732 Shares 8023 views

Kilka powodów, dla których jaja są swędzenie dla mężczyzn i chłopców

Cóż, temat jest, szczerze mówiąc, skrupulatny. I, oczywiście, czysto męskiej. Dziewczyny, chyba nie bardzo ciekawe, dlaczego są porysowane jaj u kobiet i mężczyzn, zanim nie obchodzi, tak długo, jak nie zrobić nieświadomie zagremit do szpitala! Ale, wybaczcie! Ktoś powinien wspomnieć ten problem. I, być może, będę. W tym artykule omówię dlaczego mężczyźni są swędzenie jaj.


Swędzenie w męskich genitaliów – jest to dość popularne wydarzenie w intymnej strefy dyskomfortu dla wielu mężczyzn. Jest oczywiste, że powody mogą być różne tutaj. W każdym przypadku, aby zrozumieć w ogóle, konieczne jest, aby odwiedzić dermatologa. Zwykle te lekarze wiedzą dlaczego faceci są swędzenie jaj. Nawiasem mówiąc, ten dyskomfort mogą czuć się całkowicie zdrowy i chłopców: dla nich może to być spowodowane przez noszenie ciasnej bielizny (grzeje). Kształt męskie kąpielówki , że naciska moszny na krocze, nawiązywania kontaktów i pocenie się tych miejsc. Stąd nieprzyjemne swędzenie! Ale nie jest to jedyny powód. Teraz będę lista najczęstszych przyczyn świądu w obszarze męskich narządów płciowych.

Dlaczego są porysowane jaj u kobiet i mężczyzn

  1. Najczęstszym powodem, dla którego nie jest swędzenie w miejscu intymnym, to golenie łonowy i moszny. Fakt, że w tym przypadku niezamierzonego zerwana górną warstwę skóry. Ponadto, na powierzchni są małe włosy, które powodują to straszne swędzenie.
  2. Być może jakość wody z kranu w Twoim mieście słabe. Twarda woda, która płynie z naszych kranów, suchość skóry, stąd swędzenie. Nawiasem mówiąc, z powodu tej wody może być porysowane i całe ciało, nie tylko moszny.
  3. Jest to zjawisko powszechne wśród nastolatków, którzy dopiero wchodzą w fazę dojrzewania: rosną włosy łonowe i jądra – swędzenie.
  4. W poprzednim akapicie, zauważyłem jeden z powodów, dlaczego swędzenie jaj (zamknij bielizna). Oprócz tego, dodam, że męskie majtki mogą być nie tylko blisko, ale również syntetyczne. Syntetyczny topnienia z obniżoną talią, oczywiście, sexy spojrzenie na faceta, ale przyniesie im ciągłe kłopoty, a wśród nich to bardzo swędzące. Materiał ten powoduje reakcji alergicznej, a więc pojawia się świerzb. Nie należy nosić obcisłe dżinsy i spodnie.
  5. w świąd moszny może być spowodowane przez przyjmuje niektóre leki, a także do opracowania na tle różnych sytuacjach stresowych.
  6. higiena osobista jest najważniejsza! Jeśli rzadko kąpać i, broń Boże, nie zawsze zmienić pościel, nie można nawet zapytać, dlaczego jajka swędzenie. chłopaki, niezależnie od tego, czy spełniają dziewcząt lub nie, wziąć prysznic, co najmniej raz dziennie i codziennie zmieniać swoje bokserki lub slipy!

Wszy łonowe – najpoważniejszym problemem, dlaczego są porysowane jaja

Wszystkie z powyższych powodów – jest niewielkie w porównaniu z tym choroby dermatologicznej – wszy łonowe. Mówiąc najprościej, to wszy, które żyją wokół odbytu mężczyzny i pachwiny. Mogą odebrać przez seks z już chorego partnera seksualnego (zarówno kobiet jak i mężczyzn). Czasami zakażenie następuje przez brudne dno i pościeli.