832 Shares 7958 views

Teatr „Faith”. Dziecięce Niżny Nowogród podnosi artystów

W dzisiejszej dobie internetu i całkowitej komputeryzacji jest bardzo trudne do utrzymania dzieci zajęty coś wartościowego … Zamiast książek czytali wiadomości w sieciach społecznościowych, spacery wolą komunikować się w „Skype”, a ich entuzjazm jest często ograniczona do gier online. Dzieci Niżny Nowogród miał wspaniałą okazję, aby oderwać się od swoich gadżetów i zanurzyć się w świat aktorstwa i dzieł klasycznych. Wszystko to jest zawarte w rzeczywistości teatru dziecięcego „Vera”. Niżny Nowogród jest z tego dumny!


historia

Teatr „Vera” został założony w 1976 roku Vera Gorshkov. Początkowo nosiła nazwę „Szkoła Dramaty przyszłości”, jak wynika w pełni uzasadnione jego tytuł. Dzieci Chamber Theatre „Vera” stopniowo wyłonił się zwykłym amatorskim studio. Niżny Nowogród jest dumna z niego do dziś. Po dzieci i młodzież będą uczyć się podstaw aktorstwa w teatrze, gotów połączyć swoje życie karierze aktora mogą kontynuować naukę w Państwowej Akademii Kultury i Sztuki w Samarze.

Dyrektor teatru był E. Tabachkov, otrzymał tytuł zaszczycony Pracownika Kultury Rosji. Teatr dziecięcy „Vera” zyskał status zawodowy tylko w 1991 roku, ale mieszkańcy miasta nie zawsze postrzegane jako pierwszej poważnej instytucji dla przyszłych aktorów.

sukcesy teatralne dla dzieci

Pod okiem dyrektora artystycznego Wiera Aleksandrowna GORSHKOVA osiągnąć imponujące sukcesy teatralne dla dzieci „Faith”. Niżny Nowogród posiada długą historię udział w festiwalach, Wielki zwycięstw i zwycięskiego zespołu teatru. W 1993 roku „Faith” został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu teatrów w Biysk, a następnie popełnił udaną próbę uczestniczenia w imprezie na dużą skalę – międzynarodowym konkursie. Tak więc, w tym samym roku 1993 w Soczi Teatru zdobyła prestiżową nagrodę „dla wiary, nadziei i miłości” na festiwalu „Teatr w poszukiwaniu teatru”.

aktywność touring

Po Soczi, „wiara”, wzięło udział w europejskim prestiżowym festiwalu „Fairy Tale”, która odbyła się w Niemczech w 2001 roku. Wtedy teatr zdobył uznanie rosyjskiego konkursu „I-Mal, hello”, a następnie udał się do Mińska Forum „Złoty Rycerz”. I na tej działalności turystycznej teatru nie skończy. Po spektakularnym sukcesie w imprezach międzynarodowych, „Wiara” zdecydował się na podróż do Rosji. W ten sposób firma uczestniczyła w „Szkole” Teatru Współczesnego i Festiwalu „Młode moc sztuki” w 2002 i 2004 roku.

Najnowszym osiągnięciem teatralnym „Vera” był udział rosyjskiego festiwalu „Gavroche”, która odbyła się w 2009 roku na festiwalu poświęcony A. P. Chehovu, jak festiwal All-Rosja spektakli dla dzieci w 2012 roku

rekonstrukcja

W maju 2013 roku, przywództwo miasta uznała zły stan, w którym mieszkał Teatralny „Faith”. Niżny Nowogród pilnie potrzebują rozrywki dla dzieci, więc wyglądu opisywanych miejsc, zdecydowano, aby godni. Prawie ćwierć wieku to nie jest coś, co nie jest odnowiony, nie ma nawet przeprowadzić naprawę, więc teatr został zamknięty 1 czerwca, aby dać mu drugie życie. Remont zaplanowano wydać więcej w 2011 roku, ale z powodu problemów finansowych opóźnia proces wszystkich.

Pomimo prób, dzięki której teatr, „Faith”, Niżny Nowogród pozostał bez spektakli dla dzieci. Jego sceny młodych aktorów dała aktorowi Dom i teatru dla młodych ludzi, gdzie odbyły się występy przed otwarciem odnowionego budynku.

Po rekonstrukcji teatru nie wiedzieć: Teraz jego fasada w stylu magicznego lasu, a publiczność się trochę więcej. Zamiast starych sklepów pokoje wyposażone są w oddzielnych siedzeń, więc teraz widzowie mogą podziwiać występy i być dumni ze swoich utalentowanych dzieci w pełnym komforcie i ciepłem.