537 Shares 3851 views

Co dotykowy-tone telefon z WiFi i 3G kupić?

Rynek choć jest wypełniona dużą ilością sprzętu do różnych gustów, niestety, niewiele ma w zakresie przyciskowego telefon z 3G i Wi-Fi. Często urządzenia te są w Chinach na rynek krajowy i rzadko wykracza poza państwa. Istnieje zapotrzebowanie na telefonu tonowego z 3G i WiFi jest bardzo wysoka, a mamy nie korzystać wiele sukcesów.


Telefony, które obsługują te funkcje działają na systemie operacyjnym Android, dzięki czemu można z całą powagą powiedzieć, że mają mało co przyznają czubate smartfony.

Wiele osób uważa, że przyciskowe poprzednicy poszły w zapomnienie i stać długo zapomniana przeszłość wraz z pojawieniem się telefonów z ekranem dotykowym. To nie jest tak. Chociaż, jeśli tylko dlatego, że jest trudne dla osób starszych „współpracować” z nową technologią, a rodzice uczniów nie kupują zbyt „sprytnych” komórkowych, ponieważ są one niezbędne jedynie do komunikacji.

Główne zalety modeli przyciskowe zawierać następujące elementy:

 • dłużej bateria trzyma ładunek;
 • Aby używać telefonu bardziej stabilny, nie uda;
 • uszkodzenia mechaniczne ekranu, można kontynuować pracę z technologią.

Najlepiej przycisk telefon z WiFi – Samsung W2014

Użytkownicy wielokrotnie uznał ten konkretny telefon Samsung najlepszy spośród tych, którzy pracują na Android OS. Konsumenci w jednym głosem mówią, że zdjęcia wykonane urządzenia są imponujące, bateria trzyma około 2 dni, i to obsługuje prawie wszystkie nowoczesne gry.

W2014 inteligentny telefon został wprowadzony w 2013 roku na świecie. Wydawał się całkiem interesujące dla publiczności, jak odbywa się to w formie postaci rozkładanej.

Jak już opisano powyżej, przycisk telefon komórkowy z WiFi jest przeznaczony dla chińskiego konsumenta.

Feature Samsung W2014

Wypełnienie telefon jest naprawdę imponujący, zarówno dla smartphone budżetu. Musimy zacząć od tego, że procesor ma 4 rdzenie; Częstotliwość zegara wynosi 2,3 GHz. Do dyspozycji użytkownika jest 2 GB pamięci RAM. W tym smartfonie dwie kamery: jedna – 13 megapikseli, drugi – na 2.

Wewnętrzna pamięć telefonu nie jest imponująca (32 GB), jednak obsługiwane karty flash, dzięki czemu może być łatwo zwiększona.

Samsung W2014 – potężny telefonu tonowego z WiFi i 2 kart SIM działa na Androidzie 4.3. Pojemność baterii – 1900 mAh. jego masa jest mała, tak wyświetlacz 173 g – 3,7 cala, przy rozdzielczości 800×480 pikseli.

BlackBerry Q10

Ten telefon został ogłoszony w tym samym czasie z tego samego smartfonu firmy Z10. Jednak to nie przeszkodziło mu zdobyć wystarczającą popularność. Chociaż w rzeczywistości, Q10, rynek wszedł znacznie później; Rosja i Ukraina nadal nie otrzymała formalnej prezentacji.

Cechy BlackBerry Q10

Cera obejmuje ładowania, kabel USB, instrukcja i zestaw słuchawkowy. Ten telefon przyciskowy z dystrybucją WiFi jest uważany za najlepszy w składzie BlackBerry w wyglądzie: ma prostą konstrukcję i wygodne klawisze. forma komórkowy – prostokątny ekran zaczął ciągnąć niż w poprzednich modelach. Brak przycisków dzwon i reset można przezwyciężyć, przynajmniej na miesiąc lub dwa kupujący stopniowo przyzwyczaić się do niego. Bezpośrednie przyciski. Wbrew obawom krytyków, ich kształt nie wpływa na łatwość wybierania. Ponadto klienci, takie jak fakt, że klawiatura jest większa niż jego poprzednicy, ale wpisując jest możliwe nawet jedną ręką, bez żadnych problemów.

zalety:

 • komfortowa klawiatura QWERTY;
 • akumulator przechowuje ładunek przez długi czas;
 • dobry montaż i materiał płata, tylna część pokrywy wykonana jest w taki sposób, że nie ślizga się w ręku;
 • świetny głos, w przeciwieństwie do BB to, że telefony są wyposażone w nową technologię, która „zgnieciony” hałas zewnętrzny;
 • szybki i wygodny wbudowaną przeglądarkę;
 • smartphone system operacyjny działa sprawnie, bez opóźnień.

Główne wady:

 • Akcesoria do telefonu znacznie droższe;
 • brak "native", programy typu "portalu VKontakte", "Instagram", "Twitter" i inne.

Klawiszowa telefon Nokia z Wi-Fi

Pierwszą rzeczą, która przyciąga Nokia Asha 2010 Dual Sim (hot-przycisk telefon z WiFi) – pełna klawiatura z układem Łacińskiej. Fakt, że telefony komórkowe z QWERTY wkrótce przestaną być produkowane, więc to smartfon o nazwie próżności. Chociaż zwolennicy technologii z ekranami dotykowymi są o wiele bardziej o wygody telefony klawiatury wiedzieć wszystko. W tym czasie, gdy Asha został ogłoszony w 2010 roku spółka zawarła umowę o współpracy z WhatsApp. To może tłumaczyć obecność specjalnego przycisku ze znakiem odpowiedniej aplikacji. Jednak z jakichś powodów, sprzedaż jednostki weszła już bez niej.

Funkcja Nokia Asha 2010 Dual Sim

Ten telefon przyciskowy z WiFi obsługuje dwie karty SIM. Należy jednak zauważyć, że nie jest jego oficjalny odpowiednik, pracuje tylko z jedną kartą SIM.

Kolor różnorodność tego wielkiego smartphone. Jednakże, nie należy wybierać jasne kolory, jak na przykład, żółte ciało jest szybko zepsute w kieszeniach zwykłych dżinsów.

Urządzenie nie obsługuje 3G, w odróżnieniu od poprzednich przykładów wykonania opisanych; Waży '99 funkcja Wi-Fi działa dobrze, żadnych problemów z połączeniem i dystrybucji. Jednak nie jest to problem, że połączenie bezprzewodowe nie ciągnie aplikacje i gry online. Cały powód polega tylko na tym, że system operacyjny jest uruchomiony na przyciskowego telefon z WiFi, – seria 40.

Aparat wykonuje zdjęcia z dopuszczalnym komfortu obejmującego (2 megapiksele). Najczęstszym jest operacyjne netto i brak korektora w odtwarzaczu audio. Słuchawki, które są włączone, to lepiej nie używać.

Bateria trzyma opłatę za długi czas. Nawet z aktywnego korzystania z nich jest w stanie pracować przez około tydzień.

Jako zalety można zauważyć na głośnik, który odgrywa nie tylko dobrą brzmiącą muzykę, ale także daje możliwość usłyszenia doskonałym towarzyszem, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Zaletą tego modelu jest fakt, że jeden z ich gniazda na karty SIM znajduje się na boku, więc nie trzeba zdjąć tylną obudowę i wyłączyć telefon. Niedaleko joysticka są przyciski do szybkiego dostępu do kamery i przeglądarki. Paradoksalnie, ale telefon, gdy reklama została przedstawiona jako „bliski przyjaciel» WhatsApp, podczas gdy większość użytkowników w operacji wyraził niezadowolenie, że nie można zainstalować aplikację.

Urządzenie posiada pamięć RAM 64 MB karta pamięci obsługuje do 32 GB.

Smartfon został zmontowany w Indiach, więc krytyka jego materiałów montażowych i jakości tam. Przyciski są łatwe do prasy, są także przyjemne w dotyku. Podczas pisania wiadomości nie ma problemu.

Główne zalety:

 • niski koszt;
 • projektu w jasnych kolorach;
 • Prosty i intuicyjny interfejs systemu operacyjnego;
 • dobra jakość wykonania;
 • Wsparcie dla 2 kart SIM;
 • wielki głośnik;
 • Klawiatura QWERTY;
 • dobra prędkość Wi-Fi;
 • Poszczególne przyciski do aparatu i Internetu;

Wady:

 • nic „rocker” panel do regulacji głośności;
 • nie przywiązanie do sznurków lub koronki;
 • zły aparat.