317 Shares 4749 views

Impotentem: Kim są ci ludzie i jak traktują chorobę?

Impotentem – osoba płci męskiej, który ma zaburzenia funkcji seksualnych występuje. Wszystko to prowadzi do tego, że jego penis nie może w pełni zrealizować niezbędne dla seksualnych rozmiarach stosunku. To właśnie ta cecha charakteryzuje wszystkie impotentem. Kim są ci ludzie, jakie są przyczyny impotencji, a także, jak radzić sobie z chorobą, uczymy się w tym artykule.


Ogólna idea choroby

Należy zauważyć, że żaden z mężczyzn cierpiących na zaburzenia seksualne jak impotencja, nie jest w stanie utrzymać erekcję na czas niezbędny do przeprowadzenia pełnego stosunku. Uwaga, jeśli problemy z erekcją są młodym człowiekiem, nie tracą zdolność do wytrysku.

Impotencja lub dysfunkcja?

To ciekawe, że teraz w praktyce medycznej, opisujące zachowanie się bezsilny, powyższy termin jest przestarzała. Przyszedł, aby zastąpić go inną koncepcję – „zaburzenia erekcji” lub „zaburzenia erekcji”. Jednak, jak gdyby to jednak choroba o nazwie, doznał mu tylko bezsilne.

Kim są ludzie z zaburzeniami zaburzeń erekcji, nauczyliśmy. Teraz porozmawiajmy dlaczego się pojawia.

przyczyny

Należy zauważyć, że przyczyny zaburzeń erekcji rozwija, jest mnóstwo.

 • Na przykład, może to być konsekwencją cukrzycy.
 • Ponadto, impotencja jest w stanie rozwijać się w zaburzeniach endokrynologicznych, chorób urologicznych postaci.
 • Czasami naruszenie siła może być związana z otrzymanie różnych leczniczych preparatów (środków psychotropowych, estrogeny).
 • Choroba jest najczęściej wynikiem nerwic, depresji, stanów nerwicowych.

Nie bój się słowa „impotent”. Kim są ci ludzie? Oni są tymi, którzy nie boją się trudności na drodze tych, którzy nie są nieśmiali, aby rozmawiać o ich problem, aby go rozwiązać. Przede wszystkim, to jest eliminowane przez leczenie u lekarza.

terapie

Należy zauważyć, że wszystkie sposoby leczenia zaburzeń erekcji są podzielone na operacyjny i konserwatywne, obejmują:

 • stosowanie leków;
 • jamistych wtrysku z leków rozszerzających naczynia ;
 • itrauretralnaya leczenia impotencji;
 • Terapia próżniowa zwieracz impotencji;
 • chirurgia;
 • metody psychoterapeutyczne.

Co zrobić, jeśli mąż jest impotentem?

Nie jest tajemnicą, że wraz z wiekiem, moc zanika. Jeśli problemem jest powtarzany nie raz, nie dwa, nie zrazić współmałżonka. Może się to zdarzyć w przypadku każdego człowieka w każdej rodzinie. Jak rozwiązać ten problem?

 1. Trzeba przywrócić mu najwięcej relacji przetargowej, przytulić go, uczynić go intymny masaż, spróbować seksu oralnego.
 2. Oglądaj filmy często z treści erotycznej, zorganizować romantyczny spacer w świetle księżyca.
 3. Zakup sex shop żadnych stymulantów smarów i zabawki.
 4. Kup w preparatach farmaceutycznych do podniesienia potencji ( „Viagra”).
 5. Przekonać męża do odwiedzenia urologa lub psychologa. Należy pamiętać, że to będzie bardzo trudne do zrobienia, jeśli człowiek odrzuca ten pomysł i po prostu nie mogę znieść słowo „impotent”.

Kim są kochankami? Ci, którzy zostaną wyleczone jedynie rozwód! Panie, bądź rozsądna: jeśli twój mąż nie odwiedzić cię w łóżku, czy go nie oglądać, szaleńczo zazdrosny i natychmiast szukać rywala. Korzeniem zła, być może, leży gdzie indziej! Co – już wiesz!