367 Shares 1797 views

Gaming notebooków: przegląd najlepszych

Za pierwszym razem po pojawieniu się na rynku netbooków były bardzo popularne. Co druga osoba miała do urządzenia, który charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami wyświetlacza o wysokiej jakości (przekątna żadnemu devaysa tego typu – nie więcej niż 12 cali) i dobrą funkcjonalność. Takie wskaźniki sprawiają, że jest łatwy w użyciu gadżetów i przenieść je z łatwością. Teraz netbooków utraconą popularność: były stopniowo zastępowane przez tabletów, smartfonów i ultrabooks. Urządzenie to może być trudne do znalezienia w sprzedaży, ale wciąż jest realne. Zresztą niektórzy gracze zastanawiać, jaki jest najlepszy model, a co firma do wyboru. Gry dla netbooka łatwo instalowane ze specjalnych źródeł.


Czyje najlepszy netbook?

Wszyscy główni producenci już przestał robić uwolnienie netbooków, a popyt na nie jest praktycznie nie istnieje. Można je nazwać płyt analogowych, pracy z prawem do podłączenia klawiatury. Ale to nie oznacza, że urządzenie nie został sprzedany. Całkowicie znikną z półek około 2019.

W Rosji popularne notebooki do gier z następujących producentów: HP, Asus, Acer, Dell, Apple. Niektórzy konsumenci wolą chińskich firm. Są popytu i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Jednak ich główną wadą jest mała podaż siły.

asus R209HA

Zanim rozpoczął się kryzys, najbardziej dobry netbook naprawdę można kupić za 10 tys. Rubli. Teraz kwota ta wzrosła od dwóch do trzech razy. Jest to spowodowane brakiem produkcji i gwałtownego skoku dolara. Dlatego średni koszt dobrego netbooka – 17 tysięcy rubli ..

R209HA model słynnego amerykańskiego producenta ma piękny design, wysoką funkcjonalność i niewielkie rozmiary. Bateria nie jest zły, urządzenie pozwala na około 13 godzin bez dodatkowego zasilania. Spośród wszystkich dostępnych modeli netbook, w którym średnia pamięci (32 D), charakterystyka duże zainteresowanie. Pozwoli to najlepiej. Obudowa jest wyposażona w specjalne porty, które sprawiają, że urządzenie wielofunkcyjne i mogą pracować z wieloma urządzeniami dodatkowymi. Netbook był mały. Chce pojemności akumulatora i jego praktyczność – to wszystko sprawia, że dobrym rozwiązaniem.

zalety:

 • To dobrze radzi sobie z pracą sieci;
 • Ma doskonałą konstrukcję zewnętrzną;
 • wydajna bateria (3800 mAh).

wady:

 • zły aparat.

Acer Aspire R3-131T

Nie wszystkie notebooki do gier może pochwalić się dużą ilością pamięci wewnętrznej. Ten wybitny jeden ważny szczegół: jego dysk twardy przeznaczony jest do wykorzystania 500 GB pamięci. Inni producenci wolą zawierać niewielką ilość dostępnej pamięci, a zatem ustawić port do pracy z kartą pamięci. Ta decyzja wygodne, ale nie dla wszystkich kupujących. Najczęściej ten model zapłacić graczom uwagę.

Urządzenie bez żadnych skarg wykonuje podstawowe zadania, które stawia właściciela. „Windose” rozwiązanie netbook, nawet preinstalowany z góry, a jeśli pojawią się problemy, można kupić płytę CD i zainstalować inną wersję. Ponadto, producent wraz z wydaniem podano, że netbook jest dobrą platformą dla gier i powiedział jakość grafiki. Jednak, jak się okazało, z żadną z opcji opisanych urządzenie nie może sobie poradzić. Świadczą o tym liczne opinie.

zalety:

 • ekran dotykowy. Obudowa jest przekształcona. Idealny dla tych ludzi, którzy lubią pracować z nowoczesnych gadżetów.
 • Sprzedał kilka wersji, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiednie.
 • Wbudowany port do sieci (typu drutu).
 • Ekran jest pokryty przez hartowanego szkła, która chroni go przed zadrapaniami i chipsy.

wady:

 • Trudności pojawiają się przy pracy z bezprzewodowych punktów dostępowych.
 • LAN-adapter działa przy 100 Mb na sekundę.
 • Biedne kąty widzenia.

Dell Inspiron 3162

Ten netbook oznacza standardowe urządzenie bez paneli dotykowych oraz z tradycyjnej obudowie. Nie możemy powiedzieć, że ten model jest nieco inna od poprzednich. „Windose” na netbooku tego modelu jest wstępnie zainstalowany. Wyróżnij to może być tylko kolorystyka i wzornictwo w ogóle. Urządzenie jest jasne i przyciągające wzrok. Istnieją moduły do bezprzewodowej transmisji danych i punktów dostępu. Również zdobył dysk półprzewodnikowy. Jego pojemność – 32 GB. W razie potrzeby, można kupić mocniejszy modyfikację, ale to będzie warte dodatkowych pieniędzy. Urządzenie jest kompaktowe, waży niewiele, dzięki czemu jest wygodny transport. Producent tak, aby Torba klawiatura jest chroniona przed wpływem cieczy (woda). Zapewni to, że swoją pracę w każdych warunkach. Jeśli rozlewać kawę, to nic złego się nie stanie. Ze względu na fakt, że ekran jest pokryty materiałem odblaskowe, urządzenie może być wykorzystywane w słoneczne dni.

zalety:

 • zabezpieczone przed wnikaniem wody;
 • Ekran powleczony specjalnym środkiem antyodbiciowych;
 • Sprawa ma jasnych kolorach.

wady:

 • biedne kąty widzenia, z powodu których pogarsza się jakość obrazu.

HP Stream 11

Tani netbook, zawarte w liście urządzeń budżetowych, które stały się powszechne wśród graczy. Model ten jest wyjątkowy, przyciąga uwagę odbiorców kosztem projekt kolor i dobrej wydajności. Producent zawsze podkreślał na tworzenie produktów handlowych dla biznesu i innych poważnych ludzi, tak aby zobaczyć asortyment takiego sprzętu jest dość dziwne. Netbook ma jedną charakterystyczną cechę: powodu kolorów i okrągły kształt jest bardziej odpowiednie dla kobiet. Negocjować z takiej techniki, żaden poważny człowiek nie może przyjść. Netbook nie posiada super-wysokiej wydajności, ale nie tyle za ich „kin” konkurentów. Innymi słowy, dobrym i wygodnym rozwiązaniem, które pozwala na obu prezentacjach zabaw i występów.

zalety:

 • kolor;
 • Podłoga mata ciała;

wady:

 • słaba bateria.

Apple MacBook Early 2016

Urządzenie to nie pasuje do segmentu budżetowego, ale jest zapotrzebowanie wśród graczy. Podobnie jak w innych netbookach, Gaming, ma kompaktowe wymiary. On nie wyróżnia się wśród konkurencji dla jego wydajności, większość z nich jest z nimi na tym samym poziomie. Zespół zdobył od klientów miłe słowa, jak to działa bez zarzutu i ma stosunkowo optymalną ceną. Choć wiele osób uważa, że jest nieco zawyżona.

Wyświetlacz jest doskonały, wysokiej jakości odwzorowanie kolorów i wysokiej jasności rezerwowy. Jest wsparcie dla dysków SSD, co jest dodatkowym atutem. Pojemna bateria, procesor radzi sobie nawet z ciężkich zastosowań. Obudowa jest cienka i lekka jak to możliwe. Gry dla netbooka może być skonfigurowany jako z oficjalnego sklepu, jak i ze źródeł zewnętrznych.

Gracze zauważą, stabilną pracę, nie ma żadnych uszkodzeń. Łatwo umieścić wiele popularnych gier. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest złym urządzeniem, a większość użytkowników polecić jego imię.

zalety:

 • wspaniały dźwięk;
 • Działa dobrze z wymagającymi grami;
 • Matryca jakości;
 • potężny akumulator.

wady:

 • zbyt drogie;
 • jeden port interfejsu.

Sony Vaio P

Sony netbook jest dla tych klientów, którzy potrzebują wysokiej jakości, bogate w funkcje i przyjazny dla użytkownika netbooka. Dokonywanie ekscytujących urządzenia: połysk obudowy, dobra rozdzielczość wyświetlacza. Można pracować w sieciach trzeciej generacji, a także punktów bezprzewodowych. System operacyjny – "windose Vista." Grubość urządzenia – tylko 20 mm, a masa baterii 4 na części 600 jest zasadniczo taki wskaźnik jest uważany za mała do zapisu netbook. jednostkowy koszt jest wysoki. Jest to $ 900 z zakupu wersji podstawowej i $ 1700 za model z 128GB pamięci.

Konsumenci powinni nabyć netbook Sony ze względu na jego doskonałe działanie nawet przy czasochłonnych procesów.

Irbis NB21

Wcześniejsze netbooki z ekranów wykonanych przez 10 cali. To pozwoliło nam uczynić je jako mała w rozmiarze i wadze. Na tym etapie, cechy te – wskaźnik należącą do fragmentu o niskim końcowego. Dlatego musimy zrozumieć, że dodatkowe funkcje i opcje, które ułatwiają pracę z urządzeniem nie będzie. Urządzenie otrzymało podstawowe komponenty. Popyt wśród studentów i graczy.

Tani netbook posiada mały wyświetlacz. Jego rozdzielczość – 1024 x 600 pikseli. Dotknij opcji, a także szerokie kąty widzenia. Z ostatnich oczywistych problemów. Urządzenie pracuje na procesorze z 4 rdzeni. Każdy z nich pracuje z częstotliwością 1,8 GHz. Aby netbook pracować dłużej o ładowaniu baterii, konieczne jest, aby ograniczyć funkcjonalność chip do 1,3 GHz. RAM 2 GB, że możliwa jest praca z zewnętrznej pamięci o pojemności do 32 GB. Wbudowane moduły do komunikacji, sieci bezprzewodowych i Bluetooth. USB port odnosi się do niedociągnięć. On jest jeden, a jest dość powolna.

Plusy i minusy Irbis NB21

zalety:

 • małe rozmiary;
 • niskim ciężarze;
 • możliwość pracy z telewizora za pośrednictwem netbooka;
 • rekordowo niski koszt;
 • jak również inne notebooki do gier, obecnie posiada funkcję transmisji audio w sieci bezprzewodowej.

wady:

 • krótkotrwała żywotność baterii;
 • słaba ekran;
 • Interakcja tylko z typem kart microSD.
 • mała podaż pamięci.