854 Shares 4186 views

Jak szybko opalić na słońcu bez szkody dla zdrowia?

Kiedy nadchodzi lato, nadszedł czas, aby rozpocząć wakacje i święta, dla dziewczynek jednym z najważniejszych jest kwestia ile tan w słońcu, i utrzymać ten piękny równomierną opaleniznę jak najdłużej. Nie szkodzi skórze i świetnie wyglądają całkiem możliwe, jeśli znasz podstawowe zasady opalania się na słońcu.

czas słoneczny

Jeśli wybrać odpowiedni czas na relaks na plaży, kwestia czy opalać się na słońcu jest szkodliwe, zniknie sama. Ochrony przeciwsłonecznej, chroniąc przed promieniowaniem ultrafioletowym – to wszystko, co potrzebne dla zdrowej opalenizny. Fakt, że Słońce znajduje się w zenicie, wysyła do ziemia jest szczególnie istotna dawka promieniowania w godzinach porannych (przed 11:00) i wieczorem (po 16 godzinach), dawka jest znacznie mniejsze, więc nie jest to niebezpieczne. Więc spróbuj wydostać się na plaży nie jest w porze lunchu. Ponadto, myśląc o tym, jak szybko uzyskać opaleniznę w słońcu, wiele wybrać, aby siedzieć na plaży przez długi czas. Więc nie można zrobić – kąpiele słoneczne najlepiej zająć nie więcej niż dwie godziny bez przerwy, i leżeć nieruchomo, opalanie, tylko dziesięć minut w czasie, na południowym słońcem i około dwudziestu – w środku pasa.

Środki dla opalenizny

Zastanawiając się nad, jak szybko uzyskać opaleniznę w słońcu, nie opuszczaj ochrony przeciwsłonecznej. Specjalne kremy i balsamy nie zapobiegają oparzeniom słonecznym, ale raczej, aby chronić skórę przed promieniowaniem i oparzeń. Przyczyniają się one do zapobiegania starzeniu się skóry i zmniejszają ryzyko zachorowania na raka. Ciemna skóra będzie wystarczająco krem z SPF 20 lub 30, ale Śnieżka potrzebuje maksymalną ochronę – z SPF 50. Prawidłowe i regularne stosowanie ochrony przeciwsłonecznej – jednym z warunków dla pięknej opalenizny.

Lokalizacja Sun

Aby szybko i równomiernie opalona, niekoniecznie umieszczone w słońcu. W krajach tropikalnych, można zmienić odcień skóry nawet w cieniu parasola lub dachu, więc pierwszy raz to lepiej pozostać w półcieniu. Starając się znaleźć najlepszy sposób, jak szybko uzyskać opaleniznę w słońcu, nie zapomnij, że włosy nie lubi oparzenia słoneczne. Muszą chronić panamę lub szalik. Oczy podczas spaceru powinny chronić okulary. Wybór wygodnym szezlongu, nie są zainteresowani czytaniem lub zrelaksować się przed drzemką – tak tracisz upływ czasu, a Twój problem na cały urlop będzie nie jak szybko opalić się w słońcu, i jak radzić sobie z oparzeniami słonecznymi.

Rodzaje skóry Sun

Kosmetologów powiedzieć, że opalanie sukces zależy także od konkretnego rodzaju skóry. Można miarę potrzeby zastanawiać się, jak szybko uzyskać opaleniznę w słońcu, ale właściciele pierwszego rodzaju skóry należy przyciemnić powoli, w przeciwnym razie może dojść do oparzenia. Pierwszy typ – dziewczyna z blond lub rudych włosach, jasnych oczach i mlecznej skórze. Drugim rodzajem są uważane za brązowy lub czerwony z brązowych i szarych oczach, trzeci – brązowe włosy, a czwarty – brunetka i ciemnoskóra dziewczyna. Im bliżej do czwartego typu, bezpieczniejsze i zapali się szybciej. W każdym razie, wykonaj wszystkie powyższe zasady i właściwie chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Następnie opaleniznę będzie miły i gładki, a urlop będzie pamiętał bardzo miłe chwile, a nie dyskomfort od oparzeń.