394 Shares 3514 views

mleko Koshkinskoye: charakterystyka, producent i opinie

Można spierać się o korzyściach i zagrożeniach związanych z mlekiem, ale produkty mleczne diety Rosjanie tworzą znaczną część, a tylko około 2% populacji nie używać ich w ogóle. Według statystyk, w Rosji spożycie produktów mlecznych jest więcej niż 200 kg na osobę rocznie.


Mleko – cenny produkt, źródłem witamin i minerałów. Dlatego zadaniem wybierając jakość mleka z ogromnym asortymentem musi rozwiązać każdą rodzinę, zwłaszcza jeśli jest to kupił dla dzieci. Na półkach sklepów spożywczych, można zobaczyć wszystkie rodzaje produktów mlecznych pochodzących od różnych producentów, w tym „Koshkinskoye” mleka. O tym, co jest dobre i atrakcyjne dla odbiorców tego produktu, przeczytaj nasz artykuł.

Mleko „Koshkinskoye”: producent

marka producent „Koshkinskoye” jest spółką akcyjną „ALEV” – jeden z największych zakładów przemysłu mleczarskiego w rejonie Wołgi, została założona w 1994 roku. Spółka macierzysta znajduje się w mieście Uljanowsk, a mleczarnia „Koshkinsky”, która produkuje „mleko Koshkinskoye” – w wiosce kotów, regionalnym centrum regionu Samara.

Połącz „Koshkinsky”, założona w 1972 roku, aw 2000 roku, który stał się częścią firmy – jeden z najstarszych zakładów mleczarskich w regionie. W 2016 roku została ona ukończona rekonstrukcji Koshkinsky mleczarnia, który przyniósł go do nowego etapu rozwoju. Uruchomienie nowych linii produkcyjnych i modernizację infrastruktury przyczyniły się do poprawy jakości produktów oraz zwiększenie produkcji.

Opis „mleko Koshkinskoye”

Mleko, który jest produkowany pod nazwą handlową „Koshkinskoye – wybór gospodyń domowych” – wysokiej jakości i naturalny produkt wykonany w nowoczesnej aparatury według tradycyjnych receptur. Która to kompozycja stanowi mieszaninę całości i odtłuszczonego mleka i GOST P 52090-2003.

Ponieważ jakość produktów mlecznych zależy od surowego mleka, które są kupowane przez producenta w gospodarstwach regionów Samara i Ulyanovsk i republiki Tatarstanu, podlegają ścisłej kontroli laboratoryjnej.

Kup „mleko Koshkinskoye” może być w Moskwie, Wołgi i Uralu federalnych okręgów w sklepach dużych sieci handlowych, takich jak Metro Cash & Carry, «Magnit«i»Auchan”.

Asortyment „mleko Koshkinskoye”

mleka UHT „Koshkinskoye” jest dostępny w zakresie:
– Przy zawartości tłuszczu 2,5% TFA ekonomicznego miękkim opakowaniu (Tetra Fino Aseptic) 500 do 900 ml, a TBA kartonowego (Tetra Brik Aseptic) do objętości 1000 ml.
– o zawartości tłuszczu 3,2% TFA w wielokrotności 500 i 900 ml, a zapakowany TBA objętości 1000 ml.
– C masowy tłuszczu 6% TFA w objętości upakowania 900 ml.
– Stopiony zawartość tłuszczu mlecznego 6% TFA objętości opakowania 900 ml.

Produkt przechowywano w + 2 do + 25 stopni wielokrotności 60 dni TFA wielokrotność TBA – 180 dni. Otworzyć opakowanie należy przechowywać w lodówce do trzech dni.

Mleko „Koshkinskoye”: Opinie

Główną zaletą, która przyciąga uwagę wszystkich konsumentów „mleko Koshkinskoye” – wystarczająco wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Większość kupujących zauważyć wiele pozytywnych aspektów:
– mleko jest smaczne i naturalne;
– spójność jednolitego, gęstego i bogatych;
– smak słodki, przyjemny, lekko słodki;
– Zapach lekki, dyskretny i przyjemny;
– nie skrzepu i kwaśny wszystkie naraz;
– w kartonie mleka TBA wygodnie przechowywać w lodówce, nie rzucić i opakowań giętkich TPA – bardziej ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na zmniejszenie kosztów produktu;
– w zamkniętym opakowaniu produktu przechowywano również w temperaturze pokojowej.

Wadą wielu konsumentów zwrócić uwagę na specyficzny posmak ciepłego mleka.

„Koshkinskoye” mleko – gospodyni wie, że wybiera!