431 Shares 2161 views

Prosta kartka dla mamy – najdroższe i drżący prezent

Matka – jest to najbardziej intymny, droga i tubylcy dla każdego z nas. Od dzieciństwa, staramy się zadowolić ją niespodzianka wypoczynkowego, rzemiosła, wykonane z serca i duszy szerszym dzieci. Jak mógłbym nie pamiętać, 8 marca, urodziny, Nowy Rok – święto, gdy karta dla mamy, stworzony własnymi rękami, to po prostu niezbędny atrybut? Jak również w przedszkolu lub w kręgu rodziny mają mentorów, którzy pomogą szybkich pomysłów i realizowania ich. Zbadajmy kilka ciekawych kart rozwiązują dla mamy na urodziny.

Energia cieplna i dobra, uchwycone na zawsze

Dziś, w dobie szybko rozwijających się technologii informacyjnych stały się bardzo popularne ze wszystkimi rodzajami kart z napisami, ilustracje, oddaje istotę tego, co ludzie chcieliby życzyć urodzin lub osobę odpowiedzialną za każdą okazję. Odmiana ta jest tak wielka, że czasami jest to niemożliwe, aby wybrać, ale nic nie można porównać do tego, co można zrobić kartki własnymi rękami: szczęśliwy urodziny, rocznicę, chrzciny, wesela i inne uroczystości. Będą ukryć szczególny duch, nastrój i energię.

Homemade karty. Dla mamy – wszystko co najlepsze …

Ostatnio Miłośnicy ręcznie, po prostu kreatywni ludzie tworzyć niewyobrażalne piękno kart okolicznościowych przy użyciu techniki „scrapbooking”. I to nie tylko dużo dzieci – kartka dla mamy ze standardowym napisem i kwiat. Jest to sztuka tworzenia historię lub historie, które powinny zmieścić na niewielkim prostokątnym obszarze papieru z jego struktury kompozytowej, planu, harmonia. Istnieje wiele specjalistycznych działów kreatywności, gdzie można zacząć na tego typu robótek akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Ale to jest naprawdę ograniczone i improwizowane środki.

Co i jak ozdobić rzemiosła?

Kartka dla mamy mogą być ozdobione wstążek atłasowych przyjemnych dźwięków, lepiej – kolor, który lubi najbardziej. Postaraj się, aby wstążki lub tkaniny ulubiony kwiat mojej matki w miniaturze i trzymać go w rogu karty. Również Dekoracja może być wykonana z papieru, w celu uzupełnienia składu kulek lub perłowy kulek. Idealny dla obrabiania różnych cekinów, falistego papieru, dekoracyjną folią, dżetów. W zależności od sezonu planowane jest pamiątka, można użyć materiału naturalnego. Quilling obecnie bardzo popularny jako idei projektowej. Kwiaty, balony, motyle w tej techniki uzyskuje się ze światłem i nieważkości.

Co powiedzieć na karcie?

I oczywiście, bez szczerych życzeń co może być pocztówka? Dla mam zmieścić takie piękne słowa.

Nasz zgrany rodzina zebranych przy stole.

życzenia, kask ukochany Mamula

Słodkie, rodzimych i niepowtarzalny.

Piękny, że godzinę, kiedy się urodziłeś.

Ty, moja droga, chcemy

Powodzenia, kwitnienie, zdrowie!

Że wszystko, co Cię otacza z opieki, miłości,

I smutek, dezorientacja, smutek nie wiem.

Kochamy cię serce, moja droga,

Państwo nasze wsparcie we wszystkim i zawsze,

Przebaczać i kochać się z nami – my to wiemy !!!