481 Shares 7987 views

Wędkowanie w Bałakowie: Cechy witryny kęs i rokowanie

W regionie Saratowa nie rozwinął się jedynie do sektora przemysłowego. Istnieje wiele dobrych miejsc połowowych dla połowów płatnego, a do samodzielnego wędkowania „dzikusami”. Szczególnie dużo rybaków dzieje zbiorników znajdujących się w pobliżu miasta Bałakowo.

Wędkowanie w Bałakowie

Camping – to świetny sposób, aby zapomnieć o rutynowym życiu codziennym. Oczywiście, wędkarstwo w Bałakowo – to głównie połowów w wodach najpotężniejszego Russian River. Volga od dawna słynie z obfitości ryb gry. Jednak oprócz matki-rzeki, w pobliżu miasta jest ogromna liczba i innych zbiornikach naturalnych i sztucznych. Nadają się do połowów przez cały rok.

Mały i Duży Irgiz, Saratowie morze, rzeka Ravyaka – wszyscy obietnica rybaków, doświadczony i nie bardzo dobry zgryz i dobry czas na świeżym powietrzu.

Cechy łowiące Balakovo

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jedną z cech jest to, że rybołówstwo w Balakovo cały rok. Drugą zaletą – są miejsca za opłatą komfortowego wędkowania i miejsc, gdzie można usiąść w splendid isolation, ale na szczęście złapać kilka kilogramów ryb.

Zacznijmy może, z wolna.

Bardzo popularne wśród doświadczonych rybaków kanał odprowadzający (jeszcze nazywa Lake techniczna). Został on utworzony przez naturalne technicznym zlewu stagnacja ciepła. szerokość kanału około sześć metrów długości, staw do trzech kilometrów. Teraz o lokalnych ryb. Jeśli połowów w Bałakowie została wybrana przez ciebie przez wzgląd na polowanie zauważony drapieżnika, wybór był prawidłowy. Szczupaki łowi i często dość duże rozmiary. Ponadto, częstymi gośćmi na haku – ukleja, karp, okoń i karp.

Kolejny wolny staw, który przyciąga rybaków, jest szpital staw. To jest małe jeziorko, szerokości około osiemdziesiąt metrów. Ravyaka popularny rzeka, gdzie został złowiony okoń, sandacz i szczupak. Woda jest tutaj dość nerwowe do szybkiego, ale haczyk jest jeszcze bogaty i bogaty bogatych.

Teraz za opłatą rybackiej

Na dużych i małych Irgiz organizowany jest jako niezależny i opłat połowy Bałakowo. Tam często zbierają się fani zagorzali podajnik i przędzenia. Tutaj można złapać karpia i Rudd klenia i karaś, płoć i szczupak. Nawet szczupak, węgorz i sum znajdują się na hakach rybaków bardzo często.

Jest również bardzo popularny wśród fanów płatnego i wygodne połowów rekreacyjnych na świeżym powietrzu w Bałakowie w Kalinihe. Ryby na wyposażonym początku Fishing Lodge od połowy kwietnia do przymrozków jesiennych. Hak może być zupełnie różne gatunki ryb:, klenia, Rudd i szczupaki, sumy i węgorze, leszcze i kara karp, DACE i leszcze.

Prognoza zgryz

Jak wiadomo, każdy rekreacji na świeżym powietrzu powinny być przemyślane wcześniej, w tym wędkowania. Prognoza ugryźć Balakovo – ważny punkt, który powinien być określony z góry. Można to zrobić na swoim osobistym kalendarzu lub prognozy pogody.

Proponujemy małą tabelę podsumowującą, która będzie użyteczna dla rybaków, co jest ważne zwłaszcza każdy haczyk. To pokazuje, jakie ryby są aktywne w danym miesiącu roku.

miesiąc

spokojna ryba

drapieżniki

styczeń

Płoć, karp

Okoń, szczupak, okoń

luty

Rudd, płoć

Pike, Ruff, okoń

marzec

wzdręga

Szczupak, kleń, okoń

kwiecień

Karaś, leszcz, płoć, wzdręga

Szczupak, okoń, szczupak, okoń, jaź, kleń, kleń

maj

Karaś, karp, leszcz, wzdręga, leszcz, kiełb, lin, płoć, sabrefish, ukleja

Kleń, okoń, szczupak, sum, okoń, batalion, ide

czerwiec

karp trawa, karaś, leszcz, szabla ryby, płoć, ukleja, karp

Okoń, szczupak, jaź, sum, kleń

lipiec

Lin, karp, karaś, karp, leszcz, ukleja, płoć, leszcz, wzdręga

Sum, kleń

sierpień

Karp, karaś, amur, lin, wzdręga, kiełb, sabrefish, ukleja

Szczupak, sum

wrzesień

Karaś, karp, leszcz, karp, szabla ryby, płoć, ukleja

Szczupak, okoń, sum

październik

Ukleja, płoć, karaś

Szczupak, jaź, sum, sandacz

listopad

Jaź, szczupak

grudzień

szczupak

Jak widać, ciche ryby bardzo lubią ciepło, tak aby przejść do Karasik lub potężny karp lepiej od początku maja do końca lata. Ale drapieżniki mogą złapać i mrozy zimowych. Nawiasem mówiąc, ponieważ w ostatnich dniach maja, a kończąc na początku października w wodach Balakovo może złapać raki.