549 Shares 1119 views

Skubać w Zaporożu. miejsca do wędkowania, prognoza

Terytorium Zaporoża, wszystkie usiany stawów, które są zawarte w basenie Dniepru. Ona jest głównym śródlądowej regionu. Rzeka ma długość ponad dwóch tysięcy kilometrów. Na terenie Zaporożu Dniepru rozciąga się na odległość około stu trzydziestu kilometrów. Nic więc dziwnego, że połowów w tym obszarze – bardzo popularny działalności i skubać w Zaporożu aktywnej i stałej przez cały rok.

zbiorniki Zaporoże

Gdzie prowadzona jest głównie na ryby w Odessie? Po pierwsze, jest popularny wśród doświadczonych rybaków Zbiornik Kachowski. W pobliżu zapory został zbudowany z tego samego miasta. Ryby można znaleźć w tych miejscach najbardziej zróżnicowanych.

W regionie istnieje kilka głównych rzek, które jest także aktywnym rybackiej. W Zaporożu popularny rzeki Conca, którego długość – około stu pięćdziesięciu metrów. Zrelaksuj się i łowić na rzekach może Yanchul, Wet Moskovka Wolf-ogiera i górne kark. Wszystkie te wody płyną do Dniepru.

Zasoby wodne Zaporoże dotyczą Morza Azowskiego. Większość głównych rzek są tu Obitochnaya, Byrd i Lozovatka. Rzeki te są dość zróżnicowane. W górnej części silne prądy są nieco podobne do góry. Na dole są ciche, i są idealne do łowienia z łodzi.

rzeka Ptak

Zdaniem rybaków, gryzienie ryba w Zaporożu jest bardziej aktywny na rzece ptaka. Rzeka ma długość około 130 km i wpada do Morza Azowskiego. Ze swej natury przypomina typowy Azowskiego spokojna i cicha rzeka. Dziobanie tutaj jest niemal przez cały rok. Raz robi się lód na stawie natychmiast idzie do lokalnych rybaków na koniec października. A w lecie rzeka spotyka Byrd i odwiedzających turystów, którzy chcą polować na ryby drapieżne.

zbiornik Kachowski

Dziobanie w Zaporożu jest najbardziej aktywny w zbiorniku Kachowka, które wydają się tam dostać i miejscowych rybaków, turystów odwiedzających. Dokładny opis ryb, który znajduje się w organizmie wody, nie znajdziesz. Nawet doświadczeni rybacy mówią, czego można oczekiwać, aby złapać w tych miejscach. Lista jest tak zróżnicowane, że każdy kęs – to niespodzianka i zawsze ładne i dość ciężki. Były czasy, że na jeden dzień rybacy zostali dogania do piętnastu, czasem dwadzieścia kilo leszcza.

Oczywiście, jak każdy inny rybołówstwo, wędkarstwo w tym zbiorniku będzie zależał od warunków pogodowych. Nie zaleca się wyjść na wodę na łodzi podczas silnych fal. A oto one dość często (do trzech metrów wysokości). W odniesieniu do szybkości przepływu w różnych punktach w zbiorniku będzie inna.

Kakhovske morze, jak nazywa się mieszkańców Zbiornik, w każdych warunkach pogodowych i każda wysokość fali podoba godnej połowów. Gdzie można dostać karpia przynęty i karpie, karasie i szczupaki, liny i sum, karp i szczupak. Duży leszcz tutaj nie liczą.

Morze Azowskie

Nie tylko Dniepru (Zaporoże) jest popularny wśród rybaków. Specjalne czci miłość odnoszą się one do stawu wiele więcej – Morza Azowskiego. Przez morze można zobaczyć nie tylko mieszkańców Zaporoża i innych regionów Ukrainy, ale także turystów z krajów WNP.

W pobliżu miasta Berdyansk, który jest uważany za najbardziej popularne miejsce dla wędkarzy, nawet pomnik człowieka z rybą w ręku. Dedykowane byki piedestale. To właśnie ta ryba okazała się dobrodziejstwem dla mieszkańców miasta, umiera podczas głodu (1932-1933 lat). Obecnie, ta ryba jest wyłącznym znakiem rozpoznawczym miasta.

Na Ukrainie, dużo miejsc, gdzie można łowić nie tylko sukcesy, ale także odpocząć z całą rodziną. Dziobanie w Zaporożu obiecuje smaczne i obfite posiłki, które mogą być gotowane tam na plaży, przy ognisku lub grillu. Nie daleko od dużych akwenów zawsze można znaleźć przytulne Fishing Lodge lub hotel z prywatną łazienką i przytulnej altanie na plaży. Tu i dostarcza niezbędnych narzędzi dla udanego połowu.

Prognoza zgryz w Zaporożu

Wielu rybaków są zainteresowani w prognozie na gryzienie. Zaporoże – region o wielu stawach. Więc najważniejsze – aby wybrać miejsce prawidłowo. Sądząc po opiniach fanów wytrawnych, możemy powiedzieć, że w ciepłe wiosenne dni są szczególnie dobrze złapać lin, okoń, miętus, jaź, karp i płoć. Nieco gorzej będzie dziobać ryb drapieżnych (szczupak, okoń).

Doświadczeni rybacy zawsze powinni przyjrzeć się tych prognoz. Po tym wszystkim, pomagają ustawić sprzęt i przynęty, które są lepiej wziąć rejsu do określonej porze roku.