751 Shares 3328 views

Penimaster Pro – extender próżniowa do powiększania penisa. Jak korzystać? Opinii i wyników

Przedłużacz podciśnienia jest urządzenie przeznaczone do powiększania penisa. Urządzenie ortopedyczne jest uzupełniony przez elementy silikonowego, tworzywa sztucznego, metalu i zapewnia stały ciąg.

Jak symulator

wpływ tej zasady jest bardzo proste i jest zmuszony wzrost. W ten sposób zapewnione jest równomierne wydłużenie penisa, tak, że korpus jest proporcjonalna do wzrostu na długość i szerokość. Dodatkowo, korekcja krzywizny jest to możliwe, ponieważ penis podczas korzystania z urządzenia jest w stanie stałym.

Na wynik wpływa wiele czynników, między innymi od stopnia napięcia, która jest dobierana w zależności od ustalonego wcześniej progu czułości i czasu trwania treningu. ma również wartość wynosi (Dieta w obecności wystarczającej ilości białka), rytm życia (praca komórkowy lub osiadły) poszczególnych funkcji organizmu. Przeciwwskazania do stosowania symulatorów dostępne, ale jeśli masz problemy z układem moczowo-płciowego, należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

Extender: opinie i wyniki

Extender jest uważane za najlepsze i najbardziej skuteczne urządzenie do powiększania penisa. Zalecił stosowanie wielu lekarzy pracujących w szpitalach zdrowia mężczyzn. To urządzenie jest trenerem i wzywa do odpowiedniej relacji. Aby uzyskać pożądany efekt, należy stosować regularnie. Wielu mężczyzn nosi urządzenie tylko w domu przez 2-3 godzin dziennie, a to daje widoczne rezultaty. Średnio kilka miesięcy noszenia tego penisa zwiększa się o 2-3 cm.

Zdaniem nabywców, Penimaster Pro jest skutecznym symulator, który daje wymierne rezultaty. Ale, oczywiście, nie powinniśmy spodziewać się gwałtownych zmian i pomiary wykonywane są codziennie. Ponadto, wiele zauważyć niezwykłe wrażenie podczas pierwszego użycia, które nie przynoszą dyskomfort. Pomimo istniejącej opinię o nieskuteczności takich metod zwiększania rozmiaru urządzenia zapewnia wymierne rezultaty i pozwala mężczyznom pozbyć się kompleksów i ustanowić prywatności.

Według właścicieli symulatorze, to pozwala na osiągnięcie znaczących wyników, ale ciągłego noszenia po sześciu miesiącach sprawność maleje. W tym przypadku, trzeba zrobić przerwę na 4-6 tygodni, tak że czas tkanki do odzyskania i relaks. Następnie można rozpocząć nowy kurs.

Wśród braków remeshkovyh przedłużacze i flagellated wielu mężczyzn powiedzieć przykrych i bolesnych doznań podczas noszenia, ściskając głowę i podrażnienia skóry spowodowane przez braki strukturę montażowych. Problemem jest eliminowane za pomocą specjalnego elastycznego bandaża naturalnie pod warunkiem właściwego uzwojenia.

Jak wybrać

Głównym kryterium wyboru jest jakość urządzenia. Oczekiwany wynik będzie tylko niezawodne urządzenie, wyprodukowane przez udowodnione. Jeśli chcesz zakupić przedłużacz, opinie i wyniki można obejrzeć na stronie internetowej, że sprzedaje spółkę. używać dość popularne dziś urządzenie z mocowania próżniowego. Zapewniają dociskowe głowicy w specjalnej komorze, mającej kształt fizjologicznej i miękkie kontury jej utrzymanie jest za pomocą próżni.

Zasada wpływ kamery przypomina frajera mocującą to zapobiega zaciśnięcie naczyń krwionośnych i głowicy ściskającej. Konstrukcja wyposażona lateksowe specjalne bramy do utrzymania próżni. Tworzą one wymagany poziom szczelności w komorze i delikatnie owinięty wokół głowy.

membrana

Extender producent lub pompa próżniowa, mają swoje własne cechy, ale wszystkie one mają wspólną wadę tworzenia wodniste pęcherze i drobnych siniaków podczas długotrwałego noszenia urządzenia.

Ale dziś coraz częściej stosowane innowacyjne rozwiązanie, co zapobiega występowaniu takich problemów – specjalną membranę. Ona ciasno otacza głowicy i zapobiega wysuwaniu poszczególnych odcinków powierzchni skóry. To sprawia, że możliwe jest stworzenie wysokiego napięcia, którego osiągnięcie staje się dużo bardziej skomplikowana w przypadku korzystania remeshkovogo załącznik. Po raz pierwszy WYPOSAŻONY nie odczuwa żadnego dyskomfortu jak aparat delikatnie przytrzymuje głowę.

Opcje

Urządzenie próżniowe jest uniwersalna, pomimo standardowych wymiarach, dzięki elastycznej membrany dostosowuje się do każdego rozmiaru głowy. Istnieją również akcesoria do przedłużacza próżniowej, na przykład, Split-adaptery służące do ściślejszego zawieszone. Są półpierścieni wkładana do komory wlotowej. Smar jest używany, aby umożliwić łatwe wprowadzenie penisa. Jedna rura trwa długo, ponieważ zużycie smaru jest minimalna.

Wylot powietrza odbywa się za pomocą złącza wyposażone w specjalny przewód. Aparat jest uzupełnione przez zawór obrotowy, który jest wymagany do złącza. Chiński extender próżniowy pasuje bardzo szybko, w czasie tego problemu można pokonać w 10 sekund.

System próżniowy może być zainstalowany w dowolnym lub remeshkovoe flagellated urządzenia za pomocą specjalnego dołączonego mocowania. W tym samym czasie może być stosowane bez rozcieńczalnika ze względu na obecność sprężystego paska, przymocowany na biodra, ramię lub pasa. Długość można regulować zgodnie z rozwojem człowieka i nadaje się do jakiegokolwiek napinania. Tak więc, nie ma potrzeby, aby nosić ciężką konstrukcję, co nie zawsze jest wygodne i może być widoczne dla innych. Ale nadal zaleca się przeplatać w celu zapewnienia większej wydajności.

Jak używać przedłużacza próżniową

Należy zauważyć, że urządzenie nie może być wprowadzone na penisa. Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste: należy wyciągnąć napletka i nosić wkładki zmiękczanie, podczas gdy powinno obejmować dvuhvenchatuyu bruzdę. W ciągu pierwszych kilku tygodni nie jest zalecany do instalacji wysokiego napięcia, ponieważ organizm musi stopniowo przyzwyczaić się do obciążenia. Optymalny czas noszenia jest 4-5 godzin dziennie. Jeśli to konieczne, można zrobić sobie przerwę na kilka minut, łącząc je z darmowego masażu penisa, aby zwiększyć krążenie krwi.

Z biegiem czasu, wzrasta siła naciągu i zapewnia stopniowy wzrost członków. Przedłużacz próżniowy może być używany w obu kierunkach, zarówno w dół i do góry, ale jednak zaleca się okresowo zmieniać. Średnio zadowalające wyniki są zauważalne po pół roku, jeśli żądany czas noszenia może być różna.

Co trzeba wiedzieć

Ważne jest, aby monitorować stan prącia, zwłaszcza w pierwszym tygodniu. W przypadku niekorzystnych zmian trzeba udać się do lekarza i odroczyć stosowanie symulatora. Penimaster Pro nie może być stosowany w czasie snu ze względu na wysokie prawdopodobieństwo występowania spontanicznych erekcji i niezdolności do popełnienia wytchnienia.

typy

Na dzisiejszym rynku dóbr kameralnych, istnieje kilka rodzajów urządzeń. Jak wspomniano wcześniej, najczęściej nabytą przedłużacz próżniową. Można również znaleźć następujące odmiany:

  • remeshkovye, których konstrukcja oparta jest na taśmie silikonowej;
  • Pasek wyposażony w rurę z miękkiego silikonu;
  • Połączone połączenie dwóch sposobów mocowania.

Jeśli potrzebujesz maksymalnych rezultatów w krótkim czasie zaleca się stosować próżnię naprzemiennie Extender a urządzenie mechaniczne. Ostatni zapewnia bardziej widoczny efekt, to sprzyja rozwojowi komórek i intensywnym wzrostem długości prącia i szerokości.