301 Shares 8793 views

Ochrona rąk. Sprzęt ochrony osobistej

Dziewczęta, które są tak ochronny z ich rąk, tak starannie dbać o skórę i paznokcie, oczywiście, nie raz zastanawialiście się: jak zachować piękno swoich zgrabnych palców, pozostając dobrą gospodynię? Jest niemożliwe, aby mieć zarówno wspaniały manicure i lśniące białe sanitarne. Każda dziewczyna doskonale co szkodliwe efekty przynieść powierzchni skóry różnych żeli, proszków i innych chemicznych środków czyszczących dla gospodarstw domowych nie wie. I bez względu na to ile chwalił jakość producentów swoich produktów, które w banalnej płyn do czyszczenia wchodzi do magicznego „regenerujących, opiekuńczy i zmiękczanie” ręce ekstrakt z rumianku (nagietek, mięta, chaber, popiół erupcji, etc.), każdy wie: nawet tylko do mycia naczyń należy nosić rękawice ochronne. Spójrzmy prawdzie w oczy.


Rękawiczki

Okazuje się, że można być jednocześnie dobrym gospodyni i zadbana kobieta z piękne, miękkie i delikatne ręce – aby to zrobić, wystarczy użyć ochrony dłoni. Tu dochodzimy do pomocy Rękawiczki.

Są one różne: obcisłe lub luźne, farbowania lub czyszczenia muszli klozetowej, guma, polietylen, lateksu lub tkanin. Istnieją nawet rękawiczki-maski do rąk, namoczone w składzie gliceryny i soku z ogórka i wody różanej. Który wybrać?

Najpierw trzeba dowiedzieć się, jakie cele masz zamiar zakupić ochronę dłoni. Długi luźny z gęstym rękawiczki gumowe dostosowane dla kobiet pełniących wysokie obciążenie – umyć podłogę i naczynia po otrzymaniu dużej liczby gości. Rękawice te są wygodne w które nadają się do wielokrotnego użytku.
Krótkie rękawiczki się przydać podczas kanalizacji sprzątania, szczególnie przy wysokim zanieczyszczeniem. Gruby gumowy z którego są wykonane nie będzie utrudniać ruchów i uniknąć kontaktu z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi.

W ogrodzie i ogród

Ochrona rąk od zwykłej i gumowanej tkaniny jest zazwyczaj używany podczas pracy z ziemi – w kraju lub w ogrodzie. Ale nawet jeśli nie masz własną witrynę, te rękawice będzie przydatna, na przykład, w celu Transplant roślin doniczkowych do garnka. Konwencjonalne rękawice gumowe lub lateksowe nie nadają się: kamienie spadają na ziemię łatwo oderwać je.

Ale ochrona lateks ręka staną się niezastąpionym pomocnikiem w przypadkach, gdy, na przykład, jesteś z przyjacielem postanowiliśmy zorganizować mały gabinet kosmetyczny dom i eksperymentować z kolorem włosów. Każdy wie, co to negatywny efekt na skórze zapewnia amoniaku zawartego w farbowania włosów. I na pewno chcesz farbować włosy, nie ręce. Oczywiście, każdy szanujący się producent inwestuje w pudełku z pomalowanych plastikowych rękawiczkach, ale byłoby lepiej kupić rękawice lateksowe – są wielokrotnego użytku i może być przydatna w przyszłości.

Bakterie powiedzieć nie!

Rękawice są dobrze przystosowane do obróbki mięsa: lekarzy ostrzega, że mięso może być zanieczyszczona przez bakterie odmiany, jak włośnica, salmonellozy, brucelozy. Bakterie te, raz w krwioobiegu przez wąską rany, może powodować choroby, więc PPE ręce są potrzebne nawet w kuchni.

Mydło i balsam

Po użyciu rękawic i inne PPE rękę, oczywiście, chcesz oczyścić skórę, bo palma jest w dłuższym kontakcie z materiałami, z których są wykonane rękawice, pot. I tutaj konieczne jest, aby wybrać odpowiedni środek do mycia. Wszelkie sklep dostarczy Ci całej gamy mydeł w różnych konsystencji z pełnego pręta alkalicznych do delikatnego kremu-żelu. Wybór – dla Ciebie.

Należy zwrócić uwagę jedynie na to, że po pracy z surowego mięsa należy wybrać antybakteryjnego mydła, po detergentu – zmiękczające, nawilżające po farbowanie włosów – coś pożywnego. I w końcu można wykorzystać niektóre z ulubionego kremu lub balsamu – a skóra twoich rąk będzie czyste i błyszczące.