165 Shares 2094 views

Moskwa uniwersytety z budżetu miejsc i Hostel: uczelni publicznych i instytutów

Jednym z najważniejszych wyborów dokonywanych przez młodych ludzi na ich drodze życia – profesjonalny definicja. Wielu badaczy w ostatnich latach podkreślić, że różnica między elitarnej edukacji w wiodących uniwersytetach w kraju i tzw edukacji dla wszystkich jest niezbędna. W jaki sposób dokonać wyboru osobie, która zamierza zrobić z uprawnienia?

liceum numer 1 w kraju

Jeśli zbierzesz Moskwa uczelni z budżetu miejsc i hostelu, jest to zdecydowanie pierwsza linia zajmie MSU. Łomonosowa. Uniwersytet jest jednym z najstarszych w Moskwie. Został otwarty w 1755 roku, a jej tworzenie jest należne do wybitnych postaci nauki rosyjskiego Mihailu Vasilevichu Lomonosovu. To on opowiedział rozwój uczelni w Rosji.

Pomoc hrabia Szuwałow

W 1724 roku cesarz Piotr I został już założony uniwersytet i liceum w Akademii Nauk w Petersburgu. Jednak z czasem okazało się, że szkoła nie może zwolnić wystarczającą liczbę dobrze wyszkolonych naukowców. Dlatego Łomonosowa zaczął pisać listy do propozycji otwarcia uniwersytetu w Moskwie jednego z faworytów cesarzowej Elżbiety II Szuwałow.

Z kolei Shuvalov również za wszelką cenę przyczyniły się do rozwoju i wzmocnienia wiedzy naukowej w Rosji i na całym wspomaganego Łomonosowa. Uroczystość rozpoczęcia zajęć odbyło się 26 kwietnia 1755, a dekret w sprawie otwarcia Uniwersytetu została podpisana wcześniej – w dniu 25 stycznia. Zgodnie z kalendarzem prawosławnym, jest dzień Świętego Męczennika Tatiana. Teraz każdy wie, że budżetowe uniwersytetów w Moskwie na czele najstarszy uniwersytet, założony w tamtych czasach. Każdego roku w dniu 25 stycznia w Uniwersytecie Moskiewskim obchodzi, jak również dzień kreatywności uczniów.

Pierwszy oddział Uniwersytetu

Początkowo MSU były tylko trzy wydziały: Wydział filozofii, medycyny i prawa. Każdy student najpierw musiał rozpocząć trening z Wydziału Filozofii. Było to konieczne, aby mógł uzyskać podstawowe informacje, takie jak humanistycznych i wiedzy naukowej. Następnie uczniowie mogli wybierać: czy kontynuować naukę na Wydziale Filozoficznym, lub wybiera jako kolejny sposób medycyny lub prawa.

MGIMO – prestiż i światowej klasy wiedzy

MGIMO instytut jest również jednym z najstarszych w Moskwie. Jej absolwenci – specjaliści w zakresie stosunków międzynarodowych, ekonomii, tłumaczy. Ale do 1944 roku, kiedy na rozkaz CPC restrukturyzację i przekształcenie procesu edukacyjnego, była częścią Uniwersytetu MGIMO, Uniwersytet Moskiewski. Najpierw w MGIMO mogła zrobić tylko trzy wydziały: ekonomia, prawo i międzynarodowych. Następnie komora Oriental został osiągnięty.

W 1991 roku Departament of Business Administration University został otwarty w 1998 roku – Wydział Nauk Politycznych. W 1994 MGIMO otrzymała wyższy status – uniwersytet stał się od tamtej pory. Ponieważ w celu zapisania na uniwersytetach w Moskwie z budżetu miejsc i schroniska, trzeba przygotować się i zdać egzamin na MGIMO tam Wydział przygotowawcze.

Instytut Literacki Gorky

Ale każdy absolwent aspiruje do dokonywania właściwych wyborów i ważą swoje pragnienia z oczekiwaniami społeczeństwa – rodziców, nauczycieli, przyjaciół. Co ciekawe nie ekonomia i politologia – dla wielu absolwentów tych dyscyplin nie stanowią takiego zainteresowania, jak twórczy zawód.

Dla tych, którzy planują wprowadzić Moskwa uczelni z budżetu miejsc w schroniskach młodzieżowych i interesuje się literaturą, najlepszym wyborem będzie Instytut Literacki Gorkiego. Został założony w 1933 roku z inicjatywy Gorkiego. W całej swojej historii jest prowadzone przez znanych pisarzy i naukowców: R. Narodzenia, K.Paustovsky, S. Gorodecki, Zinowiewa. Teraz szkolenie przeprowadza się w dwóch możliwych form – wewnętrzne i korespondencja. Po premierze, można uzyskać dyplom w fikcji literackiej i poezji lub tłumacza. Około 80 lat wykłada na Uniwersytecie odbywa się w jednym z najstarszych budynków w Moskwie, zlokalizowanych na Tverskoy Boulevard – w pobliżu Placu Puszkina.

MGMU Sechenov – najstarszą uczelnią przygotowania lekarzy

Pierwszy w Uniwersytecie Moskiewskim w podgotvki specjalistów profilu medycznym został otwarty w 1758 roku. Kto szuka Moskwa uniwersytetom miejscach i schronisk, które kształcą specjalistów medycznych z pewnością zainteresuje możliwość zapisać się MGMU budżetowych. Na początku historii wysokich klasach szkolnych były nauczyciel Johann Christian Kershtensom, który był profesorem chemii i filozofii, a także lekarza. Został zaproszony z Lipska hrabiego I. I. Szuwałow.

We wczesnej historii nauczania uniwersyteckiego był tylko cudzoziemcy. Dopiero pod koniec XVIII wieku, tu przyjść jako nauczyciele młodych rosyjskich naukowców, którzy przed rozpoczęciem szkolenia studentów, musiał wytrzymać rygorystyczne badanie zagranicznych profesorów. W 1805 roku, pierwsza klinika została otwarta na Uniwersytecie. Uczniowie mogą uzyskać miejsce w schronisku.

Na początku panowania bolszewików na uniwersytecie zaczął aktywnie tworzyć nowe działy, w dalszym ciągu z powodzeniem działalność badawczo-rozwojową. Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej oraz nauczycieli i studentów Uniwersytetu wspomaganego rannych, zapewniając znaczną pomoc w leczeniu rannych w bitwie. W tym czasie, sam uniwersytet został ewakuowany do Ufa, i jest tam aż do 1943 roku. Około połowa nauczycieli i uczniów na początku wojny zgłosił się do przodu.

Uniwersytety w Moskwie z budżetu miejsc i schroniska: nieosiągalnym marzeniem czy rzeczywistość

Edukacja przez państwo, oprócz świadczeń pieniężnych, ma kilka innych zalet. Niewątpliwie, aspekt finansowy jest jednym z głównych. Ale ponadto nie każdy wnioskodawca jest w stanie działać na budżet miejsc w Moskwie. Dlatego też, jeśli ostatni uczeń był w stanie rozsądnie oceniać swoje możliwości i poprawnie pracować na siebie, może on liczyć na pomyślne jutro kariery. Może więc być pewni siebie i swoich umiejętności.

Po drugie, studia na wydziale budżetowej na pomyślnym zakończeniu sesji, otrzymują stypendium. Niezależność od rodziców jest bardzo ważne dla młodego mężczyzny lub kobiety. Dlatego miejsca budżetowe w zakresie szkolnictwa wyższego i szkolenia w prestiżowych instytucji – to pytanie, które trzeba myśleć długo przed rozstanie ze szkoły. Ci, którzy zdecydowali się na specjalizacji czasu pożądane i zaczął dołożyć starań w tym kierunku będzie niewątpliwie mają większe szanse powodzenia.