206 Shares 2392 views

Uwaga, skowronki! Rano – najlepszy czas, aby zaoszczędzić pieniądze

Kto wiedział, że rano – jest to najlepszy czas, aby zaoszczędzić pieniądze? Ale to prawda: wszystkie rodzaje sklepów i przedstawiciele sektora usług oferują niższe ceny dla klientów rano. Oto niektóre inteligentne sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze przed obiadem.

baw

Wiele muzeów i ogrodów botanicznych, parków rozrywki, a nawet lodowiska bezpłatnego lub ulgowego wstępu do południa w niektóre dni tygodnia. Na przykład, to często zdarza się w sobotę, a druga połowa dnia liczba wizyt jest znacznie większa niż w godzinach porannych.

zbiornik paliwa

Na niektórych stacjach benzynowych można znaleźć najtańsze paliwo przed południem. Dużych detalistów ustalania cen na poziomie około 10-11 rano. Dlatego też, w wielu przypadkach, w tej chwili cena idzie w górę. Również, gdy samochód pracuje na gazie, kupić go w godzinach porannych jest bardziej opłacalne. Faktem jest, że w tym czasie na zewnątrz jest chłodniej niż w ciągu dnia, co oznacza, że masz nieco więcej paliwa, ponieważ gaz jest gęstszy, kiedy jest cieplej. I biorąc pod uwagę cenę tego, nawet niewielka ilość korzystać ci.

Coś do gryzienia

Podczas tankowania samochodów chcieć leczyć się na śniadanie w podróży. Wiele stacji benzynowych oferuje zniżkę rano na kawę i kanapki. W rezultacie, to śniadanie będzie kosztować nawet mniej niż gdybyś gotować w domu. Niskie ceny ze względu na fakt, że sklepy na stacjach benzynowych chcesz dostać lojalnego klienta. Tańszy śniadanie w godzinach porannych jest jednym ze sposobów, aby to zrobić.

Obejrzyj film

Prawie wszystkie kina oferują zniżki na bilety dla tych filmów, które pokazują, przed południem.

Włącz piekarnik

Unikać tworzenia nadmiaru ciepła i wilgoci w domu podczas letnich dni. Aby to zrobić, przygotować jedzenie w chłodniejszych godzinach porannych przy użyciu elektryczny lub piec, a następnie, w razie potrzeby, ciepłe jedzenie w kuchence mikrofalowej, która nie nagrzewa swój dom. Zaoszczędzisz na rachunki klimatyzacji powietrza, które nie muszą pracować ciężej niż to konieczne. To samo odnosi się do pralek i zmywarek.

Podlewania ogrodu

Jeśli podlewać swój ogród wcześnie rano, to w ten sposób zaoszczędzić pieniądze na wodzie jak płyn jest wchłaniany łatwo do ziemi we wczesnych godzinach rannych. W słońcu południa woda wyparuje szybciej, co oznacza, że będziesz miał więcej czasu na podlewanie w tym samym dniu. Ponadto wilgoć na liściach, pozostały po porannym podlewania wyschnie szybko, zapobiegając grzybiczych i bakteryjnych chorób, które mogą wystąpić podczas podlewanie w godzinach wieczornych. Pozwoli to zaoszczędzić na grzybobójczych i innych chemikaliów ogrodowych.

zmienić fryzurę

Niektóre salony oferują zniżki wczesnych klientów, którzy chcą zmienić swoją drogę do 11 rano.

Iść na zakupy

Wielu sprzedawców oferuje dobre zniżki w godzinach porannych. Można było zaobserwować reklamy dla sprzedaży tylko 8 do 10, na przykład. Oczywiście ma to sens tylko wtedy, gdy naprawdę musisz coś pakowanej do sprzedaży. Jeśli pójdziesz na zakupy, można również zaoszczędzić pieniądze robiąc to rano, zanim się bardzo głodny. W godzinach popołudniowych, klienci, którzy jeszcze nie mieli czasu, aby zjeść, mają tendencję do kupowania produktów, które tak naprawdę nie potrzebujesz.

Idź na siłownię

Siłownie we wczesnych godzinach porannych i wieczornych jest zazwyczaj bardzo zajęty, bo każdy chce posiadać sesję treningową przed rozpoczęciem dnia pracy, lub bezpośrednio po nim. Jednak z 9 lub 10 godzin przed siłownie południowych zazwyczaj przypominają miasta duchów. Zapisz się do hali, która oferuje zniżki na karnety narciarskie dla tych, którzy nie przeszkadza, aby nieść żelaza w godzinach poza szczytem.

Idź do lekarza

Oczywiście, wizyta na koszty w tym przypadku byłoby tańsze o sobie, ale nie będzie musiał czekać kilka godzin kolejkę, jeśli jesteś pierwszy. I czas – to pieniądze. Im szybciej będziesz wolny, tym więcej będziesz mieć czas, aby zrobić coś innego.

Wydobyć duszę artysty

Różne sklepy i szkoły oferują zniżki dla klas porannych. Naprawdę będzie w stanie zaoszczędzić, jeśli je odwiedzić rano zamiast po południu lub wieczorem.

kupić wypieki

Odwiedź sklep piekarni, jak tylko otwiera, i zobaczyć, jakie produkty są sprzedawane z ostatniego dnia za połowę ceny. Produkty te są bezpieczne i zdrowe, więc nie bójmy się je kupić.