600 Shares 3530 views

Malowanie „Zły dobry człowiek.” Kradzież dzieł sztuki

O filmie „Bad dobrym człowiekiem” do tej pory był znany w całej Rosji. W ubiegłym roku była sprawa karna na fakcie jej kradzieży, a warto zauważyć, że przez kilka miesięcy, nie było wiadomo, kto rzeczywiście ukradł „złe dobrego człowieka”. Pogłoski o romansie krążyły niemal cały kraj, a wielu nie miał pojęcia, co czeka na końcu tej historii.

Wyglądało to jak na zdjęciu?

Konieczne jest, aby przypomnieć, jak wyglądał obraz „złe dobrego człowieka”.

W tym obrazie, dwóch mężczyzn pokazano – po lewej i po prawej stronie. Jeden z tych obrazów są czarne i białe, a człowiek jest przedstawiany z papierosem i napojów alkoholowych. Wokół niego można zobaczyć wiele epitetów, które pojawiają się ją scharakteryzować. Inne kolorowy obraz, a to oddaje zdrowego człowieka, w którego ręce można zobaczyć zdrowej żywności.

Rysunek po lewej stronie pokazuje wszystkie złe cechy ludzkie, a po prawej – dobry.

"Bad Good Man" (obraz). Nawalny – porywacz?

W dniu 20 czerwca ubiegłego roku w domu Alekseya Navalnogo znaleźć obraz, który w Moskwie na Kutuzowa Avenue krótko zanim pojawił się billboard. Sergey Sotov – autor obrazu „Zły dobry człowiek”.

Jedna z wersji śledztwa był fakt, że Nawalny ukradł wzór plastra miodu na jednej z ulic Vladimir, gdzie jego autor pisał swoje zdjęcia. Jednakże większość twierdził, że nie porywa obraz, jak dał jej urodziny Georgij Alburov – Departamentu Śledczego w Funduszu do walki z korupcją. Nawalny powiedział, że jego koledzy i powinien dokonać wyszukiwania, ponieważ nie uczestniczy w przestępstwie.

Ważne jest, że Nawalny – polityczny i działacz społeczny w Rosji, lider Partii Postępu. Z jego nazwa związana jest z dużą ilością spraw karnych, a w momencie wycofania obraz był w areszcie domowym.

"Bad Good Man" (obraz). malarstwo artysta i jego relacja do kradzieży własnej kreatywności

Trzeba powiedzieć, w dniu 19 czerwca ubiegłego roku, sieć ma wideo, w którym donosi, że Sergei Sotov jego obrazy często porwany. Udziały artysty, że wielokrotnie zauważył, że jego płot, na którym wisi jego kreatywność, stracił pracę. Autor mówi, że spokojnie reagować na tego rodzaju zdarzenia, jeśli ktoś robi zdjęcie, może one zaczepione mężczyznę. Jednak komórkowej nie wyklucza, że wielu po prostu chuliganów. Sergey poprosił o dlaczego nie iść na policję, na zdjęciu, że autor powiedział, że nie chcesz tracić czasu na szukanie pracy.

Później, wersja, że Artur Omarov, ludzie, którzy pytani obraz autora, spowodowały zmianę rozwiązań komórkowych. To założenie opiera się na fakcie, że poszukiwanie Nawalny dom odbyło się dzień po wywiadzie.

Później, Sergey napisał list do Nawalny, który, jego zdaniem, był złodziejem „złe dobrym człowiekiem.” Jednak film nagrany dzień wcześniej, mógł spowodować zamknięcie postępowania karnego wszczętego w odniesieniu Nawalny.

Obraz „Kiepska Good Man” stał się dość znany i wiele osób zdaje sobie sprawę z tego i pamiętać to dzięki sprawy karnej, z powodu otworzyć jej uprowadzenie przez autora.

o kradzieży Trybunału

1 lipca Nawalny przewieziony do budynku Komitetu Śledczego, jednak można powiedzieć, że rozmowa nie miała miejsca, jako polityk do odmowy zeznań przeciwko sobie. Ważne jest, że Nawalny twierdził, że jest niewinny, a jego ładunek – to tylko prowokacja, co jest związane z jego działalnością.

Departament powiedział, że dla autora szkody spowodowane kradzieżą jego pracy jest dość duży, poważny i znaczący, tak, że sprawa karna została zakwalifikowana jako „kradzież z powodując znaczne szkody dla obywatela”.

Obraz „Kiepska Good Man” był przyczyną sprawie karnej przeciwko Nawalny działacz polityczny, a także innych postępowań prawnych.

Warto zauważyć, że później stał się znany za bardzo interesujących informacji: Aleksiej Nawalny ukraść obrazy plastra miodu opublikowanych go na swoim blogu, mówiąc, że jest bardzo podobny do niego. Po krótkim okresie czasu po kradzieży „złe dobrego człowieka”, polityk powiedział, że jego współpracownicy przedstawili „najlepszy” prezent na święta.

Utrata 2 dodatkowych zdjęć plastra miodu

Pomijając fakt, że obraz zniknął „zły dobry człowiek”, artysta Siergiej nie znaleźliśmy dwa kolejne zdjęcia. Jak wiecie, wszystkie dzieła sztuki plastra miodu zniknął z zaimprowizowanej wystawie ulicznej. Najwyraźniej ktoś naprawdę lubił kreatywność komórkowej artysty.

Jak Nawalny mówił o obrazie

Jak wspomniano wcześniej, Alex opublikowany obraz plastra miodu w swoim blogu i powiedział, że lubi go bardzo dużo. Jednakże sąd Nawalny powiedział, obraz nie jest tak dobrze, bo taka praca nie może być w domu do powieszenia na ścianie.

O filmie „zły i dobry człowiek”, którego autor – zwykły woźny Sergey Sotov, słyszałem wielu ludzi w Rosji. Po jego kradzież otwarto sprawę karną przeciwko politykowi Alekseya Navalnogo, jednak szybko zdał sobie sprawę z okoliczności, które uzasadniały „złodzieja”. Należy zauważyć, że gdyby nie Aleksiej Nawalny, obrazem „dobre złego człowieka”, najprawdopodobniej, i nie słyszałem publiczność, i Siergiej nigdy nie odkryli jego tworzenia.