551 Shares 9026 views

Siedem Porady jak wybrać wannę akrylową

Pierwsze remonty w łazience, kilka podano dylemat: „Zostaw stary wanna lub kupić nowy,” A jeśli wątpliwości co do zakupu nowego sprzętu nie są dostępne, a następnie wybór rodzaju kąpieli może trwać długo. Co jest lepsze – stal lub akrylowy? A może, mimo wszystko, żeliwo, nowy model? Im więcej informacji, tym szybciej zdecydować, jaki rodzaj kąpieli chcesz, i jak wybrać. wanna akrylowa preferują osoby innowatorów praktyczne temperament i stal i żelazo będzie szukał konserwatystów. Jeśli zdecydujesz się na zakup instancji polimerową, to nie zaszkodzi jeszcze raz zobaczyć tę zaletę nim i dowiedzieć się , jak wybrać wannę akrylową.


Uważamy za i przeciw zanim wybierzesz wannę akrylową

– izolacja i pojemności cieplnej. Zgodnie z tymi parametrami wanną żeliwną jest za dokładnie. Wiadomo, że gorąca woda w łaźni akrylowego chłodzi się do 1 ° i około pół godziny, podczas gdy w przypadku żeliwa, liczba ta wynosi jeden stopień przez 5-10 minut;

– izolacja. Bardzo niski poziom hałasu podczas nabieranie wody. Sąsiedzi nawet nie wiecie co masz zamiar wziąć kąpiel;

– trwałość i wytrzymałość. Dobrej jakości uchwyty akrylowe, z niepowikłanym należytą starannością, będzie wykorzystywać więcej niż jedno pokolenie rodziny. Jest odporny na ścieranie, „trzyma ciosem” i nie łamie;

– przyjazne dla środowiska. Nesmot PN polimerowy materiał, z którego pojemnik jest wykonany, jest na tyle higieniczne i przyjazne dla środowiska. Ponadto, jego kompozycja nie pojawiają się i rozwoju różnych bakterii;

– praktyczna. Doskonałe czysty prostu ciepłą wodą i niewielką ilością ciekłego detergentu;

– Łatwa instalacja. Ze względu na niską masę – 15-25 kg – wanna akrylowa jest łatwa w instalacji i zmiany;

– projektowanie. Unikalna specyfika materiałów i technologii produkcji pozwalają na produkcję bardzo różne kształty, rozmiary i kolory wanien akrylowych. Jak dobrać w taki różnorodności? Zawężenie wyszukiwania, na podstawie Twojego gustu i wymaganych specyfikacji.

Siedem Porady jak wybrać wannę akrylową

  1. Odpowiedź na pytanie „co wybrać wannę akrylową” jest bardzo prosta: „jakościowa” Dlatego nie wahaj się żądać zaświadczenia na ulubiony przykład.
  2. Sprawdzić krawędź boku kąpieli. Ideałem będą dwie warstwy – akrylowe i epoksydowe. Trzy warstwy wskazują, że cienką warstwę kompozycji kąpieli tworzywa akrylowego i grubości warstwy żywicy.
  3. Powąchał obudowę wanny. W przypadku obecności specyficznego zapachu odpowiedzialny styrenu elementu szkodliwe chemiczne stosowane do wzmacniania. Kąpiel ta nie przechodzi kilka etapów produkcji. Najczęściej wada ta występuje w chińskich próbek.
  4. Naciskać na ścianie wanny. To powinno być trwałe, a w każdym razie nie sag.
  5. Spójrz na pokładzie Bath światło. Jeden, który przepuszcza światło, pomijane.
  6. Patrzcie uważnie na podstawie. Kąpiel Marka różniące wysoką jakość i wytrzymałość, opóźnienia w konwencjonalnych nogach od wielu lat. Jeśli jest oferowany zupełnie metalową ramę, może to oznaczać słabą jakość materiału i łaźnię, najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości, „plany”, aby zmienić kształt dna.
  7. Vlezte w wannie i zobaczyć, czy to ci odpowiada. Broda powinien znajdować się powyżej poziomu wody, nogi i klatki piersiowej powinny być całkowicie zanurzone.