498 Shares 6357 views

Gdzie się udać, jeśli pilnie potrzebują pieniędzy – lombardu jako rozwiązanie problemu

Sytuacje są różne, a każda osoba może być w obliczu takiego problemu, gdy potrzebują pilnie pieniędzy. Zdarza się, że choroba jest zaskoczeni i pilnie potrzebne leki, a może po prostu morze po reszta nie przeliczył i lewo bez pieniędzy.


W takich przypadkach ekstremalnych przyjść z pomocą sklepu biżuteria lombardzie. Jego zaletą jest to, że pieniądze mogą być odbierane na raz, przez 10-15 minut. Większość lombardy wymagać przedstawienia dokumentu tożsamości, aby upewnić się, że sprawa nie jest skradziony towar. Lombard nie chce problemów z policją, że skradziony przedmiot może po prostu wybrać jako dowód.

Minus lombardzie można nazwać, że kwota zostanie wydana na około połowę rzeczywistej wartości rzeczy. Ale lombardu na tym zarabia, nic nie ryzykując. To jest powód, taka szybka obsługa i dostawa środków pieniężnych.

Lombard udziela kredytów na krótki okres czasu, zwykle przez miesiąc lub dwa. Jeśli po tym czasie klient nie zapłaci długu, lombard prostu wziąć zabezpieczenia rzeczy. Najlepiej jest wziąć na lombardy biżuterii najwyższej rangi. Jeśli złoto nie jest najwyższy standard, sklep pionek zapłaci za niego ani grosza za jego topienia i odsprzedaży lombardzie nie jest opłacalna. lombardy może przyjąć jako zabezpieczenie wszystkiego – telefonów, elektroniki, a nawet samochodu. Ale żeby ocenić realną wartość tych rzeczy będzie trwał dłużej, a złoto jest oceniany natychmiast od liczby gramów i próbki. Musisz zrozumieć, o wadze złota i jego procesu, aby nie dać się oszukać przez pracowników lombardu. Czasami badanie może być widoczna gołym okiem, ale może być konieczne i lupa. Liczba gramów można znaleźć poprzez ważenie biżuterię w innym lombardzie. Jeśli produkt jest klejnotem, jest oceniana osobno.

Na pionka sklepy często wynająć taką biżuterię, które mają wysoką wartość historyczną i archeologiczną, nawet nie wiedząc o tym. Dlatego ważne jest, aby dokładnie rozważyć wszystkie etykiety i znaczki na dekoracji, czy na pewno nie znać jego pochodzenie. Na taki błąd może zostać przejęty sto dolarów rzecz, która jest warta kilka tysięcy.

Cała transakcja zostanie wydany dokument, który rejestruje kwoty kredytu i odsetek od niego, a także umowę. Lepiej wziąć wizytówkę i zadzwonić, jeśli nagle masz problem. Nie bardzo wygodne, aby przejść do innego miasta, jeśli zabezpieczenie rzeczą pozostał tam. Ale jeśli sieć lombardy znane i wystarczająco rozwinięte, możliwe jest, aby zgodzić się na jego otrzymania w którymkolwiek z oddziałów lombardu w innych miastach.

Kiedy pilnie potrzebują pieniędzy, ludzie w panice nie może zrozumieć wiele. Odnosząc się do lombardu wszystkim trzeba dobrze rozważyć, ponieważ jest to również forma kredytu i musi być do zaakceptowania pod względem ceny za kredyt.