku światła: to pada na kolana kierowcy, a nie na desce rozdzielczej.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to uniwersalny pojazd, który ma wszystko: wydajność, niezawodność, oszczędność i funkcjonalność.