192 Shares 6466 views

Na tej połowu karpia najbardziej udany

Co do połowu karpia, do łowienia na sukces? Wszakże z rodziny karpiowatych najpotężniejszym i szybka ryba jest karp. On jest gotowy do walki o swoją wolność, aż wreszcie, w przeciwieństwie do leniwego karp stawu.

Karp gotowy w każdej chwili wykonać sztuczkę energicznie, który jest zdolny do przerwania walki lub zwolnić hak z pyska ryby. Dlatego do walki karpie powinny być tak silny! Z jego połowów muszą być traktowane raczej agresywne zachowanie karp.

Co do połowu karpi i kiedy

Połowu tej ryby rozpoczyna się wiosną, dużo później niż połowu białej ryby. Gwałtownego wzrostu aktywności zauważyć tuż przed tarłem. Kiedy tarło się kończy, przychodzi okres postspawning, co oznacza brak apetytu ryb. W tym karpia połowów w czasie, nikt nie wie. Rybacy zauważyć, że dziobanie po tarle zwiększa się stopniowo. Późnym latem lub wczesną jesienią – idealny czas dla wędkarzy.

Idąc specjalnie do połowu karpia, trzeba się upewnić, że ryba ta jest obecna w wybranej akwenu. Uwielbia głębokich miejsc pełnych zaczepów. Wybrany z zadaszeniem tylko znaleźć jedzenie, więc musimy starać się złapać trochę zakoryazhenyh roślinę. Porusza się zwykle w niewielkich stadach 5-6 osobników. Także karp złowiony w miejscach zatłoczonych z małżami, które żywi z pomocą zęby gardłowe, piercing małże trwałe powłoki.

W tym karpia catch gryźć nie długo czekać? Najpierw dopasować dolny bieg, a po drugie, główną rolę odgrywa prawidłowego żywienia uzupełniającego. Musisz wybrać miejsce parkingowe, to pomoże charakterystykę bryzgami wody i ostrożnie zwabić go. Nie powinniśmy zapominać, że ilość przynęty może być absolutnie wszystko, i nie sądzę, że karp może objadać. Są w stanie zjeść wszystkie przynęty na godzinę do ostatniego miękiszu. Gdy jedzenie jest skończona – stado karpi iść w poszukiwaniu innej żywności.

Do najbardziej skutecznych rybołówstwa wymagają specjalnego o 10 kg przynęty, na przykład posiłek słonecznikowego ze zbóż. Jest to dość często i jest często używany przez mieszaninę. Jak złapać karpia na torcie, zna absolutnie żadnych doświadczonym rybakiem. Ryby Nie karmić procentowej sugestywny tylko atrakcyjnym rozmazaniu. To nie jest ryba, która może być łatwo oszukać (ukleja, kiełb, itd.).

Ponadto, dostawa karmienia w wybranej lokalizacji jest ważnym zagadnieniem. Jeśli jest w postaci dużych kulek, a następnie dostarczane do serwisu za pomocą łodzi, która zapewni maksymalne stężenie przynęty w pożądanej strefie. Można również użyć specjalnego Cormac z siatki, która będzie długo trzymać jedzenie w odpowiednim miejscu. Cormack boja unoszące się na powierzchni, służy jako dobry przewodnik dla rzucania bieg.

Teraz pozostaje pytanie: co się złapać? Karp aktywnie pecks na robaka, kukurydzy, groszku różnych mastyrki (lub kukurydzy) uzupełnionej masłem. Rybacy, dobrze znając działalność – klasyczny karpfishing – z powodzeniem połowu ryb z przynęt na włosowej.