330 Shares 2677 views

Sekrety udanego biznesu: Czy jest możliwe, aby sprzedać śruty słonecznikowej?

Słonecznikowy ciasto uzyskane po przetworzeniu nasion – jest to jeden z niewielu, który może być opłacalna sprzedać produktów ubocznych. Dlatego wiele z nich jest zainteresowany w przetwarzaniu tej kultury, ponieważ jest praktycznie wolne od odpadów. Z pestek słonecznika produkujących ropę i ciasto i plewy są wykorzystywane w hodowli, rolnictwa, budownictwa i nawet gdy produkcja biopaliw.


Wiele firm zdało sobie sprawę, że stosunkowo wysoka rentowność zakładów przetwórstwa można osiągnąć pod pewnymi warunkami. To wymaga zakupu bardzo słonecznika odmian i produktów żywnościowych wyjściowych hybrydy wynosi co najmniej 60%. Pozostałe odpady nie zostaną utracone – mogą być sprzedawane. Nawiasem mówiąc, nie zaniedbuj etap czyszczenia z łuski słonecznika, ponieważ zwiększa wydajność oleju i skumulowana sieczka może być prawdziwe. Ale wiele firm odmówić z tego naciskając olej z całych surowych nasion.

Jeśli zdecydujesz się zrobić biznes, najważniejsze, aby znaleźć kanały dystrybucji, zarówno ropy naftowej oraz produktów ubocznych. Ze sprzedażą głównych problemów produkcyjnych zwykle nie występują, a to kto oferować śruty słonecznikowej, nie wiem wszystkiego. W pierwszej kolejności, że jest zapotrzebowanie w hodowli.

Zawartość białka i tłuszczu roślinnego w nim jest lepsza od innych upraw. Dlatego posiłek słonecznikowy zawarte w składzie paszy dla zwierząt: jego stosowanie przyczynia się do szybkiego rozwoju młodych i wysokiej produktywności hodowanych zwierząt. Ptaki pasz, które jest włączone, to jest zwiększenie produkcji jaj u krów i kóz – zwiększenie produkcji mleka i zawartość tłuszczu mleka, zwiększony przyrost masy ciała.

farba dyspersyjna może być używany na codzień, ale trzeba nauczyć o procentowej zawartości łuski. Jeżeli nie jest ona mniejsza niż 14% całkowitej masy, lepiej, aby nie dać się prosięta do 4 miesięcy i cieląt do sześciu miesięcy. Więcej dorosłe osoby zwiększona zawartość łuski nie spowoduje szkód. Wytłoki trzciny cukrowej może być stosowany w postaci suchej mokro lub w postaci mieszanin z różnych źródeł.

Ale to bardzo ważne w diecie nie tylko ze względu na to, że zawiera w sobie dużą zawartość tłuszczu (około 7%), celulozy (20%) i białka (30%).

Słonecznikowy posiłek bogate w substancje azotowe wolne który zawiera on więcej niż 25%. Tak wielu z nich przyczynia się do poprawy trawienia, tak że przeżuwacze łatwiejsze do strawienia szorstką stagnacji trawę lub słomę. Wprowadzenie tego dodatku charytatywną nie tylko wpływa na przetwarzanie pokarmu w żołądku i jelitach, ale również na metabolizm w ogóle, wzmocnienie układu odpornościowego i poprawa produktywności.

zwierzęta gospodarskie są głównym kanałem sprzedaży dla tego produktu ubocznego uzyskanego podczas produkcji oleju przez tłoczenie na zimno. Ale jeśli chcesz, aby budować relacje z klientami, należy pamiętać, że trzeba być dobrym dozownik. Cena za nim w tym samym czasie powinny być na poziomie średniej rynkowej. To może być podniesiona tylko w przypadku, jeśli zakład przetwórczy nie zaniedbać proces upadku zawartości nasion i łuski na posiłek jest minimalne. W tym przypadku będzie korzystał z dodatkowego popytu, ponieważ jest to dobre dla cieląt, świń, królików, promuje szybki zysk i zdrowia dzieci wagi.