817 Shares 5356 views

Chaikovsky wędkarstwo (RUS). Prognoza ryb i rybołówstwa plamy

Nad malowniczym brzegiem rzeki Kama to bardzo piękne miasto – Czajkowski. Około trzydziestu dużych rzek i małych rzek płynących w regionie Perm. Nic więc dziwnego, wędkarstwo (Czajkowski) – ulubiona rozrywka miejscowej ludności zarówno zimą jak i latem. Ktoś robi to bez wysiłku, po prostu chcą spędzać czas z przyjaciółmi w naturze, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, jest zainteresowana połowów tak, że nigdy nie zdobywa się na wycieczkę do rzeki.

bogactwo Kama

Najbardziej ulubione miejsce dla rybaków, mimo różnych akwenów wodnych w okolicach miasta jest rzeka Kama. Wędkowanie w Czajkowskiego prowadzone w większości przypadków na jej temat. Rzeka jest bardzo bogaty w różne gatunki ryb. zwłaszcza rybaków ściągają tu z całego kraju, aby spróbować szczęścia i złapać na haczyk dla takich rzadkich próbki, jak pstrąg i lipień. Jak mówią eksperci, te dwa gatunki ryb są bardzo rzadko spotykane w innych wodach. Ale Kama „urobek” ich rybaków w takiej dziwacznej i rzadkiej połowu.

Co złapany?

Z reguły doświadczeni rybacy zaczynają sezonie letnim od maja. Wędkowanie w Czajkowskiego – często jest haczyk na przędzenia lub przynęty. Ryba jest szczególnie lubiący robaki i robaków, ale czasami nie pogardził i bułki tartej. Idzie dobrze leszcze i karpie, karasie i leszcze Sabre ryby i Dace. Nocą również w lokalnych wodach zostanie złapany sum. Z reguły, położyć na nim specjalny pręt-zakidushka wykonany własnymi rękami w długim przędzenia. Kama również pstrąg domu i sculpin, pstrąga i jesiotra. Jednakże, „cichy” im polowanie jest zabronione przez prawo.

Rzek i jezior

Ponadto, bardzo popularny rybackiej w małej rzece Czajkowski Kos. Tutaj, niesamowite piękno wybrzeża i okoliczne łąki, piękna przyroda i czyste wody. Dużo ryb, a zupełnie inaczej. Złapała na dowolny rozwiązania. Najważniejsze jest to, aby patrzeć w przyszłość prognozy gryzienie ryby Czajkowskiego.

Bardzo często mieszkańcy i odwiedzający turyści odwiedzają Chusovskoye jezioro. Jest uznawany za jednego z najbardziej miejscach rybnych w regionie Perm. Staw ma długość czterech kilometrów i szerokości około 18 km. Jezioro jest często złapany na miętusa haka i okoni, płoci, leszczy, karpi i okoni, szczupaków i lipienia. Ponadto, można złapać lipień i małą rzekę zwaną Visherka rzeki.

zimowe połowów

Wiele miejscowych rybaków, którzy preferowane połowów zimowych. Czajkowski – miasto wielkich możliwości połowowych, jak mówią wielu ekspertów. Oprócz dużej ilości zbiorników wodnych, gdzie można łowić ryby w zimie, istnieje wiele wyspecjalizowanych sklepach zębatych. Jest to szczególnie przydatne, gdy – goście na wakacje i postanowiłem zafundować sobie takie jak rybołówstwo.

Konkurencja między rybakami

Wcześniej tylko latem w konkursie Czajkowskiego odbył wśród rybaków. Kilka lat temu zaczął rywalizować w okresie zimowym, który zebrał się w jeszcze bardziej profesjonalny rybacy miasta. W zimie, nie była to walka między tymi, którzy wolą jig rybackiego, a ci, którzy dają swoje przynęt uprzywilejowanych. Held obu klasyfikacjach osobistych i zespołowych. To pozwala wyrazić siebie i pokazać ducha zespołu.

Z reguły organizatorzy jedynym sektorem powołać się staw, w którym można łowić ryby. Każdy rybak lub zespoły zostały już wybrane miejsce dla siebie. Organizatorzy wielokrotnie podkreślał, że co roku rybackiej w regionie Perm (Czajkowski) nabiera tempa, nawet przyciąga uwagę młodszego pokolenia. Dzieci przychodzą z rodzicami, zebrania grupy nastolatków, oderwanie się od komputerów i telefonów komórkowych, preferując ferie zimowe na wsi.

W 2016 roku brał udział w konkursie, jak mówią, i stary i młody. Najmłodszy uczestnik – chłopiec od ośmiu lat, dorosły – człowiek, który został połów ponad siedemdziesięciu lat. Takie wydarzenia jak doświadczonych wędkarzy powiedzieć – doskonałe narzędzie do młodszego pokolenia. Wędkowanie w Czajkowskiego zbiera nie tylko miłośników natury. Wprowadza i jednoczy ludzi, dla których wędkarstwo – to nie jest tylko chwilowa moda, ale pełnoprawnym hobby, którym poświęca się maksymalną ilością wolnego czasu.

wędkarstwo opłata

Popyt i rybackiej opłata w Czajkowskiego. Ta baza rybacka: Obava, Pershin, kluczy, Gypsy dziennika i wielu innych. Jeśli nie jesteś fanem niewygodnej rekreacji na świeżym powietrzu, i ważne jest, aby łowić, gdzie dokładnie będzie dobry połów, opcje opłat rybacka idealnie pasuje.

Wiele prywatnych stawach można złapać pstrąga lub jesiotra. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w takich połowu ryb Kama jest zabronione, to zapłacił stawach i jeziorach kiwać chcąc „polowanie” na dokładnie tych rodzajów ryb. wędkarstwo opłata jest również wygodne, ponieważ nie trzeba przeciągnąć na przejażdżkę poza rozwiązuje miejskich i akcesoriów wędkarskich. Nie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem i przynęty przynęty. Tutaj można wynająć lub kupić robaki przynęty, wypożyczyć łódkę lub kupić nawóz.

Prognoza zgryz

Wszystkie ryby, które polują dla wędkarzy, dzieli się na dwie kategorie: drapieżnych i pokojowych. Ten ostatni, z reguły preferuje słoneczne i ciepłe dni. Tak więc, od początku maja do „babie lato” w Tchaikovsky doskonale złowione karpie, leszcze, karpie i leszcze, liny, Rudd sabrefish i ponurej, płoci i rybki.

Jako drapieżniki zostały one podzielone na dwie grupy. Pierwsza grupa obejmuje takie ryby, które aktywnie Peck w zimnym (szczupaki, klenie, okoń, IDE). Drugi może obejmować tych, którzy wolą cieplejszą pogodę (ASP, okoń, kryzę, sum). Ciepła i miłości krabów. W zbiornikach Czajkowskiego mieście i we wszystkich przedmieściach nowotworów regionu Perm zostały złowione dobrze od końca kwietnia do października.