849 Shares 3006 views

dochodów osobistych: zbiór dochodów pieniężnych, źródła i metody regulacji

dochodów osobistych – połączenie środków pieniężnych otrzymanych przez jednostkę. Ponadto dochód osobisty i może obejmować inne źródła: wynagrodzenia, dywidendy, emerytury, zasiłki, prowizje, premie pieniężne, wypłata niektórych rodzajów prac, prezentów w gotówce, społecznych i innych świadczeń.


Dla większości ludzi, ważne jest, aby móc dysponować dochodów osobistych. Z pomocą tego przydatnych nawyków może kontrolować swoje oszczędności do generowania środków. Definicja dochodów osobistych dla każdej osoby jest osobą fizyczną. Wypróbuj go i zacząć kontrolować przepływ gotówki już dziś! I widzisz, jak wiele można zaoszczędzić, a to w końcu doprowadzić ten ważny nawyk.

Oszczędność pieniędzy może być wiele, ale jak właściwie i umiejętnie je inwestować i rozwijać się, nie każdy wie. Według statystyk, osobisty dochód 25% jest marnowane. Wiele osób zapewne uważa, że są one tak bardzo się zaprzeczyć, ale tak nie jest.

dochodów osobistych – jest przede wszystkim dyscyplina i kontrola środków otrzymanych i utylizacji. Jest bardzo ważne, aby dowiedzieć się, jak utrzymać budżet rodzinny, a najlepiej jest rozpocząć z zakupem notebooka lub notebooka, aby rejestrować wszystkie dochody i wydatki.

Oszczędności mogą być różnego rodzaju. Oszczędności gospodarstw domowych i osobistych są reprezentowane jako różnicę między osobistym rozporządzalnego dochodu i wydatków. Ostatnie można podzielić na obowiązkowe i nieobowiązkowe. Obowiązkowe wydatki budżetu rodziny: odzieży, żywności, środków higieny osobistej, narzędzia, wynajem mieszkania (dla tych, którzy są zmuszeni wynająć mieszkanie). Kwota ta z miesiąca na miesiąc nie ulega zmianie. W związku z tym, tego rodzaju wydatki dokonywane w artykule budżetu rodziny.

Najważniejszą nawyk, który musi być człowiekiem – to przygotowanie przed pójściem do planu sklepu na zakupy. Wykaz powinien być przygotowany wcześniej, wszystkie muszą być dokładnie rozważone i „ważyć”.

Jedna wskazówka: Tworzenie Family Foundation. Na przykład, środki planowane na osobistych dochodów i wydatków służbowych, to najlepiej jest trzymać z tymi, którzy planują wydać na rozrywkę.

Wskazówka druga: żywność i inne rzeczy, które trzeba kupić jest zawsze na czasie. I to nie zależy od tego, co twój osobisty dochód, to po prostu umiejętność wydawać pieniądze mądrze. Jest to bardzo ważne, mówiąc: „Biedni ludzie kupują rzeczy w sezonie, a bogaci – na zniżki” Dlatego też, jeśli dążą do niezależności finansowej, to najlepiej, aby śledzić nawyki bogatych. Koszt rzeczy, które są sprzedawane w sezonie może być 50-80% droższe niż poza sezonem. Rzeczy można kupić w cenach od sklepów internetowych lub zamówić je z katalogów. Co do jedzenia, te produkty, które mają długi okres trwałości, to lepiej kupić luzem lub w góry. Więc można zaoszczędzić do 30% pieniędzy zamierzasz wydać na jedzenie.

Wskazówka trzecia: Staraj się nie wychodzić poza liście zakupów sporządzony. Kupuj tylko trzeba mieć wszystkie niezbędne i wymagane. Większość z nas jest już w sklepie, należy pamiętać, że trzeba kupić oba. Jednakże, jeśli nie zawierają go na liście, można to zrobić bez niego. Najważniejsze jest to, aby kontrolować sytuację, czy to będzie zakładnikiem.

Cztery wskazówka: należy skontaktować się z przyjaciółmi i rodziną za poradę. Przed ważnym zakupy najlepiej jest zwrócić się do krewnych lub przyjaciół, którzy są lepiej zorientowani w tej dziedzinie. Będą one z pewnością daje kilka zaleceń i rad. Więc można kupić produkt po niższych kosztach i szybciej.

Porada piąta: zwiększenie źródeł dochodów osobistych i dochodów osobistych, która szuka nowych sposobów zarabiania pieniędzy.

Spróbuj już dziś zacząć zarabiać rodzinnego budżetu i kontroli finansów osobistych, a zobaczysz, jak miłe to nie jest poczekać do następnej wypłaty wyobrazić pozwolenia cokolwiek. Eksperymentowania i kontrolować swój osobisty dochód, nie jest łatwo, a następnie pojawi się 10-30% będzie rozwijać się w ilościach, które mogą być inwestowane.