528 Shares 3191 views

Jak zarabiać na „iPhone”: dobra rada

Niewątpliwie mają własne „iPhone” życzy wszystkim. Jeszcze lepiej, będzie to najnowszy model (obecnie „siedem”). Jednak nie każdy ma pieniądze na taki „wielki” zakupu. Po tym wszystkim, tylko wyszedł w świetle „iPhone 7” stoi rzędu 60-70 tysięcy rubli. Skąd znaleźć pieniądze na realizację tych marzeń, jak zarobić na „iPhone 7”? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć poniżej.


Sposobów, aby zarobić pieniądze na „iPhone”

Istnieje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy na „iPhone 6”. Są one następujące:

 1. Odkładanie podstawową płacę.
 2. Znajdź w niepełnym wymiarze godzin.
 3. Czy Freelancing w internecie.

Każdy z tych elementów ma swoje specyficzne cechy, zalety i wady. Dlatego słuszne byłoby rozważenie możliwości w sposób bardziej szczegółowy. Pomoże to użytkownikowi dokonanie właściwego wyboru, gdy decyzja, aby wykorzystać „iPhone”.

Tak więc, droga №1 – odroczyć płac. Na szczęście, jeżeli dochód jest wysoki, a nie uchylenie pewną ilość pieniędzy na tak zwaną „czarną godzinę”. Czasami ludzie skarżą się, że żyją „od wypłaty do wypłaty”, w tym przypadku nie akumulacji na „iPhone” i może być mowy. Tak, ta opcja nie jest dla każdego.

Sposób №2 – znaleźć dodatkowe źródło dochodów. Tak więc możliwe jest, aby uzgodnić z szefem i zatrzymać się wypracować „ekstra” godzin (oczywiście, do zapłaty) po pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy. Jeśli nie jest to możliwe, można znaleźć w niepełnym wymiarze czasu rozdawanie ulotek w godzinach wieczornych, sprzedaży kart SIM, świadczący usługi kurierskie i tak dalej. N.

Metoda №3 – zarabiać w Internecie. Dla wielu ta opcja będzie najkorzystniejsza. Po tym wszystkim, aby zacząć wystarczy z telefonu / komputera z połączeniem internetowym. Wybory, aby w ten sposób wiele z nich zostaną omówione poniżej.

Pracować w Internecie, gdzie się wykorzystać „iPhone”

World Wide Web rozwija się każdego dnia. I to jest super! U ludzi, jest okazją nie tylko do wzrostu psychicznie i duchowo, ale także do zarabiania pieniędzy. Tak więc, dzięki ludziom internetowych można dokonać następujących sposobów:

 • W pisaniu artykułów.
 • Przechodząc ankiet.
 • Prowadzony przez sieci społeczne.
 • Umieszczanie filmów na „YouTube”.
 • Wykonując różne czynności i tak dalej. D.

Rozważyć wszystkie rodzaje Zarabianie w Internecie, nie wystarczy i gruba książka. Dlatego będzie on prawidłowo reprezentowana w tym artykule tylko najbardziej popularne i skuteczne opcje, które wkrótce osiągnąć cel zarabiać „iPhone”.

Zarobki na pisanie artykułów

Tzw copywriting pojawił się w RuNet około 8 lat temu. Pierwszy dano możliwość zarabiania poprzez pisanie artykułów, takich jak wymiana eTXT.ru, Advego.ru. Aby zacząć „zarabiać” w taki sposób, należy podjąć następujące kroki:

 • Znajdź i zarejestrować się podobało Exchange (może być na wiele, więc łatwiej będzie podnieść więcej zleceń).
 • Złożyć wniosek o wykonanie prac.
 • Poczekaj, aż zostanie zatwierdzony przez klienta.
 • Aby wykonać rozkaz.
 • Dostać swoje pieniądze.

Jak sam proces pisania artykułów? Najprawdopodobniej ta kwestia stała się martwić niemal każdy czytelnik. Tak więc, na przykład, klient otrzymuje zadanie napisać o „jak pozbyć się bólu głowy.” Napędy Artysta ten zwrot do wyszukiwarki, znaleźć artykuły na ten temat, starannie je ponownie czytać i pisać unikalny artykuł.

Jak widać, nic skomplikowanego o nim. Byłoby życzeniem! Jeśli zrobisz to prawidłowo, to jest realne, aby zarobić 3-4 miesiące na jego długo oczekiwany „iPhone”.

Zarobki na przejściu ankietach

Oznacza to, najprawdopodobniej, w krótkim czasie do „iPhone” będzie trudne do wykonania, ponieważ często jest to rodzaj pracy on-line przynosi miesiąc nie więcej niż 3000 rubli. Lecz, odpowiednio, a czas spędza niewiele. Na przykład przejście z badaniem zajmie około 20 minut, zapłacił około 50 rubli. Tak więc, do 3000 rubli wymaga łącznie 20 godzin. Oznacza to, że dzień nie będzie musiał wydać jeszcze jedną godzinę.

A warto zauważyć prostotę tego rodzaju dochodu: wszystko, co musisz zrobić – jest odpowiedzieć na pytania przedłożone. Jednak zaproszenie do wypełnienia kwestionariusza z jednej strony przychodzi niezwykle małe. Dlatego, aby zapewnić przyzwoity dochód, należy niezwłocznie zarejestrować się w dziesięciu kwestionariuszy.

Tak, jak wspomniano, metoda ta jest szczególnie dużo pieniędzy nie pozwala zrobić. Jednak dodatkowy 3.000 tysięcy w banku z napisem „ON” iPhone „” nikt nie będzie redundantny! A niektóre oferują wymianę jako zapłatę za określone punkty, zgromadził wystarczająco dużo z nich można wybrać konkretne prezentu. Dlatego należy „kopać” w takich miejscach, prawdopodobnie z powodu jednego z nich, można zarobić „iPhone”?!

Zarobki na Freelancing

Aby znaleźć więcej zleceń dla Freelancing i zacząć zarabiać, należy przede wszystkim zarejestrować się na specjalnej wymiany Freelancing. Istnieje jeden znajdzie pracę do swoich upodobań: może to być rozpoznawania tekstu i dźwięku, aby rozwijać wszystkie rodzaje szkiców, tworzenie stron internetowych i wiele innych.

Szczególnie zapłacił tutaj byłoby dziełem specjalistów w dziedzinie technologii informacyjnej. Ci, którzy są świetne, „po omacku” w programowaniu, tworzeniu stron internetowych i gier mogą zarobić na swoim „iPhone” już w pierwszym miesiącu.

Zarobki w sieciach społecznościowych

Innym sposobem, pozwala na ten cel, jak zarabiać pieniądze na „iPhone” jest przyciągnięcie do przypadku sieci społecznych. I tu nie trzeba żadnych sverhnavyki i umiejętności. Wystarczy mieć konto w jednym lub kilku z najbardziej popularnych przedstawicieli. Na szczęście, jest już dostępny w niemal każdego mieszkańca kraju. Więc co trzeba zrobić w przyszłości? Zarejestruj się w specjalnych miejscach. Są one następujące:

 • Smmok-ebx44.ru. Zarabiaj tutaj uzyskuje się za pomocą specjalnych kampaniach reklamowych. Usługa ta jest bardzo wygodne, obsługa do okazji: jego zespół znajdzie najlepsze podejście i do klientów oraz wykonawców. Najczęściej Korzystając z tej witryny, można zarobić około 10.000 rubli. Tak, sześć miesięcy wytrwałości i cierpliwości, a „7” iPhone będzie w twoich rękach!
 • Sarafanka.info. Pozwala zarabiać na portalach społecznościowych jest o wiele mniej pieniędzy, jednak i to nie będzie źle, jeśli chcesz zarobić na „iPhone”.
 • Feeclick.ru. Specjalizuje się w kliknięć. Użytkownicy serwisu twierdzą, że nie jest całkiem realne, aby zarobić około 5000 rubli. Miłym dodatkiem do budżetu!

Jak zarabiać na „iPhone” w 14 lat?

Jeśli masz ponad 14 lat i ma pragnienie, aby stać się właścicielem „iPhone”, jest już łatwiej. Po tym wszystkim, to znaczy, że masz swój paszport i dostępność niektórych lekkich rodzajów dochodów. Latem – to uszlachetnia terytorium, w zimie – dystrybucję ulotek, itp …

Ponadto, niezależnie od wieku, można to zrobić i pracy w Internecie. Coraz częściej w miejscach, które świadczą pracę, nie ma żadnych ograniczeń w wieku, więc Freelancing może być każdy. Jednak należy zauważyć, że mogą być pewne trudności z wycofaniem pieniędzy, na przykład: „WebMoney” torebki można otworzyć tylko do dorosłych użytkowników. Ale to nie ma znaczenia! Rodzice lub starszy brat / siostra z pewnością pomoże w dążeniu do realizacji swoich marzeń.