168 Shares 3705 views

Samsung Galaxy S3 Duos: przegląd, cechy i recenzje

Dokładna replika flagowego smartfona 2012 roku przez „Samsung” z ulepszonymi specyfikacji i wsparcie dla dwóch kart SIM – to Galaxy S3 Duos. Pomimo faktu, że od początku sprzedaży tego urządzenia minęło sporo czasu, jego wydajność będzie nadal istotne. Będą, jak również opinii o tym gadżecie być szczegółowo omówione w tym artykule.

nisza smartphone

Z pozycji wydajności Galaxy S3 Duos można bezpiecznie nadana rozwiązanie entry-level. Ale w tym samym czasie nieco zawyżone ceny. Ale ta niedogodność jest kompensowana przez prosty szereg cech (na przykład, zwiększona przekątnej ekranu dotykowego, nakładających zintegrowany pojemności, lepszą podstawę parametrów kamery). Dlatego też model ten jest najbardziej interesujący smartfon jest dla tych, którzy chcą urządzenie entry-level, ale z nieco lepszą wydajność niż produkty konkurencji. Cóż, dla tych ulepszonych parametrach będą musieli przepłacać. Ale z drugiej strony, to jest całkiem uzasadnione, ponieważ można uzyskać urządzenie, które jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu.

Opcje

Galaxy S3 telefon Samsung Duos szczyci standardu. Obejmuje ono takie komponenty i, oczywiście, akcesoria:

 • Smartphone.
 • Bateria 2100 mAh (jest wewnątrz gadżetu i jest wymienny).
 • Zaawansowane stereo z zestawem dysz.
 • Ładowarka.
 • Kabel interfejsu.
 • Skrócona instrukcja obsługi i karta gwarancyjna połączone w jednej broszurze.

Sprawa jest w większości wykonane z tworzywa sztucznego. Aby uniknąć uszkodzenia podczas operacji, konieczne jest natychmiast kupić pokrywę. Ponadto, urządzenie to jest prawie dokładną kopię oryginału przewodniej S3, i obejmuje ten drugi idealny S3 Duos. Z tego samego powodu zaleca się, aby kupić i przymocować folię ochronną na ekran dotykowy. To również pozwoli w przyszłości uniknąć uszkodzenia podczas pracy. Innym ważnym akcesorium – karta pamięci. To również nie jest na liście dostawy, a więc trzeba kupić oddzielnie. Chociaż, w zasadzie, właściciel urządzenia może się bez niego obejść. Zintegrowany pojemność pozwala.

projekt

W zakresie projektowania gadżet jest całkowicie identyczny jak jego poprzednik Galaxy S3 Duos. Przegląd wygląd tych urządzeń pozwala nawet odróżnić je między sobą. Jedyna różnica polega na napis na przednim panelu, po czym dodać słowa Duos. Przedni panel gadżetu, zgodnie z oczekiwaniami, wyświetlane na wyświetlaczu o przekątnej 4,8 cala. Na dole znajduje się zwykle pod panel sterowania, który składa się z centralnego przycisków mechanicznych i dotknąć dwie skrajności. W przeciwieństwie do większości podobnych urządzeń, w tym przypadku, przyciski mają światła, co znacznie ułatwia pracę na smartfonie w słabym oświetleniu. Nad wyświetlaczem jest słuchawka, „oko” przednich czujników kamer i oświetlenia i określaniu odległości. Górna krawędź znajduje się tylko smartfon przewodowe gniazdo 3.5mm audio. Po lewej stronie urządzenia pojedzie przyciski do regulacji głośności, a po prawej – zamek. Na dnie gniazda znajduje się otwór i mikro-YUSB obce mikrofon. Na tylnej okładce, z wyjątkiem logo producenta, a etykiety Duos, istnieje również otwarcie komory głównej i podświetlenie LED. Tutaj wywnioskować podstawową głośnik, który jest ukryty za metalową siatką.

CPU

Galaxy S3 Duos jako platforma obliczeniowa wykorzystuje układ czasowy sprawdzone i niezawodne – to „Snapdragon 400” opracowany przez „Kualkom”. Składa się z 4 modeli architektury obliczeniowej „Cortex A7.” Każdy z nich może być rozproszona przy maksymalnym obciążeniu i 1,4 GHz. Również jest procesem 28 nm. Wszystko to pozwala mu łączyć akceptowalny poziom wydajności obliczeniowej i wysokiej efektywności energetycznej. Dla większości codziennych zadań chip półprzewodnikowy jest więcej niż wystarczająco. Na liście znalazły się filmy, słuchać muzyki i radia, czytanie książek, przeglądanie stron internetowych. Jednak najnowsza generacja najbardziej wymagających gier, na pewno nie działa na tym urządzeniu. Większość z nich są zoptymalizowane dla obliczenia 64-bitowego, a układ może w jednym cyklu zegarowym do przetwarzania tylko 32 bitów. Dlatego też, wraz z wprowadzeniem ich problemów.

Wyświetlacz i grafika devaysa

Wysokiej jakości wyświetlacz w Galaxy S3 Duos. Oferuje on w następujący sposób:

 • Matryca Manufacturing – "SuperAMOLED".
 • Rozdzielczość – 1280×720.
 • Rozmiar wyświetlacza 4,8 cala.

Takie specyfikacje techniczne wymagają dość dobry akcelerator graficzny. W tym przypadku „Adreno 305”. Oczywiście pochwalić poziomy niebotyczne wydajności, na pewno nie, ale na pewno nie spodziewałem się tak z automatu entry-level. Jednak dla większości codziennych zadań jego obecność wystarczy.

kamera

Po prostu świetne główny aparat w Samsung Galaxy S3 Duos. To ma czujnik 8 megapikseli. Autofokus jest również technologia wdrożona, jest zoom cyfrowy. Ale w nocy jakość obrazu zapewni, nawet jeśli pojedyncze, światła LED. W rezultacie, jakość zdjęć jest bardzo dobrej jakości. Film jest również robi wielkie. klipy rozdzielczości 1920×1080 mogą dotrzeć. W tym przypadku obraz będzie aktualizowany 30 razy na sekundę. Bardziej skromne parametry w przedniej komorze. Posiada sensor 1,9 megapiksela. Dlatego jakościowy „autoportretów”, w tym przypadku nie można uznać. Ale dla wideorozmów jest więcej niż wystarczająco.

pamięć

1,5GB – jest liczbą RAM Galaxy S3 Duos. 16 PL – jest pojemnością zintegrowanego napędu. Przeciętny użytkownik będzie wystarczająco zarówno do pracy jak i wypoczynku. Jeśli z jakiegoś powodu trzeba zwiększyć ilość pamięci w urządzeniu można zainstalować napęd zewnętrzny flash. Zatem maksymalna objętość może być równa do 64 GB. Dla większej niezawodności, najbardziej cenne informacje powinny być przechowywane na usługi cloud. Pozwoli to zapobiec jej utracie w przypadku kradzieży lub uszkodzenia „inteligentnych” telefon.

samodzielne urządzenie

Wysoka autonomia nie myje pochwalić Samsung Galaxy S3 Duos. Głównym powodem tutaj – to jest pojemność baterii 2100 mAh. Obudowa z grubości 8,6 mm, trudno jest umieścić większą baterię. Dodajmy do tego obecność dwóch kart SIM oraz wyświetlacz o przekątnej 4,8 cala. Do pewnego stopnia, problem rozwiązuje procesor energooszczędne, ale to nie wystarczy do pełnego rozwiązania tego problemu. W rezultacie, wszystkie z wyżej wymienionych czynników doprowadzić do tego, że maksymalne obciążenie to inteligentny telefon może pożyczyć maksymalnie 12 godzin. Jeśli zmniejszyć obciążenie, otrzymujemy 2-3 dni pracy z ufnością na jednym ładowaniu akumulatora. Jeśli to nie wystarczy, a następnie kupić dodatkową baterię zewnętrzną. Oczywiście, nie jest to eleganckie rozwiązanie, ale telefon nie zawiedzie Cię w najgorszym możliwym czasie dla tego produktu.

Zestaw interfejs

Samsung Galaxy S3 Duos posiada obecność następujących interfejsów:

 • „Wi-Fi” – szybkie ładowanie smartfonów danych z Internetu do dowolnego stopnia.
 • GSM i 3G – z ich pomocą można pobierać informacje z globalnej sieci, wykonywanie połączeń telefonicznych oraz wysyłania i odbierania wiadomości SMS.
 • „GLONASS” i pozwolić GPS aby dokładnie określić swoją lokalizację lub uzyskać wskazówki.
 • NFC – interfejs bezprzewodowy, który pozwala na kilka minut, aby przesyłać pliki o dowolnej wielkości na podobnym gadżecie.
 • „Bluetooth” pozwala robić to samo, co NFC, ale ilość danych powinna być znacznie mniejsza.
 • jack 3,5 mm audio pozwala dźwięku wyjściowego z smartphone do zewnętrznych źródeł dźwięku (głośniki lub słuchawki).
 • Micro-YUSB ładowania baterii jest wykonywana. Ponadto, interfejs ten przewód zapewnia synchronizację z urządzeniami zewnętrznymi (PC, laptop).

oprogramowanie

Zastosowany „Android” jako oprogramowania systemowego w smartfonie. Początkowo została zainstalowana wersja 4.3 z numerem seryjnym. Ale po pierwszym podłączeniu do oprogramowania Internet Galaxy S3 Duos został uaktualniony do nowszej wersji – 4.4. Kolejne aktualizacje oprogramowania systemowego właściciele tego gadżetu nie powinien czekać. Smartfon od dawna sprzedawane, a od dłuższego czasu, aby producent nie produkuje zaktualizowane oprogramowanie. Na szczycie systemu operacyjnego, jak w każdym innym urządzeniem producenta jest zainstalowany zastrzeżonych powłoki TouchWiz. Należy również podkreślić imponującą ilość oprogramowania zainstalowanego fabrycznie. Pierwszym z nich jest „Biuro Polaris”. Oznacza to, że ten smartfon może działać natychmiast po wyjęciu z pudełka z różnych dokumentów elektronicznych (* .doc, * .xls, * .pdf, itd.). Istnieją również zwykły program „Google”. Nie zapomnij o koreańskich programistów i sieci społecznych. Więc na górze to jest pełny zestaw narzędzi wbudowanych w system operacyjny. Tak, że smartfon z pudełka jest już w pełni sprawny.

Gadżet Cena Dziś

Jak wspomniano wcześniej, przed bezpośrednimi konkurentami kosztować trochę drogie w Galaxy S3 Duos. Jego cena w tej chwili jest $ 180. Ale z drugiej strony, może to być uzasadnione poprawą parametrów technicznych. Ta zwiększona wielkość wyświetlacza i lepiej zorganizowany system pamięci i bardziej wydajne platformy obliczeniowej. W związku z tym wyższe koszty tego gadżetu jest równoważone przez szereg zalet.

opinie

Są drobne błędy w Galaxy S3 Duos. Recenzje przeznaczyć takie:

 • Lakier z powrotem pokrywę. Konstrukcja ta prowadzi do tego zebranego brudu i odcisków palców może być wyraźnie widoczne na jego powierzchni. W tym przypadku, należy je usunąć wystarczająco trudne. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest kupić osłonę silikonową – zderzak. W wyniku tego, powierzchnia pokrywy jest chroniony od różnych czynników „szkodliwych”.
 • Małe „trzasków” w ramach programu związanego z obsługą dwóch kart SIM. Problem ten objawia się w starej wersji systemu operacyjnego. Po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji, to nie będzie.
 • Śliska powierzchnia tylnej okładce – z powodu tego, można przypadkowo upuścić telefon. Znowu ten problem, podobnie jak pierwszy, został rozwiązany przez pokrywę.

Ale pozytywy znacznie więcej:

 • Produktywna platforma obliczeniowa.
 • Zwiększona RAM i pojemność wbudowanej.
 • Dobry zestaw zainstalowanego oprogramowania.
 • Wystarczająco duża przekątna wyświetlacza.
 • Możliwość sterowania za pomocą gestów.

wyniki

W rezultacie otrzymujemy wielką entry-level smartfon z nieco za drogie na tle podobnych urządzeń. Ale ta wada Galaxy S3 Duos jest kompensowany przez znacznie ulepszonych specyfikacji. To sprawia, że zakup tego gadżetu bardziej uzasadnione. Dostajesz od razu po wyjęciu z pudełka gotowy do urządzenia, które nie wymagają dodatkowego oprogramowania napełniania.