438 Shares 2531 views

TV 22 cali. 22 cali – monitor

Teraz każdy sklep elektroniczny technologia zaoferować klientom ogromny wybór nowoczesnych telewizorów. Różnią się one pod względem jakości, rozdzielczości, paleta kolorów, w obecności (brak) z dostępem do Internetu i do wielu różnych funkcji, jak również od wielkości samego ekranu. Ponadto, można go kupić i odpowiedniego monitora do komputera domowego. Optymalna wielkość ekranu w tym przypadku – 22 cali.


Historia telewizji

Trudno jest sobie wyobrazić, że po domach nie było tak wielu urządzeń elektrycznych, jak obecnie. Wiele gadżetów pojawiły się pod koniec 20 wieku. To pierwsza telewizja widzieć świat tylko w 1947 roku. Chociaż jego rozwój rozpoczął się na długo przed tym.

Mechanizm pierwszego telewizora został opracowany w 1884 roku. Jej autor – Kolej Nipkow Niemiec. Niemniej jednak, technologia ta nie przewyższał nową kineskopu. Wymyśliła rosyjski profesor Rosing. Później, rura została poprawiona naukowców Zvorykin.

Model Mass został wyprodukowany w ZSRR po wojnie, w 1949 roku. Nowy telewizor nazywa "KVN-49". Było to ogromne pole z długim i CRT specjalnego lustra odbijającego obraz. Obywatele kolor telewizory radzieckie widział tylko w latach 70-tych. Przekątna pierwszy „Elektron” było około 22 cali.

Rewolucja w jakości i ilości telewizji nastąpił po upadku Związku. To jest, gdy rynek jest zalany przez zagranicznych modeli o różnych rozmiarach i wzorach.

Formy nowoczesnych telewizorów

Zaletą postęp dla konsumentów jest ogromna różnorodność modeli znanej technologii. Ludzie wiedzą o 3D, LCD, LCD i innych nowoczesnych telewizorów. Jaka jest różnica między tymi modelami, i który generalnie ma widoki tej popularnej technologii? Teraz w sklepach można znaleźć te telewizory:

 • W osoczu. Konstrukcja wykorzystuje specjalną obecny zjonizowanego gazu pomiędzy taflami szklanymi. Modele te różnią się w głębi czerni i kontrastu. Jednak ważą dużo i zużywają dużo energii. Dlatego też, nawet standardowy telewizor (22 cali) jest dość trudny do podbicia.
 • Projekcja. Takie modele składają się z wielu soczewek i reflektorów. Oni praktycznie nie rozprzestrzeniają i są dość drogie.
 • CRT. urządzenie dane bazowe – kineskopie. Te telewizory są oszczędne pod względem zużycia energii i kosztów. Jednak mają one dużo miejsca na małym ekranie.
 • Telewizory LCD. Tutaj zamknięty specjalnym pomiędzy panelami ciekłego kryształu. Obecnie najpopularniejszą LCD- i LED model.

Jak wybrać odpowiedni telewizor?

Często nie jest to sytuacja, w której kupujący w sklepie sprzętu gospodarstwa domowego, aby zobaczyć wszystkie odmiany, tylko utracone. Po tym wszystkim, należy wybrać odpowiednią opcję nie jest takie proste. Ale istnieje kilka punktów, które trzeba zwrócić uwagę przed zakupem:

 • Rozmiar. Może to być mały przekątnej 22 cali lub 30 cali lub modelu.
 • Typ TV. Można wybierać spośród modeli wiązki elektronowej, plazmy lub LCD.
 • Firma produkcyjna. Tutaj każdy wybierze w całości z własnych rozważań i intensywności kampanii reklamowej.
 • Cena. Kryterium to również zależy od budżetu i zdolności każdego konkretnego klienta.

Dlatego konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na wielkość i rodzaj telewizora, t. Aby. Każdy typ ma swoje własne cechy i słabości. Na przykład, w małym pomieszczeniu byłoby nieodpowiednie do nakładania modelu z szerokim ekranem. Zastosowanie opartych na panel LCD TV zapewnia bardziej starannego traktowania niż innych odmian takiego sprzętu.

Co lepiej wybrać przekątnej?

W zasadzie prawie każdy nabywca kiedykolwiek spojrzeć na większych telewizorów wielkości. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru, należy starannie rozważyć kilka ważnych punktów:

 • Powierzchnia użytkowa;
 • typ modelu;
 • Specyficzne miejsce umieszczenie TV;
 • maszyny cel.

Na przykład, starszego modelu CRT, najlepiej z ekranem 30 cali lub mniejszej. Następnie obraz będzie najwyższej jakości i chrupiące. W związku z tym 22-calowy jest optymalna.

W dużym pomieszczeniu najlepiej jest oglądać więcej telewizji. Minimalna wielkość ekranu powinna wynosić co najmniej 26 cali.

Ponadto, wiele zależy od rozdzielczości monitora. Im wyższa wartość, tym lepsza jakość obrazu. Na przykład, nawet zbliżając się do ekranu, nie patrz „ziarnistość” obrazu.

Eksperci zaleca również, aby wziąć pod uwagę odległość do telewizora:

 • przekątnej 61-80 cali najlepiej jest użyć, aby umieścić więcej niż 4-5 metrów;
 • Odległość 2-2,5 m optymalny dla TV 26-32 cali;
 • jeżeli obejrzysz telewizję z odległości 2 metrów, należy wybrać mniejszy ekran.

Jak wybrać prawidłowo monitor?

PC – wszechstronne urządzenie, które pomaga nam komunikować się, aby zarabiać pieniądze i mieć spokój. Przed jego ekranie wydajemy ogromne ilości czasu. Dlatego pierwszym i najważniejszym kryterium przy wyborze monitora – bezpieczeństwo. Poziom promieniowania powinna być tak niska jak to możliwe.

Jeśli mówimy o wielkości ekranu, należy określić główne cele, które jest komputer. Jeśli jest to kupiony wyłącznie do oglądania filmy online, filmy i telewizję, można zakupić ekranu od 24 do 40 cali. Jeśli celem – komunikacja w różnych sieciach społecznych i pracy, to lepiej pozostać na mniejszą skalę. Optymalny wariant – ma 22 cali (monitor). Nadaje się na krótkie odległości i będzie wygodne, aby zobaczyć inny film.

Również zwrócić szczególną uwagę powinny być w kącie oglądania ekranu, czas reakcji pikseli, jasności i kontrastu.

Dopiero po wnikliwej analizie wszystkich tych elementów, można wybrać dobry monitorowania jakości. Najprawdopodobniej będzie to kosztować nieco droższe niż konwencjonalne modele, ale będą Ci ostatni znacznie dłużej.

Wiodący producenci monitorów

Który monitoruje rynek i TV reprezentował ogromną ilość różnych firm zajmujących się produkcją takich urządzeń. Niektóre z nich są zaangażowane w produkcję drogiego sprzętu high-end, ktoś specjalizujący się w opcjach budżetowych, i tak dalej. D.

Telewizja, która firma jest lepiej wybrać? Aby to zrobić, opracowano liczne rankingi i sondaże. Każdego roku lista firm jest praktycznie niezmieniona. Najbardziej popularne firmy:

 1. Philips. Marka ta należy do 19. miejsca na sprzedaży na terytorium Rosji. 3D model firmy nagrodzili najlepszych nagrody w Europie.
 2. Samsung. Międzynarodowa firma kwitnie, która posiada wiodącą pozycję na rosyjskim i ukraińskim. Najbardziej optymalny wybór dla posiadaczy komputerów – monitorowanie „Samsung” 22 cali.
 3. Sony. Ten wszechstronny firma jest nie tylko uwolnienie od telewizji, ale również produkuje wiele innych maszyn i gadżetów.
 4. LG. Jednym z najczęstszych i najbardziej znanych marek telewizorów i monitorów. Optymalny stosunek koszt i skuteczność.

Kilka ciekawych faktów na temat telewizorów i telewizji

W każdej dziedzinie istnieją szczególne momenty, które stają się punktem zwrotnym w jego historii. Że istnienie telewizji i telewizji ma kilka takich ciekawych faktów.

 1. Po raz pierwszy w pełni cyfrowy telewizor przyszedł trochę Luksemburgu.
 2. Pierwszy telewizor został stworzony Maksom Dikmannom w 1907 roku. Nie są wielkości 22 cali i są 3 x 3 cm.
 3. Po raz pierwszy Amerykanie ciął reklamy na technologii telewizyjnej u zarania ery. Potem pokazał one wyraźny obraz karalucha, a następnie kilka osób pozywa. One rozbite odbiorników, próbując zabić owada.
 4. Ekrany plazmowe są bardzo krótkotrwałe, tj. do. Na wyświetlaczu znikną z czasem. Telewizory laserowe są uznawane za najbardziej trwałe.