608 Shares 7444 views

Mistrzowie własnymi rękami ładny kostium żaba

Różnorodność strojów rodziców się przydać dość często, zwłaszcza w godzinach porannych Noworocznym w ogrodzie. Ten śniegu i niedźwiedź króliczek, a wilki z krasnoludów. A jednak, jeden z najładniejszych i jest powszechnie stosowany żaba kostium. Jak zrobić tak, że dziecko było najbardziej urocze i piękne na święta?

Co trzeba

Przede wszystkim, karnawał kostium żaba, jak każdy inny, powinien być wygodny dla dziecka, wygodne, nie ogranicza ruchów. Wtedy dziecko będzie dobrze i zabawy. Najważniejsze w ubraniach – to, oczywiście, zielony (niektóre części mogą być białe), jak również czapka z oczu. I, oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę specyfikę stroju, w zależności do którego jest uszyta, dla chłopca lub dziewczynki.

Opcja dla chłopca

Więc jak zrobić strój żaby dla chłopców? Weź zielone rajstopy, szorty lub spodnie, zieloną lub białą koszulę (lub bluza też pójdzie), można dodać zielony płaszcz (zrobić to sam jest bardzo proste). Ozdoby posłuży zielone kulki lub cekinami. Na zielonym długopisem trzeba rękawice, uszyć je z tkaniny, dodając webbed palców. Buty mogą być zielone lub pantofle klapki, osłoniętych tkaniny. Oczywiście, potrzeba i maska. To jest prosta: wziąć Zielone berety i nasheyte ją z folii i papieru aksamit żabich oczu, czapkę można stosować z tymi samymi oczami. Najlepiej jest uszyć na nakryciu głowy zielona wstążka Satyna, który zwiąże na brodzie dziecka.

Opcja dla dziewczynek

Żaba kostium w tym przypadku jest nieco inna. Trzeba ubrać lub sarafan (to szyte zielone koraliki, cekiny, paski z satyny lub papieru aksamitu), zielony (biały), rajstopy, rękawiczki (to jest możliwe, przy okazji, aby odciąć palce gotowy i przyszyć do ucha), czapka (beret) z oczami lub kokosznik , Jeśli nie jest to tylko amfibia strój i wygląd Żaba Księżniczka, trzeba będzie i korona. To może być wykonane z papieru, folii, szydełkowania albo tworzenia kulek. W tym momencie ktoś w tyle. żaba kostium dla dziewczynek, w zasadzie nie wymaga płaszcz, ale jeśli chcesz, możesz zrobić to także. Jeśli nie ma białe lub zielone sukienki, to nie jest straszne, najbardziej bezpretensjonalny modelu dziecko może dokonywać żadnych matkę. Tutaj musimy zielonym suknem. Aby strój był wspaniały, to lepiej, aby uszyć spódnicę pod domu ma jedną z zielonej tkaniny lub siatki. Zdobione ubrania wszystkie te same satynowe wstążki i paciorki. Jeśli nie ma zielone rękawice, mogą one być łatwe do wykonania, ale nie zapominaj, jednocześnie wstawić gumką, więc trzymać się uchwytów. W przypadku Frog Princess nie można zrobić płaszcz i zasłona z zielonego szyfonu przyszyć ją do korony lub kokosznik.

wniosek

Więc kostium żaba jest dość proste, wymaga trochę czasu. Oczywiście, proces ten będzie dłuższy i trudniejszy, jeśli jego części uszyć samemu. Ale jak więcej okazji, aby pokazać wyobraźnię i stworzyć tylko co jak dziecko. Przeważać, oczywiście, mają odcienie szmaragdu, możliwości zastosowania białego (koszula, kolgotochki). W takim stroju na pewno dziecko będzie najładniejsza.