177 Shares 8231 views

Prysznice Am. Pm – Made in Germany

Prysznice AM. PM – to jest bardzo poszukiwanym towarem na rynku. Sekretem jest, że klienci ufać producentom z Niemiec. Rzeczywiście, jakość takiej instalacji zazdrościć. To z pewnością będzie służyć więcej niż kilkanaście lat. Cena tych prysznice są bardzo łatwo dostępne.


o marce

AM. PM – niemiecka firma. Mimo młodego „wieku”, to aktywnie rozwija globalnego rynku i zdobyła już pozycję lidera. Asortyment marki – szereg urządzeń zaprojektowanych do łazienki. Wszystkie produkty z AM. PM wyjątkowy:

  • Są one zgodne ze standardami przyjętymi w Unii Europejskiej.
  • Posiada stylowe rozwiązania projektowego.
  • Oni produkcji innowacje zastosowane.

Firma zatrudnia wybitnych specjalistów w dziedzinie ceramiki sanitarnej, a także dobrze znanych projektantów. Dlatego wybór AM natrysk. PM, człowiek tworzy w swoim domu niepowtarzalną atmosferę.

Cechy produktu

Miliony klientów z całego świata kupować natrysk AM. PM. Dlaczego są tak popularne? Istnieje kilka powodów:

  1. Mają unikalne wzornictwo oraz bardzo atrakcyjny wygląd w łazience, odpowiedni do każdej stylizacji.
  2. Prawie wszystkie prysznice marki (nawet najtańszym) wyposażone są w generator pary.
  3. W produkcji wyrobów używa tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów.
  4. Koszt tych prysznice jest bardzo atrakcyjna. Każdy klient będzie mógł wybrać model dla Twojego domu może sobie pozwolić.

asortyment

Prysznice AM. PM prezentuje kilka serii. Każdy z nich składa się z kilku modeli. Z tego prostego kupujący wybierze opcję dla siebie. Wszystkie modele różnią się od siebie, mają swoje unikalne cechy. Na przykład kabiny Awe, podziwiać, a także napęd nie jest wykonany z akrylu i drewna, które przeszły do specjalnego traktowania.

Dla miłośników nietypowych kształtach i jasnych rozwiązań odpowiada prysznic AM. PM Joy. Istotne jest, że łazienka staje się wygodne i funkcjonalne, jak to możliwe? Następnie kabiny z serii Bliss spadnie na drodze. Kolekcja o nazwie Sense specjalnie utworzonej spółce prawidłowo wydatkować miejsca. Dlatego są one idealnym rozwiązaniem dla małych łazienek. Bourgeois – to prysznice klasy „luksusowy” kabiny. Są tak eleganckie, że chcą pozostać przez 24 godziny na dobę. Często są one ustawione w ekskluzywnych klinikach, elitarnych salonach kosmetycznych i klubów fitness. Wolisz styl minimalizm? Następnie kolekcja Tender – co trzeba. Nic więcej, każdy model jest najbardziej zwięzły. Kabina prysznicowa AM. PM Like – połączenie inteligentnego projektu oraz szereg funkcji, za rozsądną cenę.

Gama produktów firmy znajduje się prysznic z różnymi przywiązania. Można znaleźć odpowiednią opcję z wytwornicą pary, a bez niego. Dodatkowym elementem jest masaż. Można wybrać głębokość modelu i palet. I seria Tender zamiast zainstalować pełną wannę.

Wszystkie prysznice na AM. PM jest bardzo łatwe w obsłudze. Przełączanie trybów i funkcji wykonywanych przez specjalne panele. Zdarza się bardzo szybko. Możemy cieszyć się tylko przyjemność pod prysznicem.