708 Shares 3552 views

Jak wyczyścić policzki? Od osoby, którą "opuszczają" po wielu procedurach

Często u kobiet niezadowolonych z ich wyglądu pojawia się problem, jak usunąć policzki. Wielu ludzi chciałoby je ukryć przed ich twarzą, szczególnie jeśli są zbyt wybitne. Być może wynika to z faktu, że standardy piękna zatopiły się w zapomnieniu , gdy zaokrąglone postacie uważano za znak zdrowia i bogactwa. Dzisiejsze magazyny i portale mody są skłonne do tego, że cienkość (w tym twarze) jest stylowa.

W niektórych przypadkach nie ma prostego rozwiązania problemu, jak usunąć policzki. Od strony tych miejsca można "usunąć" tylko przy pomocy chirurgii plastycznej. Sytuacja ta wynika z faktu, że kształt policzków, na przykład w puszczy, jest określony przez naturę i może być poprawiony tylko przez chirurga. Zazwyczaj w celu wyeliminowania problemu wstawić implanty, poprawiając kształt kości policzkowych i "ciągnąc" szczególnie widoczne miejsca, wykonaj okrągły wieszak. Ale odwrotna operacja jest dziś bardzo popularna – zwiększenie policzków przy pomocy lipofilacji, co daje młodemu wyglądowi wyraz twarzy.

Jak wyczyścić policzki? Z twarzy znikają przede wszystkim u tych, którzy dokładnie przestrzegają diety. Faktem jest, że przy utracie wagi, tłuszcz najpierw znika w obwodowych częściach ciała (na szyi, twarzy, ramionach, nóg, klatce piersiowej), a dopiero potem znika na brzuchu. Jeśli otyłość jest bardzo silna, można wykonać wskaźniki medyczne, liposukcję stref problemów, w tym twarzy. Ale o wiele łatwiej jest zmienić swój wygląd wizualnie.

Znany jest niedrogi i skuteczny sposób czyszczenia policzków. Z twarzy znikają fala "magicznych" kosmetycznych szczotek. Do tego potrzebujesz dwóch odcieni rumieniec. Lżejsze są nakładane na kości policzkowej, a ciemniejsze leżą poniżej niej. Zalecane jest również, aby nie rysować konturu warg, zbyt skomplikowanych, aby zmniejszyć całkowity efekt objętościowy.

Ponadto istnieją techniki, które pozwalają zapominać o problemie przez długi czas, jak czyścić policzki. Ćwiczenia na rzecz uzyskania dobrego efektu zostały już opracowane, ale wyniki ich stosowania będą widoczne w półtora miesiąca po rozpoczęciu sesji. Najpierw musicie przedłużyć usta (podobnie jak w przypadku dźwięku "y"), a bez rozłączenia, śpiewać wszystkie samogłoski. Następnie należy wycisnąć ołówek w zębach i rysować je w powietrzu dowolne liczby. Można też trzymać głowę prosto, opuścić narożniki ust i naprężyć mięśnie szyi i policzków.

Jak usunąć pospolite policzki? Nie musisz przynosić twarzy do takiego stanu, ciągle trenować, zacznij robić to od młodego wieku, ponieważ pod wpływem grawitacji skóra spada. Powiesić powieki, podbródek, brzuch, policzki, a nawet płatki uszu.

Zestaw ćwiczeń może obejmować:

  • W pozycji stojącej wyprostuj się, skrzyżuj ramiona, wkładaj na ramiona. Naciśnij dłonie w dół, delikatnie pociągnij kark w górę do maksimum. Wdychać, liczyć do dziesięciu, wydech.
  • Usiądź na krześle, odrzuć głowę i chwyć górną wargę dolnej wargi brodą.
  • Usiądź prosto, przechyl głowę do przodu i bez ostrych ruchów pociągnij podbródek do jednego, a następnie na drugie ramię, uczucie napięcia w szyi i bocznych mięśniach.
  • Z zamkniętymi zębami przyklej dolną wargę jak najmniejszą.

Ponadto, aby zachować piękno od wielu lat, młode dziewczęta zaleca się, aby nauczyć się utrzymywać swoją postawę, a także używać kompresji. Do ich przygotowania jest odpowiednia zwykła sól jodowana, która jest pobierana z obliczania trzech łyżek stołowych na dwie szklanki wody. W roztworze należy zwilżyć tkankę, przymocować ją do podbródka i policzków. Również do korekty kształtu bocznych części twarzy, kontrastujące kompresy z wywaru rumianku będą pasować.