882 Shares 8047 views

Kwas glikolowy twarzy: opis i opinie

Przydatność kwasu glikolowego twarzy? Czy są jakieś przeciwwskazania do jego stosowania? Spróbuj zrozumieć ten problem.


Bezpieczeństwo osobiste kwasu glikolowego

Substancja ta odnosi się do naturalnego alfa-hydroksykwasów organicznych. Wraz jabłkowy, kwas mlekowy, kwas glikolowy, grejpfrutowy klasyfikowana jako związków.

Dla tego związku organicznego wymaga trzcinę cukrową. W cząsteczkach kwasu glikolowego o niewielkich rozmiarach, który umożliwia, że substancja swobodnie wnikają do najgłębszych warstw skóry, szybko da wynik pozytywny.

Peeling do twarzy kwas glikolowy jest zalecane zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dzięki niemu można szybko i skutecznie usunąć drobne zmarszczki, przebarwienia, trądzik.

Przeciwwskazania do stosowania

Kiedy stosowany do usuwania preparatów trądzik zawierające retinoidy (syntetyczne pochodne witaminy A) nie są zalecane w surowicy dla osób z kwasu glikolowego.

Pożądane jest również, aby zrezygnować z procedury substancji do tych kobiet, które mają brodawki twarzy, blizny. Zamiast skoncentrowanego produktu, można użyć glikolowy skórki. Po opalaniu powinno iść 5-6 tygodni, zanim będzie można użyć kremu z kwasem glikolowym twarzy.

Gdy słońce pali jak maseczki zostały rozwiązane w ciągu 14 dni. twarz kwas glikolowy nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Od stężenia substancji czynnych w kosmetykach

Mimo jego pochodzenia organicznego, materiał często może prowadzić do poważnych poparzeń. Na obecnym rynku kosmetycznym sporo różnych produktów zawierających ten składnik. Surowica twarz z Sinsation kosmetycznej kwasu glikolowego jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. W kremach nie więcej niż 5%, w peelingu – nawet do 70%.

Jeśli narzędzie zostało zakupione do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, to lepiej kupić środki, w których nie więcej niż 1% kwasu glikolowego. Tak więc krem lub galaretki mogą być wyrównane tonu, oprócz uzyskania dobrego efektu przeciwzapalnego. Jeżeli pojazd ma więcej niż 20% kwasu, wskazane jest, aby używać go 1-2 razy w tygodniu.

Peeling o stężeniu 50-70% do użytku domowego nie są odpowiednie, ponieważ prowadzą one do znacznego oparzeniu.

Specyfika wyboru kosmetyków

Wiele kobiet w wyborze produktów do pielęgnacji skóry są prowadzone przez reklamy, a zakres cen produktów. Taki sposób nie można nazwać dobrym, ponieważ nie bierze pod uwagę skład preparatu, składniki zdolność do zapewnienia pożądanego efektu.

Na skórę twarzy zawsze w dobrym stanie powinna być wytworzone białko, elastynę, kolagen. Istnieją dwa główne substancje, które stymulują wytwarzanie tych elementów: hydroksykwasy i retinoidy. Kwas glikolowy jest najważniejsze dla człowieka, to czyni to zdrowe, młode, atrakcyjne.

Specyfika działania

Odmładzające co daje efekt w surowicy dla osób z kwasu glikolowego, jest główną przyczyną popularności. Produkty zawierające kwas glikolowy, sprawia, że sprężysta skóry, matowa, gładka.

Odpowiedź na skuteczność kwasu glikolowego w oparciu

Wiele kobiet woli twarz peelingiem kwas glikolowy. Informacje zwrotne od tych, którzy doświadczyli cudu środków anti-aging, w większości pozytywne. Kosztów zabiegu jest bardzo duża, lecz efekt można to osiągnąć po zastosowaniu kwasu glikolowego uzasadnia zużytych środków materialnych. Wszystkie kobiety, aby przetestować peelingu z tego składnika, należy zwrócić uwagę na wzrost elastyczności skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, przywracając jej naturalną barwę. Przy regularnym stosowaniu kwasu glikolowego twarzy jest użyteczny, ponieważ zapewnia pełną równowagę składników odżywczych, stymuluje złuszczanie martwych komórek.

Badania przeprowadzone w specjalistycznych laboratoriach dowodzą wpływu kwasu na aktywność wewnętrznych rezerw skóry. Komórki zostały uwięzione pod wpływem substancji organicznych, dzielą się szybko zatrzymując proces starzenia. W rezultacie, twarz na znaczny okres czasu ma piękny wygląd.

leczenie trądziku

Dziewczyny, na obliczu coraz pryszcze, doświadczających cierpienia psychiczne, oni utworzyli szereg kompleksów, stracił pewność siebie. Można uzbrojony z kwasem glikolowym, aby usunąć z powierzchni paskudny wysypki? kwas owocowy jest stosowany w kosmetyce i usunięcie zaskórników, ponieważ eliminuje warstwę wierzchnią, zrogowaciałych komórek.

Jeśli jest to pożądane, może być przeprowadzane w domu obierania na bazie kwasu. Aby temu zapobiec można stosować w stężeniu 10% i do leczenia głęboko zwiększyć do 80%. Pierwsze 2-3 procedury prowadzą do zaniku tłuste, poprawiają mikrokrążenie, zwiększa produkcję kolagenu, normalizację skóry procesów metabolicznych.

Estheticians Przypomina, że po na twarzy pojawia się zaczerwienienie Peeling medyczny. Jest on zapisany na skórze przez 3-4 dni, a następnie znika.

Wskazania do stosowania

Preparaty na bazie kwasu glikolowego, odpowiedniego do starzenia i starzenia skóry, korekcji wad na powierzchni, usuwania zaskórników, piegi. Krem na podstawie tego materiału pozwala leczyć skutki ciężkiego trądziku: zagęszczające, doły, guzki, wypryski. Oprócz kwasu glikolowego trądzik można leczyć za pomocą kwasu borowego.

Opinie kobiet na temat ewentualnego niekorzystnego wpływu

Zastosowanie kwasu glikolowego jest oczywiste, ale niektóre kobiety twierdzą, że po zabiegu istnieje silne zaczerwienienie, ból głowy. Estheticians są przekonani, że takie problemy są możliwe w pojedynczych przypadkach, u kobiet o wrażliwej skórze. Obecność zadrapań na skórze, różnych urazów, opryszczka – powód do porzucenia peelingu na bazie kwasu glikolowego. Jeśli lek jest stosowany przez zbyt długi okres czasu, czerwieni skóra zaczyna się łuszczyć. Jeżeli przepisy dotyczące stosowania produktów kosmetycznych zostało naruszone podczas obierania, konsekwencje mogą być tragiczne.

Etapy procedury

Jeśli stosowane właściwie kwas glikolowy, 10 byłby wystarczający, aby ponownie uczynić go młody i piękny minut twarzy. Obierania prowadzi się w kilku etapach, z których każdy ma wartość:

Czyszczenie i wstępne przygotowanie skóry. Kosmetyczka oczyszcza skórę, stosując środki do stabilizacji pH. Podczas stosowania leku mającego działanie znieczulające, co znacznie zmniejszało ból.

Nakładanie na skórę kwasu glikolowego. Dla pierwszego obierania dostatecznie małym stężeniu kwasu (20-30%).

Zwiększenie stężenia leku. W poniższym sesji kosmetyczki stopniowo zwiększa się zawartość substancji czynnej do 70%. Czas trwania leczenia nie powinien przekraczać 15 minut. Środki do peelingu usuwa się specjalne rozwiązanie, zdolny do zobojętniania kwasu organicznego.

Stosując odżywcze maski. W końcowym etapie stosuje się do maski skóry odżywcze.

Dziewczęta, którzy marzą, aby zapisać się na wizytę do salonu piękności, zainteresowanych, nie jest bezpieczne w użyciu w domu kwasu glikolowego. Dla właścicieli normalnej i tłustej skóry ma niebezpieczeństwa, ale dla kobiet o skórze suchej i wrażliwej lepiej jest skierować do salonu piękności.

Opieki po zabiegu

Po zabiegu skóra wymaga szczególnej opieki, w przeciwnym razie wysokie ryzyko trądzik, pogarszając stan skóry. Po peelingu skóra nie powinna być narażona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Każdego dnia należy stosować się do specjalnych po obierania maseczek i kremów, aby pomóc jej odzyskać w krótkim okresie czasu. Wskazane jest, aby dać kilka tygodni po saunie. Z zastrzeżeniem środków bezpieczeństwa, każde piękno zachowa swoją młodość.