568 Shares 947 views

Jak schudnąć za 2 tygodnie?

Co kobieta nie chce wyglądać idealnie, nosić ciasno dopasowane piękne suknie i wyglądać uwodzicielsko. Ale czy naprawdę można pozbyć się dodatkowych kilogramów w dość krótkim czasie, schudnąć w ciągu 2 tygodni? Na pewno – tak, wymaga to trochę wysiłku.


Jeśli jesteś naprawdę przystosowany do utraty wagi w ciągu 2 tygodni, użyj diety, która może być najbardziej oszczędnym z istniejących. Mając możliwość samodzielnego menu, usuwa dodatkową presję psychologiczną, którą wywiera wyraz "dieta". Co to jest?

Przede wszystkim należy zacząć od ponownego rozważenia diety: zrezygnować z produktów, które powodują szkody i dodatkowe kilogramy (głównie bogate w węglowodany) i zwracają szczególną uwagę na produkty, które pomagają schudnąć: chude mięso, ryby, owoce morza, fasola, ogórki, szpinak, cebula, Pomidory, kapusta, maliny, róża dla psów, śliwki, itp. Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, jak stracić wagę o 5 kg w ciągu 2 tygodni, to są dla Ciebie następujące zalecenia.

– należy wybrać mleko i produkty mleczarskie (twaróg, jogurty, kefir, itp.) O zawartości tłuszczu nieprzekraczającej 1,5%.

– Ser powinien być również zmniejszony o zawartość tłuszczu: tofu (do 4%), Viola (5-10%), gaudette (7%), itd. Tak przy okazji, zawartość tłuszczu w serze może być określona i wygląd – w kolorze białym Sery, odsetek tłuszczu jest mniejszy niż w kolorze żółtym.

– Dania rybne muszą być przygotowane z ryb o niskiej zawartości tłuszczu: dorsza, polloków, morszczuka, pstrąga, okonia, leszcza.

– Jeśli chcesz schudnąć w ciągu 2 tygodni, twoja dieta może być różna od drobiu i mięsa o niskiej zawartości tłuszczu: cielęciny, chudej wołowiny, piersi z kurczaka (bez skóry), królika.

– Jedz tyle owoców i warzyw, ile tylko jest to możliwe, z wyjątkiem winogron i bananów.

"Pamiętaj, aby zjeść śniadanie".

– Jedz co najmniej cztery razy dziennie i nie bardzo duże przerwy.

– zjeść kolację co najmniej 4 godziny przed snem. Jeśli uczucie głodu nie pozwala zasnąć, można jeść jabłko, odtłuszczać jogurt lub wypić szklankę jogurtu.

– Pić co najmniej dwie litry wody w ciągu dnia.

Teraz, gdy wiesz "co jest dobre i co złe", odebrać produkty niezbędne do utraty wagi w ciągu 2 tygodni, podłączyć wyobraźnię, dokonać menu dla każdego 14 dni i cieszyć się nowymi potrawami.

Oto orientacyjne menu na dzień, zawierające tylko 800 kalorii.

Pierwsze śniadanie może składać się z jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu, jajka na miękko, małego kawałka sera i kawałka czarnego chleba, zielonej liści sałaty, pomidora, ogórka, filiżanki kawy (bez cukru) lub herbaty.

Drugie śniadanie może składać się z około 200 g tartych surowych marchwi, które są wylane z mieszaniną soku z cytryny i jednej łyżeczki oleju (oliwek), plasterek czarnego chleba, wody mineralnej.

Skuteczna kolacja odchudzająca może składać się z zupy warzywnej, piersi kurczaka (bez skóry), wszelkich warzyw (200 g), które muszą być gotowane na kilka zieleni, kawałek chleba z otrąb, szklankę wody mineralnej lub herbaty.

Kolacja – pół filiżanki fasoli w sosie pomidorowym, które można gęstnie posypać natką pietruszki, selerem i zielenią koperkową; Kieliszek wody mineralnej lub kieliszek zielonej herbaty.

Aby kontrolować ciężki proces utraty wagi, rozpocznij tak zwany dziennik żywnościowy i zapisz wszystko, co robisz i jeść przez te dwa tygodnie, małe i duże sukcesy.

Powstaje pytanie: ile możesz schudnąć w ciągu 2 tygodni, obserwując taką dietę? Ważnym czynnikiem skutecznej utraty wagi jest połączenie właściwego odżywiania z aktywnością fizyczną. Wraz ze wzrostem kosztów energii podczas ćwiczeń zwiększa się szybkość, w jakiej występują procesy metaboliczne iw rezultacie zwiększa się masę ciała szybciej, stan układu oddechowego, układu sercowo-naczyniowego, układu mięśniowo-szkieletowego i przewodu żołądkowo-jelitowego poprawia się, nastrój rośnie , Stan psychiczny zmienia się na lepsze.

Stres fizyczny powinien być podawany codziennie do 30 minut. To może być chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, pielęgnacja łóżek na miejscu. Ważne jest tylko, że zawód jest zabawny.

I po tym, jak wreszcie dobiegła końca "dwutygodniowy maraton", upuszczając kolejne kilogramy, następny cel – aby zachować formę. Osiągnięcie tego będzie łatwe, ponieważ prawidłowe odżywianie, możliwa aktywność fizyczna i reżim dnia w tym czasie najprawdopodobniej mają już czas, aby stać się użytecznym nawykiem.