824 Shares 5245 views

Jak brzuch brzucha w domu?

Nikt nie jest w stanie zmienić postaci uzyskanej przez dziedziczenie od przodków. Ale to nie znaczy, że musisz chodzić z opadającym brzuchem i traktować go jako normalne zjawisko. Jeśli masz nadmierną ilość tłuszczu w tej dziedzinie, to nic nie pomoże. Nie cierpieć na stymulację elektryczną, wykonaj masaż brzucha. Jest tylko jedno wyjście – dieta dietetyczna, ograniczenie konsumpcji żywności. Dieta jest wspaniała, ale nie wszystkie …

Jak brzuch brzucha w domu?

W pierwszej kolejności, jak zwykle, jest właściwą dietą, spokojny i mierzony styl życia. Nie ma potrzeby przeładowywania własnego organizmu, aby brzuch miał płasko.

Istnieje błędna opinia, że przy jedzeniu tłuszczów tłuszczu jest nadwaga. Korzystanie z tłuszczów jednonienasyconych można pozbyć się tłuszczu w pasie. Nienasycone tłuszcze znajdują się w orzechach, w czekoladzie, oliwie z oliwek, w awokado i są zapobiegawcze wobec wielu poważnych chorób.

Jeśli jelita są zdrowe, to jest okazja, aby uzyskać piękny i ciasny brzuch. Dlaczego tak jest? Jaki jest związek?

Często objętość brzucha wzrasta z powodu faktu, że jelita gromadzi się w powietrzu. Aby temu zapobiec, musisz wchłonąć żywność, starannie ją żuć, otwierając usta mniej, aby nie nadużywać nadmiaru powietrza. Lepiej zrezygnować z wszelkiego rodzaju napojów gazowanych. Używaj mniej produktów, które powodują tworzenie się gazu, a także uważaj na słone i słone potrawy. Nie przeżuwaj przytomności. To jest wróg dla żołądka. Poza wszystkim – regularne posiłki, zaprzestanie palenia, spożywanie alkoholu. Nie rezygnować z chleba, jak wielu, szczerze wierząc, że to pozwoli zaoszczędzić nadwagi. Właściwe odżywianie to zróżnicowana dieta. Chleb w rozsądnych ilościach przyniesie tylko korzyści.

Tak, odżywianie jest ważne, a prawidłowe odżywianie jest ważniejsze. Ale, jak sprawić, aby żołądek był płaski w domu? Pytanie, jak poprzednio, pozostaje otwarte. Medytacja może w tym pomóc.

Wszyscy jesteśmy świadomi faktu, że stres jest szkodliwy. Kiedy osoba znajduje się w stresie, substancja zwana "kortyzolem", która jest hormonem stresu jest uwalniana w organizmie. Kortyzol przyczynia się do odkładania dodatkowych kilogramów, tłuszczu, zwłaszcza w talii. Dlatego też należy unikać sytuacji stresowych, jeśli to możliwe, nie denerwować, uspokoić się herbatą z miętą, herbatą rumianku i, oczywiście, codziennymi medytacjami. A wtedy twój stosunek do świata wokół ciebie zmieni się wyraźnie.

Jeśli nadal myślisz o tym, jak sprawić, aby żołądek był płaski, w domu można ćwiczyć. Są to ćwiczenia z tyłu:

  • Musisz leżeć na plecach, zgiąć kolana, podnieść i opuścić tors;
  • Leżąc na plecach z wyciągniętymi nogami, podnieść zarówno ciało, jak i nogi;
  • Leżąc na brzuchu, kołysając się nim, to znaczy na brzuchu, dłoniach i nogach, podczas gdy musi to być związane z zamkiem.

Jeśli regularnie wykonujesz takie ćwiczenia, z każdym z nich raz na dwadzieścia, możesz uzyskać nie tylko płaski żołądek, ale także wzmacniać mięśnie pleców, zaostrzyć pośladki.

Jeśli pytanie brzmi: "Jak szybko zrobić płaski brzuch?", To intensywność treningu nad sobą należy zwiększyć. Aby zwiększyć obciążenie, możesz dodać ćwiczenia z obręczą. Po intensywnych sesjach podjąć kontrast prysznic, a następnie pocierać do skóry brzucha z masażu ruch krem z dodatkiem olejów. Korzystny efekt spowoduje masaż brzucha rąk profesjonalisty. To minimum, co jest konieczne, aby osiągnąć szybki wynik.

Ale jeśli myślisz o tym, jak robić płaski brzuch przez tydzień, to z sfery fantazji. Oczywiście to możliwe, nic nie jest niemożliwe, najważniejszą rzeczą jest wyznaczenie celu przed Tobą. Ale nie przez tydzień. Konieczne jest ustalenie realistycznych terminów. I przez tydzień – tylko przy pomocy interwencji chirurgicznej. Jesteśmy też zainteresowani innymi sposobami. Pójdziemy w drugą stronę.

W takim przypadku lepiej nie spieszyć rzeczy, czynić wszystko w mierzony, spójny sposób, łącząc prawidłowe odżywianie z rozsądnym obciążeniem ciała, co jest lepsze, aby stopniowo rosnąć. Ogólnie rzecz biorąc, drastyczne zmiany są rodzajem stresu dla ciała.

Istnieje kilka prostych, ale bardzo skutecznych ćwiczeń dla tych, którzy martwią się o to, jak brzuch płasko w domu:

  • Rozsypuj pudełka zwykłych zapałek na podłodze, a następnie zbieraj je, zginając, napinając mięśnie żołądka;
  • Rano można wytrzeć żołądek kostkami lodu, a mięśnie brzucha kurczą się z zimna;
  • Przydatne jest wykonywanie bocznych zboczy, przy małej wadze.

Te proste ćwiczenia połączone z właściwą dietą i wypoczynkiem przybliżą Cię do ukochanego celu.